51 СУ и 132 СУ - шампиони по волейбол в София

23.06.2018 | 10:00

Волейболистките на 51 СУ "Елисавета Багряна" и 132 СУ "Ваня Войнова" станаха шампиони за девойки и юноши 8-10 клас в София.

Божурище домакин на първенство по плажен волейбол

20.06.2018 | 18:00

За седма поредна година SportVolley организира национално първенство по плажен волейбол за подрастващи, което ще се проведе в Божурище.

Левски U13 спечели турнира "Млади таланти"

19.06.2018 | 12:30

Волейболистките на Левски спечелиха като домакини тристранния приятелски турнир "Млади таланти" в столичната зала "Сиконко" за момичета до 13 години.

Това са финалистите при волейболистите U17

19.06.2018 | 10:50

Отборите на ЦСКА, Славия, Берое (Стара Загора) и Дея спорт (Бургас) се класираха за държавните финали по волейбол на България за юноши U17.

Локомотив (София) си тръгна като първенец от Ниш

15.06.2018 | 10:00

Младите волейболистки на Локомотив 1929 (София) спечелиха силен международен турнир за момичета до 15 години, който се проведе в Ниш (Сърбия).

Видински математички - волейболни шампионки

11.06.2018 | 14:45

Исторически успех записаха волейболистките на видинската природо-математическа гимназия "Екзарх Антим I".

Волейболист на Пирин U13 e Най-полезен играч

11.06.2018 | 10:30

Шампионите от Пирин (Разлог) бяха отличени с две индивидуални награди на държавните финали по волейбол за момчета до 13 години.

Пирин е номер 1 по волейбол за момчета U13

10.06.2018 | 18:55

Младите волейболисти на Пирин (Разлог) спечелиха като домакини шампионската титла на България за момчета до 13 години.

Волейболистки от Казанлък десети в света

09.06.2018 | 10:35

Представителките на ПХГ „Св. Св. Кирил и Методий“ от Казанлък завършиха на девето място на Световните ученически игри по волейбол в Чехия  за девойки 8-10 клас.

Казанлък U13 втори на турнир в Сърбия

06.06.2018 | 15:35

Волейболистките на Казанлък до 13 години завършиха на второ място на международен приятелски турнир в Сърбия.

Ахил, ЦСКА, Марица и Варна на държавни финали U17

05.06.2018 | 16:40

Отборите на Ахил (София), ЦСКА, Марица и ДКС (Варна) се касираха за държавните финали по волейбол за девойки U17.

Пловдивчанки първи на волейбол от Ученически игри 2018

05.06.2018 | 08:44

Възпитаничките на пловдивското ОУ „Васил Левски“ спечелиха първото място на финалния турнир по волейбол за момичета 5-7 клас, което се проведе от 31 май до 3 юни в Смолян.

Състезателка на Марица U15 e номер 1

29.05.2018 | 23:55

Състезателката на Марица Анета Петрова спечели отличието за най-полезна (MVP) на  държавните финали по волейбол за момичета U15.

Левски и Славия с по две индивидуални награди

29.05.2018 | 22:00

Отборите на Левски и Славия спечелиха по две индивидуални награди на държавните финали по волейбол за момчета U15, които се проведоха в Дупница.

Марица шампион при момичетата U15

29.05.2018 | 20:10

Марица спечели титлата в държавните финали по волейбол за момичета U15, които се проведоха в Пловдив.

Левски триумфира с титлата при момчетата U15

29.05.2018 | 19:45

Левски спечели златните медали в държавните финали по волейбол за момчета U15, които се проведоха в Дупница.

Левски и Славия излизат за златото при момчетата U15

28.05.2018 | 21:10

Отборите на Левски София и Славия ще спорят за златото в Държавните финали по волейбол за момчета U15, които се провеждат в Дупница

Звезди и Марица в спор за титлата при момичетата U15

28.05.2018 | 20:25

Звезди 94 (София) и Марица (Пловдив) ще спорят за титлата в държавните финали по волейбол за момичета U15, които се провеждат в Пловдив.

Столична инвазия в топ 4 при момчетата U15

27.05.2018 | 20:20

Левски, ЦСКА, Славия и Люлин са четирите отбора, които достигнаха до спора за титлата в  Държавните финали о волейбол на България за момчта U15

Ясна финалната четворка при волейболистките U15

27.05.2018 | 19:45

Отборите на Левски, ЦСКА, Марица и Звезди 94 са четирите отбора, които достигнаха до спора за титлата в  Държавните финали по волейбол за момичета U15 (родени 2003/2004 година)

1 2 3 4 ... 87 »

Преслав Боруков: Няма лимит за мечтите ми във футбола (ВИДЕО) 21.06.2018 | 20:51