Пазарджик ще е домакин на Евро 2017 в петобоя

15.02.2017 | 16:26

Пазарджик ще приеме европейското първенство по модерен петобой за юноши и девойки до 16 години през лятото.

Трима наши петобойци на световното в Кайро

30.08.2016 | 16:25

Трима състезатели по модерен петобой ще предстравят България на световното първенство по модерен петобой за младежи и девойки до 18 години в Кайро от 12 до 18 септември.

Българка и турчин със злато в модерния петобой

16.05.2016 | 16:59

Българката Пресияна Дишева и турчинът Арда Селчук спечелиха златните медали в IV издание на международния турнир по модерен петобой за юноши и девойки до 18 г. „Христо Чочев”.

България шеста в смесените щафети на европейското в София

31.05.2015 | 19:24

На престижното 6-то място се класираха Малина Деянова и Явор Пешлеевски в смесената щафета в последния ден на европейското първенство по модерен петобой до 21 години, което се проведе в София.

България осма в отборното на ЕП по модерен петобой в София

30.05.2015 | 19:51

Националите ни по модерен петобой до 21 г. Димитър Кръстанов и Явор Пешлеевски приключиха днешния ден в индивидуалната надпревара - финали с 14-то и 30-то място.

Младежите шести в щафетата на ЕП по модерен петобой

27.05.2015 | 15:21

Динко Кръстев и Димитър Грозданов завършиха на 6-то място в крайното класиране на щафетата-отборно от втория ден на европейското първенство по модерен петобой за младежи и девойки, което се провежда на спортен комплекс „Диана” в София.

Девойките седми в щафетата на ЕП по модерен петобой

26.05.2015 | 17:06

Малина Деянова и Василена Тимофеева завършиха на 7-о място от първия ден на европейското първенство по модерен петобой за младежи и девойки до 21 години, което се провежда в София на спортен комплекс „Диана”.

Явор Пешлеевски завърши пети в модерния петобой

24.08.2014 | 18:58

Българинът Явор Пешлеевски завърши на пето място в дисциплината модерен петобой на вторите младежки олимпийски игри в китайския град Нанджинг.

Явор Пешлеевски втори на модерен петобой в Пазарджик

27.04.2014 | 20:50

Българският състезател Явор Пешлеевски завърши на  второ място на международния турнир по модерен петобой „Христо Чочев” в Пазарджик.

Пазарджик приема международен турнир по модерен петобой U18

16.04.2014 | 17:15

Пазарджик ще бъде домакин на международния турнир по модерен петобой за момичета и момчета до 18 години в памет на легендата Христо Чочев, който ще де проведе на 26 и 27 април.

Пазарджик приема турнир по модерен петобой

27.06.2013 | 16:35

Пазарджик ще бъде домакин на международен турнир по модерен петобой "Мемориал Христо Чочев" и кръг от държавното първенство за юноши до 18 година.

Дадоха бронз на Кръстанов след допингскандал

09.12.2012 | 15:03

Международната федерация по модерен петобой присъди официално на българския състезател Димитър Кръстанов бронзовия медал от световното първенство за юноши и девойки до 18-годишна възраст след допинг-скандал с победителя Кирил Кисяник (Беларус).

7 медала за България от световното по биатъл

25.09.2011 | 16:05

България спечели 7 медала от ХІІІ Световно първенство по биатъл, което се проведе днес в София.

Разчитаме на плувкиня за медал от СП по биатъл

20.09.2011 | 10:13

Фурията ни в плуването Георгия Кадоглу е голямата ни надежда за медал от ХІІІ Световно първенство по биатъл, на което София е домакин.

Георгиева и Илиев с по две титли от Пазарджик

13.05.2011 | 16:02

Димитър Илиев и Валентина Георгиева спечелиха по 2 титли на проведеното държавно първенство по дуатлон за момичета и момчета до 12 г. в Пазарджик.

Федерацията по модерен петобой търси директор

27.04.2011 | 19:35

Управителният съвет на Българската федерация по модерен петобой обявява конкурс по документи и събеседване за Изпълнителен директор.

Търновци с отборната титла по модерен трибой

09.04.2011 | 18:54

Купа и пълен комплект медали завоюваха състезателите на клуб Царевец ВТУ на завършилото в Ямбол държавно първенство по модерен трибой за юноши и девойки до 16 г.

Лиценз за ездата спира наш олимпиец за Италия

09.03.2011 | 13:59

Участникът ни в Първите младежки олимпийски игри Сингапур-2010 в модерния петобой – Дойчо Иванов (на снимката вляво), има шанс да стартира в надпреварите за Световната купа при мъжете, но при положение, че получи лиценз за езда.

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.