3 титли за Амбарица при малките ски бегачи (СНИМКИ)

02.04.2017 | 12:25

Над 80 състезатели от повече от 10 клуба в страната се включиха в заключителното състезание за този сезон в ски бягането.

71 стартираха в държавното по ски бягане в Банско

23.03.2017 | 10:10

Точно 71 ски бегачи от 10 клуба в стартираха на държавния шампионат за мъже, жени, юноши и девойки старша и младша възраст.

Две титли за България от "Спешъл Олимпикс"

21.03.2017 | 14:10

Славка Стоянова (на 12 г. от Чепеларе) и Калин Георгиев (15 г., Смолян) спечелиха златни медали на 50 м ски бягане (класически стил) на Световните зимни игри "Спешъл Олимпикс".

СНИМКИ от турнир по ски бягане

11.02.2017 | 10:20

Ски бегачите на Рилски скиор триумфираха в 5 от 6-те дисциплини на домашния си турнир „Купа Боровец” в едноименния курорт.

Рилски скиор №1 на домашното си състезание

10.02.2017 | 15:04

Ски бегачите на Рилски скиор триумфираха в 5 от 6-те възможни дисциплини на домашния си турнир „Купа Боровец” в едноименния курорт.

И другите българчета извън топ 60 на „Тополино”

24.01.2017 | 16:25

Нито един наш представител в престижното детско състезание „Купа Тополино” по ски бягане не успя да намери място в топ 60 в категорията си.

Нашите извън топ 60 на „Купа Тополино”

23.01.2017 | 16:24

Само най-малките ни представители в 34-ото издание на „Купа Тополино” по ски бягане във Вал ди Фиеме (Италия) успяха да стартират навреме в надпреварата.

Шестима българи на "Kупа Тополино" по ски бягане

19.01.2017 | 20:45

Шест българчета ще представят страната ни в 34-ото издание на „Купа Тополино” по ски бягане във Вал ди Фиеме (Италия) в събота и неделя.

Ски бегачите пропуснаха състезание

17.11.2016 | 17:10

Юношеският ни национален отбор по ски бягане пропусна първия си старт за сезона - турнира в Олос (Финландия) след треньорско решение.

Чучуганов е най-младият в „Тур дьо Ски”

02.01.2016 | 18:29

Българинът Йордан Чучуганов бе най-младият ски бегач, който застана на старта в юбилейното 10-о издание на класиката „Тур дьо Ски”.

Купа „Пловдив” отиде при отбора на Паничище (СНИМКИ)

19.09.2015 | 14:10

Отборът на Паничище спечели купа „Пловдив” по ролкови ски. Състезанието, организирано от ски федерацията, се проведе на Гребна база Пловдив.

На Белмекен излъчиха шампионите по лятно ски бягане

09.09.2015 | 16:25

Симеон Огнянов от СК Рилски скиор спечели титлата при юношите в масовия старт класически стил на 9 км от Юндора до Куртово от държавното лятно първенство по ски бягане.

Млади скиори закъсаха на Предела, пропуснаха фестивала Картала (СНИМКИ)

07.03.2015 | 17:05

Ски-бегачите на Сапарева баня и Самоков спечелиха всички титли в ски-бягането на завършилия днес в местността Картала над Благоевград олимпийски младежки зимен фестивал.

Четирима млади в отбора ни за световното по ски-бягане

16.02.2015 | 16:40

Младите ни състезатели по ски-бягане Йордан Чучуганов, Симеон Деянов, Цветелина Павлова и Васка Благоева заминаха за едноседмичен тренировъчен лагер в Швеция.

Йордан Чучуганов седми на ски бягане във Финландия

17.11.2014 | 16:06

Йордан Чучуганов записа най-предното класиране от българските ски бегачи на старта на сезона на ФИС в Олос (Фин), в който участваха над 460 състезатели от 15 страни.

Приключи зимният фестивал в „Картала”

08.03.2014 | 17:52

В местността Картала, в близост до Благоевград завърши Вторият зимен младежки олимпийски фестивал „Да открием олимпийските надежди на България”.

10 клуба участват в държавното по ски бягане в Белмекен

27.02.2014 | 11:15

Точно 10 клуба започнаха участие в държавното първенство по ски бягане (момичета, момчета старша и младша и юноши и девойки  младша възраст) в Белмекен, което ще продължи до 28-и февруари.

Оперират Чучуганов след тежката катастрофа

12.07.2013 | 16:33

Носителят на купа "Тополино" (неофициално световно първенство за деца) по ски бягане Йордан Чучуганов ще бъде опериран в понеделник, 15 юли.

И бегачите излъчиха най-добрите

23.03.2013 | 20:25

Първото издание на зимния младежки олимпийски фестивал под мотото "Да открием олимпийските надежди на България" приключи днес в местността „Картала” до Благоевград.

Чучуганов 26-и на фестивала в Брашов

18.02.2013 | 17:56

Първият българин, спечелил купа „Тополино” в ски бягането – Йордан Чучуганов, завърши на 26-о място в старта на 10 км свободен стил от Европейския зимен младежки фестивал в Брашов (Рум).

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.