Плувецът Тодор Тодоров с 5 златни медала в Турция

07.08.2017 | 14:45

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ Тодор Тодоров спечели пет златни, един бронзов медал и подобри два рекорда на международния турнир по плуване „Каналиада“.

Хорозов и Петров 5-и на световното по кану-каяк

29.07.2017 | 18:10

Атанас Хорозов и Димитър Петров намериха място в топ 5 на световното първенство по кану-каяк за юноши и девойки до 23 г. в Питещи (Румъния).

Хорозов и Петров стигнаха финал на световното

28.07.2017 | 18:30

Атанас Хорозов и Димитър Петров се класираха за финал "А" на 1000 метра двойка кану на световно първенство по кану-каяк за юноши и девойки до 23 г. в Питещи, Румъния.

Кодинов остана на косъм от финал на Евро 2017

14.07.2017 | 19:40

Най-младият ни представител на европейското първенство по кану-каяк за мъже и жени - Ангел Кодинов, остана на косъм от финала на 500 м евдноместно кану.

Треньорите за побоя в Асеновград: Беше като на война

28.06.2017 | 13:30

Треньорите от СК Асеновец и част от състезатели по кану-каяк разказаха за побоя, който им бе нанесен от група роми в понеделник вечер.

Кодинов изпусна бронза от Евро 2017 за 5 стотни

26.06.2017 | 08:05

Европейският вицешампион в кануто при юношите от 2015 г. Ангел Кодинов изпусна бронза от шампионата на Стария континент по кану-каяк за юноши, девойки и младежи.

Четворката каяк с бронз от европейското в Сърбия

25.06.2017 | 08:00

Състезателите ни от четворката каяк спечелиха бронзови медали на европейското първенство по кану-каяк за юноши и младежи до 23 г. в Белград (Сърбия).

Ангел Кодинов в топ 24 на Световната купа за мъже

29.05.2017 | 18:05

Една от младите надежди на България в кануто Ангел Кодинов направи първия си старт за сезона. 19-годишният пловдивчанин участва на Световната купа в Сегет.

Близо 100 кануисти и каякари на регата „Чипилски”

15.05.2017 | 17:18

Традиционната регата „Чипилски”, която се организира от едноименния пловдивски клуб по кану каяк, събра почти 100 деца, юноши и девойки в поредното си издание.

Каякарка от Беларус с наш паспорт за Евро 2017

05.04.2017 | 16:25

Състезателката от Беларус в каяка Анастасия Лавренова ще се състезава за България на европейското първенство за мъже и жени в Пловдив през лятото, научи Viasport.bg.

Дядо Коледа донесъл лодка на Ангел Кодинов

30.12.2016 | 13:55

Най-младият участник от България на олимпиадата в Рио де Жанейро Ангел Кодинов получил страхотен подарък от дядо Коледа, научи Viasport.bg.

Христо Реков №1 при младите спортисти в Пловдив

14.12.2016 | 10:15

Каякарят Христо Реков бе избран за Най-добър млад спортист на Пловдив за 2016 г.

Кодинов с 5 титли от републиканското по кану-каяк

15.09.2016 | 15:22

Талантът в кануто Ангел Кодинов отвя конкуренцията на републиканското първенство по кану-каяк за мъже и жени.

Кодинов остана 19-и на 200 мeтра кану

17.08.2016 | 17:17

Българинът Ангел Кодинов приключи участието си на олимпиадата в Рио де Жнейро с 19-о място в спринта на 200 м кану.

Ангел Кодинов на втори полуфинал в Рио

17.08.2016 | 15:55

Най-младият ни олимпиец Ангел Кодинов записа втори полуфинал в олимпийския турнир по кану каяк в Рио де Жанейро.

Ангел Кодинов 14-и в дебюта си на олимпиада

16.08.2016 | 15:45

Талантът в кану-каяка Ангел Кодинов завърши 14-и в коронната си дисциплина 1000 м едноместно кану на олимпийската регата в Рио де Жанейро.

Ангел Кодинов ще гребе в "малкия финал" в Рио

15.08.2016 | 17:35

Дебютантът на олимпиада в кану-каяка и най-млад участник, застанал на старт на регатата в Рио де Жанейро - Ангел Кодинов, изпълни първата си цел: класиране за финал „Б”.

Кодинов на полуфинал на олимпиадата

15.08.2016 | 15:40

Младата надежда на българския кану-каяк Ангел Кодинов се класира за полуфиналите на коронната си дисциплина 1000 м едноместно кану на олимпийския турнир в Рио де Жанейро.

Бухалов надъхва най-младия ни олимпиец

06.08.2016 | 15:40

Двукратният олимпийски шампион от "Барселона ’92" Николай Бухалов изненада най-младия член на българската делегация за игрите в Рио де Жанейро.

Ангел Кодинов 17-и в спринта на световното

31.07.2016 | 15:18

Ангел Кодинов завърши 17-и в крайното класиране на 200 м на световно първенство по кану-каяк за юноши, девойки и младежи до 23 години в Минск (Беларус).

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).