25.04.2018 | 12:58

Националният отбор по волейбол за девойки до 19 години замина тази сутрин за Волос (Гърция), където от утре, 26 април, започва участие в евроквалификации.

Славия продължава в спора за титлата

23.04.2018 | 15:05

Славия ще бъде сред участниците на държавните финали по волейбол за момчета до 15 години.

ЦСКА U15 се класира за държавни финали

23.04.2018 | 14:25

Отборът на ЦСКА се класира за участие на държавни финали по волейбол за момчета до 15 години.

Българка попадна в идеалния отбор на Евроволей

21.04.2018 | 21:40

Националката Александра Георгиева попадна в Идеалния отбор на европейското първенство по волейбол до 17 години.

Русия европейски шампион по волейбол

21.04.2018 | 20:15

Националният отбор по волейбол на Русия за девойки до 17 години триумфира с титлата на европейското първенство в столицата ни.

Волейболистките U17 са четвърти в Европа

21.04.2018 | 17:45

Националният отбор по волейбол до 17 г. завърши на почетното четвърто място на европейското първенство за девойки в София.

Румъния завърши на пето място в Евроволей U17

21.04.2018 | 16:15

Румъния завърши на пето място в крайното класиране на европейското първенство по волейбол за девойки до 17 години в София.

Баща и дъщеря заедно за България

21.04.2018 | 10:15

Една от основните състезателки в националния отбор по волейбол за момичета до 17 години е централната нападателка Йоанна Атанасова.

Нашите излизат за бронза на европейското U17

21.04.2018 | 09:40

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години ще играе за бронзовите медали на eвропейското първенство в София.

Русия е първият финалист на европейското U17

20.04.2018 | 18:50

Отборът на Русия стана първият финалист на eвропейското първенство по волейбол за девойки до 17 години в София.

Волейболистките на полуфинал на Евроволей

18.04.2018 | 21:55

Националният отбор по волейбол за девойки под 17 години надигра Сърбия с 3:1 (25:19, 25:21, 21:25, 25:22) в последния си мач от група I в столичната зала „Христо Ботев“.

Девойките U17 с невероятен обрат над Беларус

17.04.2018 | 19:45

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години надигра Беларус с 3:2 (21:25, 16:25, 25:19, 25:21, 15:13) в четвъртия си мач от група I на европейското в София.

Девойките U17 с първа загуба на Евроволей

15.04.2018 | 19:45

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години записа първа загуба на европейското първенство в София.

Девойките U17 с втори успех на eвропейското

14.04.2018 | 22:45

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години постигна втора победа на европейското първенство в София.

Националите U18 ще се борят за 5-о място

14.04.2018 | 15:05

Волейболистите до 18 години стартираха с успех битката за 5-8 място на европейското първенство, след като победиха Франция с 3:0 (29:27, 25:22, 25:19) в първия полуфинал.

Волейболистките U17 биха Русия на старта в София

13.04.2018 | 19:55

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 г. надигра Русия с 3:2 (25:18, 23:25, 25:17, 19:25, 15:12) в двубой от група I на европейското първенство в София.

Националите завършиха с победа в групата на Евроволей

12.04.2018 | 17:45

Националите по волейбол до 18 години завършиха с победа в груповата фаза на европейското първенство, след като се наложиха над Турция с 3:0 (25:22, 25:22, 31:29).

Съставът на националките U17 за Евроволей

12.04.2018 | 15:20

От утре, 13 април, в София стартира европейското първенство по волейбол за девойки до 17 години.

Волейболистите загубиха шансове за четворката

11.04.2018 | 17:45

Националният отбор по волейбол за юноши до 18 години загуби шансове за класиране в четворката на европейското първенство, след като отстъпи на Беларус с 0:3.

България U17 отстъпи на Турция в първата контрола

09.04.2018 | 21:00

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години отстъпи на Турция с общ резултат 1:4 гейма в първата контрола между двата тима.

1 2 3 4 ... 85 »

Атанас Борносузов: Не правим трагедии от загубата (видео)

Атанас Борносузов: Не правим трагедии от загубата (видео) 24.04.2018 | 22:20

Треньорът на ЦСКА-София (2004) Атанас Борносузов призна, че част от играчите му са подценили финала с Левски в турнира за Купата на БФС, който "червените" загубиха с дузпи.