Георгиев и Славков с купи в ски скока

15.03.2016 | 17:35

Юношите Яни Георгиев и Иван Славков спечелиха специалните награди - купата „Надежди”, на държавното зимно първенство по ски скок в Планица.

Определиха в Планица шампионите на България по ски скок

28.07.2015 | 15:05

Младите ски скачачи Красимир Симитчийски и Виктор Христов ще участие в стартовете за купа „Крани” на 21 и 22 август и за ФИС купи на 29-30 август в Щирк (Полша).

Познайник на Зографски шампион в ски-скока

25.01.2013 | 19:14

Един от конкурентите на Владимир Зографски - Яка Хвала, стана световен юношески шампион в ски-скока.

Фунтаров подобри класирането си в Полша

29.01.2012 | 18:17

Ски-скачачът Деян Фунтаров подобри класиранията си от началото на сезона в стартовете на FIS.

Фунтаров 59-и в ски-скока в Италия

16.01.2012 | 09:00

Деян Фунтаров не успя да се класира за втория опит в състезанието на ски-скокове от календара на ФИС в Италия.

Зографски помага на Фунтаров с вакси

14.01.2012 | 18:01

Световният шампион в ски-скока за младежи от 2011 г. Владимир Зографски подкрепи своя приятел и дългогодишен партньор в тренировките Деян Фунтаров по време на състезанието му от Младежката зимна олимпиада.

Фунтаров 21-ви, ядосва се за изпуснатия шанс

14.01.2012 | 16:09

Първият български представител в състезанията от младежката зимна олимпиада в Инсбрук Деян Фунтаров завърши 21-ви в ски-скоковете.

Инсбрук 2012: Фунтаров се цели в петицата

12.01.2012 | 18:10

Ски скачачът Деян Фунтаров се закани да се класира сред първите петима на първите зимни младежки олимпийски игри, които се откриват утре в Инсбрук.

Деян Фунтаров: Готов съм за големия форум

08.01.2012 | 16:00

Продължаваме с представянето на младите ни олимпийци, които от 13 януари ще се потопят в емоциите на първите младежки олимпийски игри.

Най-малките ски-скачачи на състезания в Берлин

26.10.2011 | 17:36

Детският национален отбор по ски скок от няколко дни е на лагер в Берлин, Германия, който ще продълщи до 31 октомври.
Зографски завърши 12-и лятното Гран При

03.10.2011 | 19:33

Владимир Зографски завърши на 11-то място в последния кръг от лятното Гран При по ски-скокове, провело се на голямата шанца "Фогтланд Арена" в немския ски център Клингентал.

Зографски подава контестация пред ФИС

02.10.2011 | 12:08

Съдия се изгаври с Владимир Зографски на старта от лятната верига Гран При по ски скок в Хинценбах (Ав).

Влади Зографски заживява в Австрия

21.09.2011 | 12:03

Световният юношески шампион в ски скоковете Владимир Зографски ще се премести да живее със семейството си в Австрия.

Влади Зографски завърши 16-и в Германия

07.08.2011 | 15:01

Владимир Зографски завърши на 16-о място в състезанието от лятната верига Гран При по ски скокове в германския курорт Хинтерцартен.

Влади Зографски пети и в Закопане

24.07.2011 | 11:12

Българинът Владимир Зографски завърши на пето място в състезанието на голяма шанца от лятната верига Гран при по ски скокове в полския център Закопане.

Зографски пети на лятното Гран при в Полша

21.07.2011 | 09:37

Българският талант в ски скока Владимир Зографски дублира едно от най-значимите си постижения на световната сцена!

Влади Зографски остана 37-и на световното

03.03.2011 | 21:19

Владимир Зографски остана 37-и в ски-скока от голяма шанца на световното първенство за мъже в Осло.

Влади Зографски 34-и на световното за мъже

26.02.2011 | 20:40

17-годишният българин Владимир Зографски завърши на 34-о място на световното първенство по ски-скокове за мъже, което се провежда в Осло.
Фунтаров завърши 23-и в ски-скоковете

15.02.2011 | 21:38

Деян Фунтаров завърши на 23-о място в ски-скоковете от 100-метрова шанца на Х Зимен олимпийски младежки фестивал.

Зографски взе първата купа на Viasport.bg

06.02.2011 | 13:25

Ски-скачачът Владимир Зографски спечели първата купа в анкетата на Viasport.bg и Пресклуб „България” за най-добър млад състезател на месеца.

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).