Волейболистите на Арда шампиони за момчета U14

20.06.2017 | 15:15

Арда (Кърджали) спечели шампионската титла на завършилите в Смолян държавни финали по волейбол за момчета до 14 години.

Арда срещу Виктория на финал при момчетата U14

19.06.2017 | 20:50

Арда (Кърджали) и Виктория Волей достигнаха до финалния двубой на държавните финали по волейбол за момчета до 14 години, които се провеждат в Смолян.

Ясна финалната четворка при момчетата U14

18.06.2017 | 21:05

Отборите на Арда (Кърджали), Виктория Волей (Пловдив), Родопа (Смолян) и ЦСКА оформиха финалната четворка на държавните финали по волейбол за момчета до 14 г.

Три отбора без загуба при момчетата до 14 години

17.06.2017 | 20:15

Три отбора продължават без загуба след втория ден на държавните финали по волейбол за момчета до 14 години, които се провеждат в Смолян.

Петгймова драма на старта при момчетата U14

16.06.2017 | 19:20

С петгеймова драма, завършила при резултат 19:17 в тайбрека, започна първия ден от държавните финали по волейбол за момчета до 14 години в Смолян.

Националките U16 започнаха подготовка на Белмекен

15.06.2017 | 15:15

Националният отбор по волейбол за момичета до 16 години (родени 2002/2003 година) започна подготовка на високопланинската база "Белмекен".

Кърджали с трета титла в юношеския волейбол

12.06.2017 | 10:30

Възпитаниците на СУ „П.Р. Славейков“ от град Кърджали донесоха на своето училище всички три купи в мъжкото направление по волейбол от Ученически игри 2017.

Марица грабна златото и при девойките младша

10.06.2017 | 22:45

Марица (Пловдив) спечели титлата от държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст.

ЦСКА и Марица ще спорят за титлата при девойките

09.06.2017 | 21:35

ЦСКА - Марица (Пловдив) е спорът за титлата на държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст, финалите на което се провеждат в столичната зала "Сиконко".

Националите U17 започнаха подготовка за Евро 2017

09.06.2017 | 15:05

Националният отбор по волейбол за юноши до 17 години започна подготовка за eвропейското първенство.

Вечно дерби на полуфинал при девойките

08.06.2017 | 23:19

ЦСКА - Левски и Марица - Казанлък Волей са полуфиналите на държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст (U17) в столичната зала "Сиконко".

Нов шампион ще има при девойките U17

08.06.2017 | 09:25

Казанлък Волей, Марица (Пловдив), ЦСКА и Левски се класираха за полуфиналите на държавното по волейбол за девойки младша, домакин на което е зала "Сиконко".

ЦСКА обърна Славия в дерби при девойките

06.06.2017 | 22:40

ЦСКА, Казанлък Волей, Марица (Пловдив) и Левски започнаха с победи на финалите на държавното първенство по волейбол за девойки младша възраст (U18).

Кърджали спечели ученическото по волейбол

05.06.2017 | 18:10

Отборът на СУ „П.Р. Славейков“ - Кърджали, стана държавен шампион по волейбол от Ученически игри 2017 за 8-10 клас. Финалите на надпреварата се проведоха в Суворово.

Волейболистки от Казанлък с титлата за 8-10 клас (СНИМКИ)

05.06.2017 | 08:35

Профилирана хуманитарна гимназия „Св.св. Кирил и Методий“ от Казанлък спечели волейболните финали при девойките 8-10 клас от 33-те държавни ученически игри.

Волейболен празник в "Люлин"

04.06.2017 | 14:40

За втора поредна година в столичния квартал "Люлин" се проведе масовото волейболно събитие "Люлин е волейбол", организирано от местния клуб.

Пирин и Сливен на финали за момчета U14

03.06.2017 | 13:15

Отборите на Пирин (Разлог) и Сливен станаха последните два тима, които се класираха за държавните финали по волейбол за момчета до 14 години.

Виктория Волей e №1 в турнира "Красимир Димитров"

28.05.2017 | 10:50

Виктория Волей (Пловдив) спечели международния юношески турнир по волейбол "Красимир Димитров" за момчета до 14 г., който се проведе в зала „Триадица“ в София.

Левски U15 спечели титлата по волейбол

27.05.2017 | 19:30

Отборът на Левски спечели шампионската титла по волейбол на България за момичета до 15 години за сезон 2016/2017.

Спартак (Варна) с бронз при момичетата U15

27.05.2017 | 19:00

Спартак (Варна) спечели бронзовите отличия на държавните финали по волейбол за момичета до 15 години, които се проведоха в столичната зала „Васил Симов“.

1 2 3 4 ... 78 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.