10 отбора подрастващи ще спорят за купата на ректора на НСА

05.05.2015 | 14:25

10 отбора по ръгби за юноши и девойки до 16 и 18 г. ще участват за първи път в 21-ото издание на турнира за купата на Ректора на НСА-София 7. Надпреварата ще се проведе на 9 и 10 май на базата на Спортната академия

Варненски ръгбисти трети на турнир в Румъния

02.09.2013 | 17:57

Варненските състезатели по ръгби за юноши старша възраст участваха на международен турнир в Румъния на ръгби-7. Те играха при мъжете в надпреварата с най-добрите румънски отбори от Висшата лига и от първа лига и завършиха на трето място.

14 отбора в европейското по ръгби 7

14.06.2013 | 21:37

Шестото издание на европейското университетско първенство по ръгби 7 бе официално открито днес на стадиона на Националната спортна академия „Васил Левски“.

В НСА готови за европейското по ръгби 7

12.06.2013 | 18:20

Организационният комитет на VI Европейско университетско първенство по ръгби 7 представи програмата и участниците в турнира на специална пресконференция днес в Пресклуб „България“.

НСА приема ЕП на студентите по ръгби 7

11.06.2013 | 13:45

Национална спортна академия „Васил Левски” ще бъде домакин на 6-ото издание на европейското университетско първенство по ръгби 7, което ще се проведе от 13 до 16 юни.

Ръгбистите на Янтра грабнаха златото от Орлите

28.05.2011 | 15:47

Момчетата до 12 години на Янтра (Габрово) станаха шампиони на България по Ръгби 6, побеждавайки на финала Орлите (Свиленград) с 25:15.
Ръгбистите ни с тежка загуба от Унгария

19.04.2011 | 14:24

Отборът на България претърпя тежка загуба с 11:66 от Унгария в мач от група "С" на европейското първенство по ръгби за юноши до 18 години в Тарб (Франция).
Габровските ръгбисти с ценна победа над Варна

04.04.2011 | 20:00

Юношите старша възраст на Янтра (Габрово) записаха категорична победа над състава на Варна с 31:12 в среща от държавното първенство по ръгби.

Габровски ръгбисти спечелиха турнир в Румъния

12.07.2010 | 18:18

Отлично представяне направиха младите ръгбисти на Янтра (Габрово), които спечелиха силния международен турнир за юноши старша възраст в румънския град Галац, с участието на 8 отбора от различни страни.

Балканските котки спечелиха титлата при юношите

10.06.2010 | 09:15

Отборът на Балкански котки (Берковица) спечели шампионската титла по ръгби на завършилото републиканско първенство за старша възраст.

Свиленградските Oрли грабнаха златото на ръгби

05.05.2010 | 17:39

Момчетата и момичетата на Орлите (Свиленград) спечелиха първите места във финалите на държавното първенство по ръгби, които се играха в София. На легендарното игрище на бившия столичен ЖП завод в празника на ръгбито участваха общо 11 отбора (до 14 г.) от цялата страна.

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).