Никон над всички на държавното по карате

25.04.2017 | 17:58

Над 300 състезатели от 26 клуба участваха в националното първенство по олимпийско карате, състояло се в курортен комплекс Албена.

Каратеките ни с 13 медала от европейско

21.03.2017 | 14:35

Състезателите ни по карате киокушин спечелиха 13 медала на провелото се в Берлин европейското първенство за юноши и девойки.

България взе 3 отличия от европейското по карате

20.02.2017 | 10:50

Българските каратеки спечелиха 3 медала от европейското първенство за кадети, юноши, девойки и мъже и жени до 21 години.

Над 1200 каратеки на Евро 2017 у нас

16.02.2017 | 13:25

Над 1200 състезатели от 50 държави ще спорят за разпределението на медалите на европейското първенство по карате за кадети, младежи и девойки до 21 г. този уикенд в София.

Безплатен вход за европейското по карате

04.02.2017 | 17:55

Безплатен вход за всички зрители предлага българската федерация по карате за 44-ото европейско първенство за кадети, юноши, девойки и младежи до 21 години.

Каратеките ни с 3 медала от Гран при на Хърватия

18.01.2017 | 18:25

С три медала се завърнаха националните състезатели по карате от международния турнир Гран При на Хърватска.

12-годишен е спортист №2 на Кюстендил

22.12.2016 | 17:10

12-годишният Янислав Миленков бе избран за спортист №2 на Кюстендил.  Малкият каратист бе отличен по време на церемонията Спортист на годината на общината.

Три титли и 8 медала за каратеките ни от световното

05.12.2016 | 14:55

Моника Димитрова (50 кг), Валерия Лозанова (55 кг) и Любомира Николова (60 кг) спечелиха три златни медала в петото открито световно по карате киокушин за юноши и девойки.

Деца от Плевен с куп медали от световното по карате

14.10.2016 | 12:15

Състезателите от клуб Спартак 14 (Плевен) спечелиха доста отличия от провелите се в Бургас световно първенство и Кохай Световна купа по шотокан карате-до.

Над 150 деца на държавното по карате

04.04.2016 | 17:14

Над 150 състезатели участваха на 11-ото държавно първенство по карате киокушин за деца от 5 до 13 г.

Пращаме 16 каратисти на "Евро 2016"

02.03.2016 | 09:23

16 български каратисти ще участват на европейското първенство за юноши и девойки по кумите на киокушин-кан федерацията, което ще се проведе на 19 март в Берлин.

8 медала за наши каратеки по киокушин в Иран

07.02.2016 | 14:45

Осем медала спечелиха състезателите от юношеския ни национален отбор по киокушин карате на турнир в иранския град Рамсар.

Каратист стана спортист на годината в Ловеч

09.01.2016 | 21:31

19-годишният топсъстезател на Спортен карате клуб Ловеч и младежкия национален отбор Христо Александров бе избран за спортист №1 на Ловеч за 2015 г.

Никон спечели петата купа по карате „Ронин“

30.11.2015 | 18:55

Петото издание на карате купата "Ронин“, организирано от Сдружение „Карате клуб Ронин 11“ се проведе в събота в зала „Триадица“ в София. В турнира взеха участие над 200 състезатели, представители на 24 клуба от България, Румъния и Сърбия.

Осем каратеки отиват на световно в Индонезия

09.11.2015 | 14:38

Осем състезатели ще представят България на световното първенство по карате за юноши, кадети и младежи до 21 години в Джакарта (Индонезия) от 12 до 15 ноември.

7 европейски титли за младите ни каратеки в Естония

18.05.2015 | 18:35

Юношите и девойките от националния ни тим спечелиха 7 от общо 10-те златни медала за България от европейското първенство по карате киокушин в Естония на KWF.

"Купа Никон" събира над 500 каратеки от 10 държави

14.05.2015 | 15:54

За трета поредна година спортен клуб Никон ще бъде организатор на най-мащабния карате турнир в България 3th International Nikon open Karate Tournament .

Младите ни каратеки тръгват за медали от европейското в Естония

13.05.2015 | 15:50

Младите български надежди в карате киокушин ще вземат участие в предстоящото европейско първенство за юноши, девойки, мъже и жени - KWF - кумите, което ще се проведе на 16 и 17 май в Естония.

Плевенски каратеки спечелиха 14 медала в Свищов

28.04.2015 | 18:37

Карате клуб „Спартак” (Плевен) увеличи отличията си от престижни национални състезания, след участието си в първото издание на турнира „Купа Алеко”. В надпреварата взеха участие 19 клуба и 340 състезатели от цялата страна.

21 медала за плевенски каратеки от държавното по шотокан

06.04.2015 | 11:30

Състезателите на плевенския карате клуб Спартак 14 спечелиха общо 21 медала от държавното първенство по шотокан карате. То се проведе в столичната зала „Арена Армеец” и в него взеха участие над 300 състезатели от 22 клуба от цялата страна.

1 2 3 4 ... 5 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.