Симеонова и Стайков отиват на British Open Junior

30.05.2016 | 19:30

Ивана Симеонова и Райън Стайков ще представят България на престижния турнир по голф за младежи до 16 г. British Open Junior.

София Селдемирова спечели American Junior 2015 по голф

15.01.2016 | 13:29

16-годишната състезателка от националния отбор на България по голф София Селдемирова спечели Открития шампионат по голф на САЩ за младежи.

София Селдемирова с бронз от турнир по голф в Турция

11.09.2015 | 17:14

Младата ни националка по голф София Селдемирова завърши с успех международните си изяви за този сезон. 15-годишната българка се нареди на трето място на Turkish Amateur Ladies Open.

Любо Костов с първи трофей от силния голф турнир в Словакия

29.08.2015 | 16:15

Младият голфър Любомир Костов спечели първия си международен трофей. На силния турнир Slovak Junior Open той завърши трети при състезателите под 18 г. и раздели четвъртото място в генералното подреждане.

Българските голфъри със сребро от eвропейския отборен шампионат

03.08.2015 | 12:20

Българският отбор в състав Любомир Костов, Асен Михайлов, Владислав Маринов и Райан Стайков (с капитан Христо Семовски) завоюва сребърните медали в eвропейския отборен шампионат по голф, който се проведе в Голф клуб “Правец”.

15-годишната София със силен резултат на голф турнир в Англия

31.07.2015 | 17:37

Звездата на българския женски национален отбор по голф София Селдемирова (15 г.) завърши на изключително престижното 18-о място в най-силния турнир във Великобритания за девойки под 18 г. – English Girls Amateur Golf Open.

Любо Костов с национален рекорд по голф в Правец

31.07.2015 | 14:43

Шампионът на България по голф при мъжете Любомир Костов направи национален рекорд и рекорд на игрището в Правец по време на отборния турнир European Team Shield.

Млади голфъри с участие на престижни състезания

23.07.2015 | 19:05

В разгара на лятото състезателите от националния отбор по голф ще премерят сили с най-добрите голфъри от цял свят в 4 от най-престижните събития за сезона.

Любо Костов спечели титлата по голф при мъжете

19.07.2015 | 18:35

Любомир Костов (146) и Мая Кучеркова (180 удара) са шампиони на България по голф за аматьори за 2015 г. Второто място при мъжете зае Александър Евтимов със сбор от 155 удара, следван от Емил Марков със 156.

Любо Костов спечели голф турнира на NISSAN България

01.06.2015 | 16:38

Два голф турнира, организирани от NISSAN България – за деца и за възрастни – се играха през уикенда в Голф клуб „Св. София”.

Любо Костов с олимпийска стипендия от МОК

05.12.2014 | 16:06

Младият ни талант в голфа Любомир Костов получи олимпийска стипендия от МОК, съобщи за Viasport.bg неговият мениджър Мартин Дановски.

Костов и Симеонова първи на държавното по голф

14.07.2014 | 16:35

Любомир Костов спечели титлата от държавното първенство по голф за аматьори при младежите. Той поведе още в първия състезателен ден и завърши със сбор от 152 удара за двата кръга.

Над 80 голфъри започват битка за държавните титли

10.07.2014 | 18:15

Над 80 състезатели ще участват в Деветия държавен шампионат по голф за аматьори и Втория държавен шампионат за младежи и девойки, който ще се проведе в събота и неделя в Пирин голф и кънтри клуб.

Деца спечелиха първите места на голф турнир в Пирин

06.07.2014 | 15:45

Над 100 голфъри се състезаваха за едногодишно членство в планинското голф игрище, като победители във временното класиране станаха деца, ненавършили още 12 г.

Любо Костов втори на Откритото на Македония по голф

30.06.2014 | 17:25

Младият голфър и Спортен талант на „Еврофутбол“ Любомир Костов зае второ място на Откритото първенство на Македония по голф за аматьори.

11-годишна грабна приза при жените на голф край Каварна

16.06.2014 | 18:40

11-годишната Ривека Ниделхан удържа лидерската позиция от първия до последния кръг и грабна голямата награда при жените със сбор от 117 на първия голф турнир Cape Kaliakra Open, който се проведе край Каварна.

За първи път плажен голф в България

04.06.2014 | 07:31

На плажа в Албена се проведе вторият турнир по плажен голф за сезон 2014. В състезанието взеха участие 36 студенти и ученици от България, Турция, Нигерия и Индия, представители на гимназии, академии и хотели.

Двама младежи ще представят България на Junior British Open

31.05.2014 | 19:02

София Селдемирова и Асен Михайлов ще представят България в турнира Junior British Open, който ще се проведе в West Lancashire Golf Club (Шотландия) от 14 до 16 юли 2014 г.

11-годишна ще играе в женския US Open по голф

21.05.2014 | 14:15

11-годишната голфърка Луси Ли пренаписа историята на US Open, след като стана най-младата състезателка, спечелила право на участие във втория от четирите мейджър турнира.

10-годишен победи мъжете на голф турнир в Разлог

05.05.2014 | 13:20

Най-малкият участник – 10-годишният Денис Стайков, спечели дивизия В в третото издание на ежегодния голф турнир Grigorov Racing Team - illy Golf Cup, провел се на 3 май в Пирин Голф & Кънтри Клуб край Разлог.

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.