Слава-83 и Локомотив (София) с титли в джудото

13.06.2017 | 18:55

Отборите на Слава-83 при момичетата и на Локомотив (София) при момчетата спечелиха отборните трофеи в 24-ото издание на традиционния турнир по джудо в Монтана.

Бетина Темелкова донесе поредно злато на Израел

05.06.2017 | 15:26

Бетина Темелкова донесе пореден златен медал от международен форум на Израел. Една от най-талантливите ни джудистки сред подрастващите взе решение да напусне България.

Денислав Иванов се завърна с успех в Европа

04.06.2017 | 18:33

Световният и европейски шампион по джудо за кадети за 2015 г. Денислав Иванов се завърна успешно на татамито след претърпените операции на лакътя и на сърцето.

4 медала за младите ни джудисти в Румъния

08.05.2017 | 16:36

4 медала спечелиха българските представители от турнира за Европейската купа по джудо за кадети, който се проведе през уикенда в румънския град Плоещ.

Божидар Темелков ще спори на Голям шлем в Париж

09.02.2017 | 10:07

Младата надежда на българското джудо и самбо Божидар Темелков (66 кг) заслужи правото да представя България на турнира Гранд шлем по джудо в Париж този уикенд.

Локо (София) триумфира в коледен турнир по джудо

28.11.2016 | 08:31

Малките джудисти на Локомотив (София) спечелиха отборното класиране в 4-ия междинароден коледен турнир по джудо, който се проведе през уикенда в столицата.

Viasport.bg награди Божидар Темелков за №1 на октомври

19.11.2016 | 12:35

Viasport.bg и Tinger наградиха Божидар Темелков като най-добър млад спортист на месец октомври. Младата ни надежда в джудото и самбото спечели допитването до читателите на Viasport.bg.

Младите ни джудисти без отличия в Израел

13.11.2016 | 17:09

Младите български джудисти приключиха без отличия участието си на европейското първенство за младежи до 23 г. в Тел Авив (Израел).

Разрешиха на Темелкова да се състезава за Израел

07.11.2016 | 20:05

Една от най-големите надежди на България в джудото – Бетина Темелкова, вече със сигурност ще се състезава за Израел.

Джудистите на Илинден №1 отборно в супертурнир

07.11.2016 | 12:30

Второто издание на международния турнир по джудо за деца „Илинден оупън” бе спечелено от домакините от едноименния клуб.

Над 1000 деца в турнир по джудо в Сливница

04.11.2016 | 19:05

Над 1000 спортисти от 70 клуба ще участват във второто издание на международния турнир по джудо за деца, юноши младша и старша възраст „Илинден Оупън“.

Клуб Топалов спечели турнир по джудо

01.11.2016 | 16:20

215 състезатели от 19 клуба участваха в Открития турнир по джудо за Купата на кмета на Перник.

Джудистите завършиха безславно на европейското

18.09.2016 | 16:35

Българските джудисти завършиха без медал участието си на европейското първенство за юноши и девойки в Малага (Испания).

Кошмар за Денислав Иванов на "Евро 2016"

17.09.2016 | 13:00

Денислав Иванов преживя истински кошмар още в първата си среща на европейското първенство по джудо за юноши и девойки.

Денислав Иванов първи на Европейската купа в Прага

24.07.2016 | 18:15

Младата надежда на българското джудо Денислав Иванов спечели турнира за Европейската купа при юношите в Прага, Чехия.

Наш джудист с бронз от Европейска купа

11.07.2016 | 18:55

Българинът Денислав Иванов (до 60 кг) спечели бронзов медал на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Пакс (Унгария).

Бетина Темелкова ще се състезава за Израел

01.06.2016 | 17:55

Състезателката по джудо на спортна академия Ставен (Сливен) Бетина Темелкова напуска националния отбор на България и ще се състезава за Израел.

Денислав Иванов трети за Еврокупата в Австрия

29.05.2016 | 19:10

Младият ни талант в джудото Денислав Иванов спечели бронзов медал от турнира за Европейската купа до 21 г. в Лайбниц (Австрия).

Наш джудист втори на ЕК за кадети в Полша

25.05.2016 | 21:55

Марк Христов (на снимката вляво) спечели сребърен медал в категория до 55 килограма на Европейската купа по джудо за кадети, която се проведе в полския град Белско-Бяла през уикенда.

Обвиненият в блудство треньор по джудо - уволнен

13.04.2016 | 09:50

Треньорът по джудо Симеон Ценев, който в началото на февруари беше обвинен в блудство от свои състезателки, е уволнен от спортното училище на ЦСКА в София.

1 2 3 4 ... 8 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.