Резултати от Ученически игри 2017 (5-7 клас) - футбол и лека атлетика

22.06.2017 | 13:22

Отборът на пловдивското училище "Климент Охридски" спечели турнира по футбол в Ученически игри 2017 (5-7 клас).

Атлетите Йорданов и Кокотанекова са новите №1

20.06.2017 | 16:03

Стефан Йорданов и Лушка Кокотанекова са новите шампиони при юношите и девойките на националния шампионат по планинско бягане, който се проведе в Боровец.

Деца от Пловдив помогнаха на Лиляна Георгиева

20.06.2017 | 14:15

Ученици от Пловдив събраха и дариха над 240 лева на талантливата си съгражданка, лекоатлетката Лиляна Георгиева.

Лили Георгиева отново без конкуренция

18.06.2017 | 11:51

Детето-чудо Лиляна Георгиева (Тракия Пловдив) отново беше без конкуренция на пистата на националния стадион „Васил Левски” в София.

Синът на Дафовска №1 в леката атлетика

17.06.2017 | 21:28

В бягането на 1500 м Мартин Проданов от СК Актив 2013 (Пловдив) без конкуренция спечели титлата със скромните за неговия талант 4:00.94 мин.

Антонио Иванов шампион с едно бягане

17.06.2017 | 19:08

Антонио Иванов (Атлетик София) се възползва да бяга директно на финал на 100 м като атлет с покрит норматив за европейското първенство по лека атетика за възрастта си.

Бургазлия спечели третото си злато в спринта

04.06.2017 | 12:39

Изабел Соколова и Румен Иванов спечелиха спринта на 200 м на националния ни шампионат за момичета и момчета под 16 г. на стадион „Ивайло“ във Велико Търново.

Мила Димитрова и Румен Иванов са най-бързи в Търново

03.06.2017 | 20:50

Мила Димитрова (Тракия 96 Пловдив) и Румен Иванов (СК Европул) станаха най-бързите лекоатлети на националния шампионат за момичета и момчета под 16 г. във Велико Търново.

Алекс Христов покри норматив за световно

03.06.2017 | 18:31

Алекс Христов (Тракия 96 Пловдив) спечели сребърен медал от Балканиадата по лека атлетика за младша възраст в Истанбул.

Александра Начева скочи за №2 в света

03.06.2017 | 15:07

Александра Начева спечели балканската титла в тройния скок по лека атлетика на първенството за младша възраст в Истанбул.

Валентин Андреев подобри 28-годишен рекорд

03.06.2017 | 13:22

Валентин Андреев подобри 28-годишен национален рекорд с отличното си представяне на Балканиадата по лека атлетика за младша възраст.

4 от 4 за най-малките лекоатлети

02.06.2017 | 17:56

Най-добрата атлетка до 14 години Изабел Крамарска от Рилски атлет (Самоков) взе титлата на четирибой на националния ни шампионат по лека атлетика във Велико Търново.

Две атлетки поделиха първото злато в Търново

02.06.2017 | 14:15

Две атлетки поделиха първото злато на започналия национален шампионат за момичета и момчета под 16 г.

Близнаци отмъкнаха 12 медала в леката атлетика

28.05.2017 | 18:34

Близнаците бяха „най-доходоносни“ на завършилия национален шампионат по лека атлетика за юноши и девойки младша възраст в София.

Александра Начева записа рекорден скок, но с вятър

28.05.2017 | 16:15

Една от големите ни надежди за добро представяне на световното в Найроби - Александра Начева от Ботев (Пловдив), очаквано взе титлата на троен скок.

Веселин Живков и Никол Андонова най-бързи в София

27.05.2017 | 20:39

Никол Андонова от Европул-Бургас взе втора титла за около час на националния шампионат за младша възраст в София.

Детето-чудо изпусна рекорд на 1500 мeтра

27.05.2017 | 17:25

Изключително амбициозно стартира Лиляна Георгиева във финалното бягане на 1500 м на националния шампионат по лека атлетика за младша възраст.

Първите атлетически титли са за Варна и София

27.05.2017 | 14:05

Бегачите на 2000 м с пр. разпределиха първите медали на започналия тази сутрин национален шампионат за юноши и девойки под 18 г.

Тереза Маринова събра над 500 деца на турнира си

20.05.2017 | 19:39

За осми път стадионът на Национална спортна академия в Студентски град прие повече от 520 деца за надпреварата в станалия вече традиционен турнир „Тереза Маринова и приятели”.

Руменов и Крамарска са №1 в „Мтел атлетика“ за 2017 г.

19.05.2017 | 18:35

Финалният кръг от веригата състезания „Мтел атлетика за младежи“ приключи и вече са ясни шампионите при подрастващите.

1 2 3 4 ... 27 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.