Камен Златков с чек за рекордно класиране

Един от най-добрите ни скиори алпийци този сезон Камен Златков бе награден с чек за 1500 лв. от един от спонсорите на българската федерация.

15.04.2017 | 16:41

Малкият талант в ските Атанас Петров вече завърши сезона си в Италия, но все още е в Ливиньо, където очаква последната церемония по награждаване след сезона.

Наско Петров герой след 6-о място в Италия

10.04.2017 | 19:11

Българчето Атанас Петров приключи поредния си сезон в Италия с 6-о място в гигантския слалом на националния шампионат на Апенините в алпийските ски.

Наско изпревари 133 деца в националното на Италия

03.04.2017 | 19:06

Българчето Атанас Петров записа един от най-големите си успехи в алпийските ски в Италия, въпреки че този път остана без медал.

Заднепровска и Попов с медали от "Купа Пирин”

01.04.2017 | 13:21

Най-добрият ни алпиец Алберт Попов и младата надежда при момичетата Гергана Заднепровска спечелиха сребро и бронз в гигантския слалом от турнира за "Купа Пирин”.

Започна лагерът на шампионите в "Научи се да караш ски"

31.03.2017 | 17:26

Вчера в Банско започна лагерът на най-добре представилите се деца в деветото издание на програмата "Научи се да караш ски" на Българската федерация по ски.

Бояна Радева е №1 в паралелния слалом

30.03.2017 | 13:20

Талантливата скиорка от Юлен Бояна Радева (на снимката) спечели паралелния слалом при момичетата до 12 г от програмата на стартовете в Банско за купа "Боби Мавриков" - финали.

Атанас Петров недоволен след победа

25.03.2017 | 07:35

В последните няколко седмици текат заключителните състезания в календара на италианската федерация по ски алпийски дисциплини.

Още 2 титли за Юлен на държавното по ски

24.03.2017 | 11:45

Състезателите на Юлен прибавиха още 2 титли към колекцията си от отличия от държавния шампионат по ски алпийски дисциплини за деца до 14 и 16 г.

Деца от Самоков победиха в „Научи се да караш ски”

23.03.2017 | 17:55

Двама ученици от Самоков са победителите във финалното състезание на програмата „Научи се да караш ски“ на писта „Иглика“ в курорта Боровец.

Юлен с три титли на държавното за U14 и U16

23.03.2017 | 08:10

Младите скиори на Юлен спечелиха три титли от втория ден на държавното първенство по ски алпийски дисциплини за момичета и момчета до 14 и до 16 години в Боровец.

Шампионският спринт на Наско Петров продължава

21.03.2017 | 13:19

10-годишният малчуган спечели кристалния глобус в регионалния шампионат на Италия за купата "Алта Валтелина" по ски алпийски дисциплини за деца, родени 2005-2006 г.

Наско със злато и квота за националното на Италия

20.03.2017 | 16:40

Българчето Атанас Петров продължава да ниже все по-големи успехи в алпийските ски в Италия, където живее и тренира през зимата.

"Научи се да караш ски" стартира и в Самоков

16.03.2017 | 14:05

За пета поредна година малчуганите от първи до четвърти клас от Самоков и региона ще направят своите първи стъпки в ските напълно безплатно с програмата "Научи се да караш ски".

Юлен с две титли в първите стартове за "Купа Пиба"

15.03.2017 | 17:12

Алпийците на Юлен спечелиха две първи места в гигантския слалом за "Купа Пиба" в Пампорово.

Алберт Попов остана осми на слалома в Оре

14.03.2017 | 17:35

Най-добрият ни алпиец Алберт Попов приключи участието си на световното първенство по ски за младежи в Оре (Швеция) с осмо място в слалома.

Наско Петров с първи голям трофей в Италия

14.03.2017 | 07:38

10-годишният Атанас Петров спечели първия си голям трофей този сезон в Италия.

Алберт Попов изпусна медал на световното в Оре

13.03.2017 | 16:57

Само 21 стотни разделиха най-добрият ни алпиец Алберт Попов от бронзовия медал в гигантския слалом на световното по ски алпийски дисциплини за младежи в Оре (Швеция).

Алберт Попов седми на световното в Оре

12.03.2017 | 21:46

Впечатляващото седмо място в алпийската комбинация от световното по ски алпийски дисциплини за младежи в Оре (Швеция) постигна днес Алберт Попов.

Купата "Витоша ски" събра елита при децата

11.03.2017 | 07:55

Елитът в алпийските ски при децата от 8 до 12 г. се събра вчера на писта "Витошко лале" за участие в традиционото състезание по гигантски слалом за купата на "Витоша ски".

1 2 3 4 ... 15 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.