България завърши със сребро световното по батут

19.11.2018 | 09:05

Мартин Димитров и Радомир Найденов донесоха единствения медал за България от световното първенство по скокове на батут за юноши, младежи и девойки, което завърши в Санкт Петербург

Бронз за най-малките от световното по батут

18.11.2017 | 10:34

Валентин Стоянов и Мартин Димитров спечелиха бронзовите медали в дисциплината синхронни скокове при момчетата (11-12 г.) на световното първенство по скокове на батут в София.

Сестри Пеневи: Спечелихме медала с психика

17.11.2017 | 16:40

„Много сме развълнувани, щастливи и благодарни, че точно в София спечелихме този медал. Притеснението беше голямо, това, че сме пред родна публика."

Сестри Пеневи донесоха първи медал за България

16.11.2017 | 21:38

Сестрите Мариела и Христина Пеневи спечелиха сребърен медал на световното първенство по скосове на батут, което се провежда в столичната зала „Арена Армеец“.

България с два финала в скоковете на батут днес

16.11.2017 | 17:25

България ще има участници в два финала на старта на световното първенство по скокове на батут за младежи, девойки и юноши, което започна днес в столичната зала „Арена Армеец”.

Мариян Михалев спечели стипендия за батут

04.05.2017 | 11:05

Националният състезател в олимпийската дисциплина скокове на батут Мариян Михалев от спортен клуб Добри Костин в Стара Загора спечели стипендия от световната федерация по гимнастика.

Нашите с куп медали от турнира по скокове на батут във Валядолид

16.09.2015 | 12:50

Състезателите на СК “Добри Костин” (Стара Загора) Христина Пенева и Мариян Михалев спечелиха златни медали на силния международен турнир по скокове на батут, който се проведе в испанския град Валядолид.

Йонко Дончев пети на световното по скокове на батут

21.11.2014 | 14:38

Йонко Дончев, Спортен талант на „Еврофутбол“, стана пети в дисциплината скокове на пътека във възрастова група 17-18 г. на световното първенство по скокове на батут.

Пращаме 8 подрастващи на световно по скокове на батут

05.10.2014 | 15:21

8 състезатели при подрастващите от общо 12 ще има България на световното първенство по скокове на батут, което ще се състои от 4 до 18 ноември в Дейтона Бийч, Флорида (САЩ).

Девойките стигнаха финали на европейското по скокове на батут

11.04.2014 | 18:35

България зае четвърто място в отборното класиране при девойките на европейското първенство по скокове на батут в Гимараеш (Португалия).

Завършихме с 6-о място на Илиев световното в София

18.11.2013 | 14:20

България завърши световното първенство по скокове на батут, на което София бе домакин, с 6-о място на Георги Илиев в дисциплината батут индивидуално за юноши 17-18 години.

Йонко Дончев със сребърен медал от световното по батут

17.11.2013 | 09:01

Старозагорецът Йонко Дончев спечели сребърния медал в дисциплината скокове на пътека за юноши (17-18 г.) в третия ден от световното първенство по скокове на батут, пътека и двоен мини батут за подрастващи в столичната зала „Арена Армеец”.

Тенчо Георгиев: Труд напразно не отива

16.11.2013 | 15:35

„Да видиш двама китайци и българин до тях на почетната стълбичка в състезание, в което участвуват 46 страни, е невероятно. Този резултат наистина доказва, че труд напразно не отива”.

Михалев донесе бронз от световнотно по батут в София

15.11.2013 | 20:19

Мариян Михалев донесе първото отличие - бронз на България от световното юношеско първенство по скокове на батут, което се провежда в "Арена Армеец" в София.

Стартирахме без финалисти на световното по батут

15.11.2013 | 14:11

България остана без отличие и дори без финал в първия ден на 22-рото световно първенство за подрастващи по скокове на батут, което се провежда до неделя в столичната зала „Арена Армеец”.

Гледай световното по батут при подрастващите в Sportmedia.tv

14.11.2013 | 08:35

Интернет телевизията Sportmedia.tv ще ви направи свидетели на световното първенство по скокове на батут за подрастващи, което започва от днес и ще продължи до неделя в столичната зала "Арена Армеец".

Sportmedia.tv излъчва 120 часа от световното по скокове на батут

05.11.2013 | 16:42

Световните първенства по скокове на батут за мъже и жени и за подрастващи, които ще се проведат в София от 6 до 17 ноември, ще могат да се следят директно по интернет в целия свят.

27 наши на световното за младежи и девойки по батут

30.10.2013 | 17:30

27 млади състезатели ще представят България на световното първенство по скокове на батут за младежи, юноши и девойки, на което страната ни е домакин.

Салиев със злато на батут от Испания

16.09.2013 | 17:30

17-годишният Алиосман Салиев донесе златен медал на България от международния турнир по скокове на батут във Валядолид, Испания.

Националите по батут се готвят на лагер в Русе

07.09.2013 | 16:20

Част от националния отбор по скокове на батут на България е на специален лагер в Русе от 3 септември. 17 състезатели и 5-има треньори избраха залата в спортния комплекс Локомотив, която е една от най-добрите бази за подготовка по този спорт у нас.