Деси Георгиева извън финала на скиф за едно място

22.07.2017 | 21:45

Наследничката на олимпийската шампионка в гребането Румяна Нейкова - Десислава Георгиева остана извън финала на скиф на световното първенство за мъже и жени до 23 г.

Деси Георгиева на полуфинал на световното

21.07.2017 | 20:10

Единствената ни представителка при жените на световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 г. Десислава Георгиева се класира за полуфиналите на дисциплината си – скиф.

Деси Георгиева ще гребе на световното в Пловдив

12.07.2017 | 10:40

Четири лодки ще представят България на световното първенство по гребане за мъже и жени до 23 години, което ще се проведе от 19 до 23 юли в Пловдив.

Белмекен с реновирани гребни зали

28.12.2016 | 10:10

Първият етап от ремонта на високопланинската база Белмекен приключи. Реконструкцията включва подмяна на дограмата, ремонт на входното фоайе на хотелската част.

Братя Живкови сред най-добрите в Академик

30.11.2016 | 12:10

Двама от Спортните таланти на „Еврофутбол“ – братята Веселин и Мартин Живкови, заслужиха награди от Обединени спортни клубове Академик.

20 български лодки на балканиада по гребане

10.09.2016 | 08:51

20 лодки и общо 40 състезатели ще представят България на балканското първенство по гребане в Кастория (Гърция) на 10 и 11 септември.

Гребците ни 12-и на световното в Ротердам

28.08.2016 | 18:25

Двойката ни без рулеви Николай Желязков и Станимир Халаджов завършиха 12-и на световното първенство по гребане за юноши, девойки и младежи до 23 г. в Холандия.

Българи на полуфиналите на световното по гребане

26.08.2016 | 17:28

Двойката ни без рулеви Николай Желязков и Станимир Халаджов се класира за полуфиналите на световното първенство по гребане за юноши, девойки и младежи до 23 г.

Наша лодка на ¼-финалите на световното

25.08.2016 | 14:35

Националите по гребане Никола Попов и Атанас Найденов си извоюваха място на ¼-финалите на световното първенство за юноши и девойки в дисциплината двойка скул.

Деси Георгиева извън топ 12 на световното

23.08.2016 | 14:20

Десислава Георгиева не успя да се класира за полуфиналите на тазгодишния шампионат за същата възраст в Ротердам (Холандия).

Пожар едва не провали Евро 2016 по кану-каяк в Пловдив

01.07.2016 | 16:50

Пожар на гребната база в Пловдив едва не стана причина за провал на европейското първенство по кану-каяк за юноши, девойки и младежи до 23 г., което трябва да се проведе от 14 до 17 юли.

Наш гребец счупи световeн рекорд

22.01.2016 | 15:42

Състезателят на СК Хеброс-гребане Димитър Петков постави нов световен рекорд на 100 метра гребен ергометър във възрастовата група 17-18 години.

Ученик от Пловдив ще гребе за световен рекорд

20.01.2016 | 09:10

Опит за подобряване на световния рекорд на 100 м гребен велоергометър ще направи състезателят на СК Хеброс-гребане Димитър Петков.

Деси Георгиева мечтае за олимпийска квота

11.12.2015 | 16:44

Десислава Георгиева записа едни от най-добрите си резултати този сезон и не случайно се нареди 3-а в класацията на „Еврофутбол” за най-добър спортист за 2015 г.

Деси Георгиева стана балканска шампионка на скиф

14.09.2015 | 16:23

Спортният талант на „Еврофутбол“ - Десислава Георгиева, спечели поредната си титла – този път 17-годишната плевенчанка стана балканска шампионка на скиф.

Деси Георгиева с бронз от световното по гребане

08.08.2015 | 16:44

Десислава Георгиева спечели бронзов медал на скиф от световното първенство по гребане за младежи, което се провежда на олимпийския канал в Рио де Жанейро, Бразилия.

Кирилова и Тодорова във финал „С” на световното по гребанe

24.07.2015 | 13:45

Двойката скул Елизабет Кирилова и Десислава Тодорова ще гребат на финал „С“ на световното първенство по академично гребане за младежи до 23 г. в Пловдив.

Бети Кирилова с три сребърни медала на държавното по гребане

03.07.2015 | 16:15

Спортният талант на „Еврофутбол” Елизабет Кирилова продължи успешното си участие на държавния индивидуален шампионат по гребане, като взе три сребърни медала и при девойките старша възраст.

Деси Георгиева с дебют за Световната купа при жените

23.06.2015 | 16:59

На втория кръг във Варезе (Италия) 17-годишната плевенчанка се класира 5-а на скиф във финал "С".

Деси Георгиева със сребро на европейско по гребане

25.05.2015 | 18:50

Десислава Георгиева спечели сребърен медал от европейското първенство по гребане за юноши и девойки, което се проведе в Рачице, Чехия.

1 2 3 4 »

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).