Фейгин с историческо класиране на световното

22.03.2019 | 19:10

Александра Фейгин записа поредно историческо постижение за българско женско фигурно пързаляне през този сезон.

Александра Фейгин с поредно страхотно представяне

20.03.2019 | 14:35

Шампионката на България Александра Фейгин продължава впечатляващото си представяне през сезона, след като се класира за волната програма на световното първенство по фигурно пързаляне в японския град Сайтама.

Маринов завърши 35-и на световното по фигурно пързаляне

07.03.2019 | 11:53

Радослав Маринов завърши на 35-о място на световното първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки в Загреб (Хър).

Александра Фейгин със специален приз от София – евростолица на спорта

04.02.2019 | 14:20

Новата суперзвезда на българското фигурно пързаляне Александра Фейгин получи днес поредното признание.

Александра Фейгин с историческо класиране  на европейското по фигурно пързаляне

Александра Фейгин с историческо класиране на европейското по фигурно пързаляне

25.01.2019 | 23:50

Шампионката на България Александра Фейгин направи страхотен дебют на европейското първенство по фигурно пързаляне в Минск (Беларус).

Фейгин завърши 15-а, Трусова с исторически скок

11.03.2018 | 17:19

Най-добрата българска състезателка Александра Фейгин се класира на 15-о място на световното юношеско първенство по фигурно пързаляне в "Арена Армеец" в София.

Александра Фейгин влезе във финала на световното

09.03.2018 | 18:13

Най-добрата българска състезателка Александра Фейгин изигра отлична кратка програма и се класира за финала при девойките на световното юношеско по фигурно пързаляне,

Златков ще кара със счупена кънка на световното в София

02.03.2018 | 17:04

И двамата ни представители в индивидуалното - Александра Фейгин и Александър Златков, ще участват с проблеми на световното първенство по фигурно пързаляне в София.

Фейгин е първа, Златков - втори на „София Трофи“

12.02.2018 | 13:33

Александра Фейгин записа много ценна победа при девойките на международния турнир по фигурно пързаляне „София Трофи“ - част от Европейския критериум.

Реновират Зимния дворец за над 4 млн. лв.

27.07.2017 | 14:50

През месец септември ще стартира ремонт на Зимния дворец на спорта в София, който не е бил предмет на сериозна реконструкция от изграждането си през средата на 80-те години на миналия век.

16 медала за наши фигуристи на „София трофи”

12.02.2017 | 12:45

Българските фигуристи спечелиха 16 медала в първите 2 дни на международния турнир по фигурно пързаляне „София трофи”.

Фейгин и Златков №1 на Еврокупа в Сърбия

22.01.2017 | 17:50

Най-добрите ни млади състезатели по фигурно пързаляне Александра Фейгин и Александър Златков спечелиха златните медали на турнира от Европейския критериум „Скейт Хелена” в Белград.

Фейгин триумфира на „Денкова-Стависки”

20.10.2016 | 20:46

Голямата ни надежда във фигурното пързаляне Александра Фейгин спечели златен медал в 5-ото издание на международния турнир по фигурно пързаляне „Денкова-Стависки”.

Фейгин оглави класирането в „Денкова-Стависки”

19.10.2016 | 15:40

Фигуристката ни Александра Фейгин оглави категорично класирането при девойките в 5-ото издание на международния турнир за купа „Денкова-Стависки”.

Фейгин в битка за медалите на купа „Денкова-Стависки”

18.10.2016 | 19:05

Младата надежда на българското фигурно пързаляне Александра Фейгин ще се бори за медалите при девойките в 5-ото издание на международния турнир за купа „Денкова-Стависки”.

Фейгин покри норматив за световното

24.09.2016 | 20:05

Големият талант на българското фигурно пързаляне Александра Фейгин покри точките, необходими за участие на световно първенство за юноши и девойки.

Фейгин 11-а преди волната програма в Любляна

23.09.2016 | 14:10

Българката Александра Фейгин зае 11-о място в кратката програма при девойките на турнира от сериите Гран При по фигурно пързаляне за юноши и девойки в Любляна (Словения).

Наш фигурист с квота за световно след Гран при

20.09.2016 | 11:50

Състезателят ни във фигурното пързаляне Александър Златков си осигури квота за световното първенство за юноши и девойки в Тайпе (15-19 март, 2017 г.).

Иля Авербух: Фигурното ви пързаляне е живо

28.03.2016 | 13:15

Една от най-големите звезди във фигурното пързаляне от близкото минало Иля Авербух е убеден, че този спорт има бъдеще в България.