Боровец приема световно по ориентиране за юноши и девойки

17.07.2014 | 17:20

От 21 до 27 юли България ще се превърне в център на световното спортно ориентиране. За първи път в последните 15 години страната ни е домакин на световно първенство за юноши и девойки.

„Узана” с 30 медала от лятното ориентиране

10.10.2013 | 16:01

Впечатляващите 30 медала извоюваха представителите на габровския клуб „Узана“ от държавното първенство по лятно ориентиране за възрастови групи 12-18 години.

„Узана” с 6 медала от Купа България

30.07.2013 | 19:55

Два златни, един сребърен и три бронзови медала извоюваха състезателите на КСО „Узана” от най-голямото състезание по спортно ориентиране у нас – Купа България.

"Узана" с нови две купи в ориентирането

06.06.2013 | 08:20

Нови две купи сложи в пребогатата си витрина клубът по спортно ориентиране „Узана“. Габровските състезатели спечелиха трофеите от надпреварите за Купа Виктория и Купа Троян, като извоюваха общо 22 призови места.

Пета купа за Узана в ориентирането

24.04.2012 | 17:57

Пета поредна купа спечели КСО Узана от началото на сезона по лятно ориентиране.

57 медала за Узана от ДП по ски ориентиране

17.02.2012 | 14:27

Впечатляващите 57 медала спечелиха състезателите на габровския клуб Узана от държавното първенство по ски ориентиране.

Изпратиха летния сезон в с. Баячево

17.11.2011 | 18:23

Със състезанието за купа „Ветеран 2011” в с. Баячево бе закрит летният сезон в ориентирането. Организатор на проявата бе клуб Вариант 5 от Търговище.

Търновски клуб взе купа „Царевград”

20.10.2011 | 16:55

Отборът на Браун тим (Велико Търново) спечели комплексното класиране на състезанието по спортно ориентиране за Купа „Царевград 2011”.
Ориентировачите на Узана с 32 медала от държавното

10.10.2011 | 19:58

Габровският клуб по спортно ориентиране Узана постигна впечатляващ успех по време на държавното първенство до 18 г., на което бе домакин.
400 деца атакуват Габрово с карти

06.10.2011 | 14:07

Близо 400 деца, заедно с техните треньори, ръководители и родители, ще напълнят Габрово през уикенда.

България с отборната титла по ориентиране

12.09.2011 | 08:49

България спечели отборната титла на първия шампионат на Югоизточна Европа по ориентиране, който се проведе в македонския град Крушево.
Българин шампион на Европа по ориентиране

25.06.2011 | 18:41

България има шампионска титла от европейското първенство по ориентиране, което се провежда в Чехия.

Косара Ботева с три титли на коло ориентиране

20.06.2011 | 19:41

16-годишната габровка Косара Ботева спечели три титли от държавното първенство по коло ориентиране, провело се от петък до неделя в Шумен.

Узана с нови 11 медала в ориентиратено

20.05.2011 | 09:06

Нови 11 отличия завоюваха състезателите на габровския клуб по спортно ориентиране Узана.

Габровският Узана с 47 медала при подрастващите

01.03.2011 | 08:14

47 медала при подрастващите от общо 73 във всички възрастови групи спечели габровският клуб по спортно ориентиране Узана от държавното първенство по ски ориентиране, което се проведе в едноименния курортен комплекс.
Домакините с най-много отличия на купа „Пирин”

22.11.2010 | 17:33

Домакините от клуб Младост (Благоевград) спечелиха най-много отличия на проведения през уикенда турнир по ориентиране за купа „Пирин”.
Дяксова и Доганов най-добри в мобил-О

15.11.2010 | 08:58

Националните състезатели при подрастващите Антоанета Дяксова и Петър Доганов спечелиха първото по рода си у нас състезание по мобил ориентиране.