05.08.2018 | 21:20

Антъни Иванов е осми в Европа.

Огромен успех: Антъни Иванов е на финал

04.08.2018 | 20:55

Антъни Иванов записа финал за българското плуване на европейското първенство за мъже и жени в Глазгоу

Антъни на полуфинал с пети резултат на европейското по плуване

04.08.2018 | 13:06

Антъни Иванов се класира с лекота на полуфиналите на 200 м бътерфлай на европейското първенство по плуване за мъже и жени в Глазгоу (Шотландия).

02.08.2018 | 21:30

ПСК Черно море с плувната титла и при старшата

30.07.2018 | 15:01

ПСК Черно море (Варна) взе в рамките на две седмици държавните плувни титли в младшата и старшата възраст.

Янчев със 7 титли и 2 рекорда на държавното по плуване

29.07.2018 | 19:12

Йордан Янчев спечели седем титли и записа два рекорда на държавното първенство по плуване за юноши и девойки старша възраст, състояло се на столичния басейн „Диана“.

250 плувци на държавното за старша възраст

27.07.2018 | 13:30

Над 250 плувци са заявили участие за държавното лично отборно първенство за юноши и девойки старша възраст, което ще се проведе на столичния басейн "Диана" от петък до неделя (27-29 юли).

Калина Николаева с 8 титли при младшата

23.07.2018 | 15:15

Калина Николаева спечели осем титли и записа нови четири национални рекорда на държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст.

Над 300 плувци на държавното за млaдша

20.07.2018 | 11:50

За държавното първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст на голям басейн във Варна са заявени 317 състезатели.

ПСК Черно море с плувната титла при децата

16.07.2018 | 22:00

ПСК Черно море (Варна) взе поредната си държавна титла, триумфирайки на плувното първенство за деца, състояло на комплекс "Пирин" в Благоевград.

Калоян Братанов на три стотни от втори еврофинал

08.07.2018 | 19:21

Калоян Братанов остана само на три стотни от втория си финал на европейското първенство по плуване за юноши и девойки.

Тихомир Тодоров на 19 стотни от европейски финал

07.07.2018 | 22:45

Тихомир Тодоров остана на 19 стотни от европейски финал на провеждащия се в Хелзинки шампионат по плуване за юноши и девойки.

Тихомир Тодоров и Здравко Баблаков на полуфинал

07.07.2018 | 13:00

Ударен предпоследен ден за българските плувци на европейското първенство за юноши и девойки в Хелзинки.

Янчев и щафетата ни първи резерви на Евро 2018

04.07.2018 | 13:00

Йордан Янчев и юношеската ни щафета 4 по 100 м св. стил са първи резерви за финалите на откриващия ден на европейското първенство по плуване в Хелзинки.

С деветима плувци сме на европейското

02.07.2018 | 15:38

България ще бъде представена от деветима плувци на европейското първенство за юноши и девойки във финландската столица Хелзинки, но от състава отпадна Йосиф Миладинов, който стана шесткратен първенец на Германия, а на Comen Cup взе три златни отличия.

Миладинов със златен хеттрик на Comen Cup

18.06.2018 | 10:00

България беше представена само от двама плувци на силния турнир за юноши и девойки Comen Cup, но те успяха да направят запомнящо участието ни в Лимасол (Кипър).

Живи златни рибки за най-добрите в турнира на Левски

04.06.2018 | 14:40

Живи златни рибки получиха най-добрите плувчета в първото издание на международния турнир за най-малките „Златоперки“, състоял се на столичния басейн „Спартак“.

45-о ОУ №1 сред учениците на плуване

16.04.2018 | 13:33

45-о ОУ „Константин Величков“ е победителят в плувния празник за ученици, който се състоя на басейна на 97-о СОУ „Братя Миладинови“ в столичния квартал „Люлин“ (5-а част).

Локо (Русе) №1 на плувния турнир "Цветница"

25.03.2018 | 18:00

Русенският Локомотив стана отборен победител на турнира по плуване за деца „Цветница - Купа Speedo“, който се проведе на 25-метровия басейн в Спортната палата в София.

Щафетата ни с историческа титла на "Мултинейшънс"

25.03.2018 | 12:13

Българска щафета за първи път триумфира с титла на силния плувен турнир за юноши и девойки „Мултинейшънс“, в който участват членките на Комитета на малките държави.