"Спортни таланти" с куп медали в България

04.10.2016 | 11:18

Спортният талант на „Еврофутбол“ Иван Алмаджиев се окичи с цели осем златни медала на ІІ-я международен турнир по плуване „Бриз“, който се проведе в Бургас.

Стефани Музакова 24-та на европейското

29.08.2016 | 13:30

Спортният талант на „Еврофутбол” Стефани Музакова не успя да постигне целите си и да финишира в топ 16 на европейското първенство по ветроходство за юноши и девойки до 21 години в Сплит.

Музакова в битка за топ 10 на европейското

25.08.2016 | 12:59

Спортният талант на „Еврофутбол“ Стефани Музакова се намира на 16-а позиция във временното класиране на eвропейско по ветроходство за юноши и девойки до 21 години.

Музакова се движи 21-ва на световното

15.08.2016 | 12:05

Стефани Музакова, се представя повече от отлично на световното първенство по ветроходство за юноши и девойки под 21 години.

Определят националите на регата „Черноморец“

23.06.2016 | 10:15

Традиционно богата съпътстваща програма са подготвили организаторите на ветроходна регата „Черноморец Бургас 2016” (24 – 26 юни).

Стефани Музакова спечели регата „Циклон“

20.06.2016 | 13:45

Невероятен успех завоюва Спортният талант на „Еврофутбол“ Стефани Музакова.

Стефани Музакова взе титла на регата "Порт Бургас"

09.05.2016 | 19:45

Спортният талант на "Еврофутбол" Стефани Музакова триумфира в клас Лазер Радиал от международната регата Порт Бургас.

143-ма ветроходци стартираха в регата „Бриз“

09.04.2016 | 08:40

143-ма ветроходци от 15 клуба от Молдова, Румъния и България стартираха в 36-ото издание на международната регата „Бриз“.

Стефани Музакова с девето място на „Принцеса София“

31.03.2016 | 17:10

Спортният талант на „Еврофутбол“ Стефани Музакова днес постигна най-доброто си класиране на европейската олимпийска квалификация за приз „Принцеса София".

Наш ветроходец втори за Купата на нациите

19.03.2016 | 13:00

Българският ветроходец в клас „Оптимист“ Нино Томов завърши на второ място в състезанието Country Cup (Купа на нациите) от програмата на регатата Bodrum International Optimist в акваторията на турския курорт Бодрум.

Здравко Тренев с бронз от балканиадата по обездка

03.08.2015 | 16:54

Първи медал от голямо състезание взе Спортният талант на „Еврофутбол“ Здравко Тренев, след като спечели бронзовото отличие от Балканските игри по обездка в Истанбул (Турция).

Виктория Хинковска учи британски кадети на ветроходство

19.05.2015 | 11:00

16-годишната ни състезателка по ветроходство Виктория Хинковска, която води блог във Viasport.bg по време на участието си в Младежката олимпиада в Нанджинг 2014, вече има нови предизвикателства пред себе си.

Близо 100 Оптимиста караха в регата „Порт Бургас”

04.05.2015 | 18:11

Победител в общото класиране стана Юмут Картал от турския национален отбор, а най-добре от българите се представи Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон), който е 10-и.

Даниел и Мариела Николови с успех в регата „Пролет Бриз”

16.04.2015 | 10:35

Спортните таланти на „Еврофутбол“ - Даниел и Мариела Николови, които са брат и сестра, спечелиха първо и второ място на регата „Пролет Бриз“, която се проведе по време на Великденските празници  във Варненското езеро.

През август Бургас приема европейско по ветроходство

12.02.2015 | 10:35

Бургас ще приеме в началото на август тази година най-добрите млади ветроходци на европейското първенство в класовете 420 и 470. Домакин на проявата е яхт-клуб Порт Бургас.

Виктория Хинковска 18-а във финалната гонка на игрите

24.08.2014 | 21:15

Виктория Хинковска завърши на 18-о място в надпреварата по ветроходство клас Byte CII на вторите младежки олимпийски игри в китайския град Нанджинг.

Георгиева пета в гребането, Хинковска девета във ветроходството

20.08.2014 | 12:27

Десислава Георгиева се нареди на пето място във финала на скиф на младежките олимпийски игри в Нанджинг.

Хинковска 15-а във втората гонка на ветроходството

18.08.2014 | 15:25

Виктория Хинковска завърши на 15-о място във втората гонка на днешния първи състезателен ден във ветроходството от програмата на младежките олимпийски игри в Нанджинг.

Стефани Музакова с авторитетна победа в Гърция

28.07.2014 | 09:20

Състезателката на ОМСК Циклон (Поморие) Стефани Музакова спечели първо място на силната ветроходна Golden NOA Regatta Alexandroupolis в Гърция.

Виктория Хинковска с победа в регата „Света Марина”

15.07.2014 | 15:33

Единствената ни представителка във ветроходната надпревара от програмата на II младежки олимпийски игри -  Виктория Хинковска, започна финалната част от подготовката си с победа в регата „Света Марина”.

1 2 3 4 ... 5 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.