Мариян Михалев спечели стипендия за батут

04.05.2017 | 11:05

Националният състезател в олимпийската дисциплина скокове на батут Мариян Михалев от спортен клуб Добри Костин в Стара Загора спечели стипендия от световната федерация по гимнастика.

Нашите с куп медали от турнира по скокове на батут във Валядолид

16.09.2015 | 12:50

Състезателите на СК “Добри Костин” (Стара Загора) Христина Пенева и Мариян Михалев спечелиха златни медали на силния международен турнир по скокове на батут, който се проведе в испанския град Валядолид.

Йонко Дончев пети на световното по скокове на батут

21.11.2014 | 14:38

Йонко Дончев, Спортен талант на „Еврофутбол“, стана пети в дисциплината скокове на пътека във възрастова група 17-18 г. на световното първенство по скокове на батут.

Пращаме 8 подрастващи на световно по скокове на батут

05.10.2014 | 15:21

8 състезатели при подрастващите от общо 12 ще има България на световното първенство по скокове на батут, което ще се състои от 4 до 18 ноември в Дейтона Бийч, Флорида (САЩ).

Девойките стигнаха финали на европейското по скокове на батут

11.04.2014 | 18:35

България зае четвърто място в отборното класиране при девойките на европейското първенство по скокове на батут в Гимараеш (Португалия).

Завършихме с 6-о място на Илиев световното в София

18.11.2013 | 14:20

България завърши световното първенство по скокове на батут, на което София бе домакин, с 6-о място на Георги Илиев в дисциплината батут индивидуално за юноши 17-18 години.

Йонко Дончев със сребърен медал от световното по батут

17.11.2013 | 09:01

Старозагорецът Йонко Дончев спечели сребърния медал в дисциплината скокове на пътека за юноши (17-18 г.) в третия ден от световното първенство по скокове на батут, пътека и двоен мини батут за подрастващи в столичната зала „Арена Армеец”.

Тенчо Георгиев: Труд напразно не отива

16.11.2013 | 15:35

„Да видиш двама китайци и българин до тях на почетната стълбичка в състезание, в което участвуват 46 страни, е невероятно. Този резултат наистина доказва, че труд напразно не отива”.

Михалев донесе бронз от световнотно по батут в София

15.11.2013 | 20:19

Мариян Михалев донесе първото отличие - бронз на България от световното юношеско първенство по скокове на батут, което се провежда в "Арена Армеец" в София.

Стартирахме без финалисти на световното по батут

15.11.2013 | 14:11

България остана без отличие и дори без финал в първия ден на 22-рото световно първенство за подрастващи по скокове на батут, което се провежда до неделя в столичната зала „Арена Армеец”.

Гледай световното по батут при подрастващите в Sportmedia.tv

14.11.2013 | 08:35

Интернет телевизията Sportmedia.tv ще ви направи свидетели на световното първенство по скокове на батут за подрастващи, което започва от днес и ще продължи до неделя в столичната зала "Арена Армеец".

Sportmedia.tv излъчва 120 часа от световното по скокове на батут

05.11.2013 | 16:42

Световните първенства по скокове на батут за мъже и жени и за подрастващи, които ще се проведат в София от 6 до 17 ноември, ще могат да се следят директно по интернет в целия свят.

27 наши на световното за младежи и девойки по батут

30.10.2013 | 17:30

27 млади състезатели ще представят България на световното първенство по скокове на батут за младежи, юноши и девойки, на което страната ни е домакин.

Салиев със злато на батут от Испания

16.09.2013 | 17:30

17-годишният Алиосман Салиев донесе златен медал на България от международния турнир по скокове на батут във Валядолид, Испания.

Националите по батут се готвят на лагер в Русе

07.09.2013 | 16:20

Част от националния отбор по скокове на батут на България е на специален лагер в Русе от 3 септември. 17 състезатели и 5-има треньори избраха залата в спортния комплекс Локомотив, която е една от най-добрите бази за подготовка по този спорт у нас.

Три титли за нашите от Купа София на батут

06.10.2012 | 19:34

Три шампионски титли спечелиха българските състезатели от международния турнир по скокове на батут Купа София, който се проведе в зала „Арена Армеец” в трите възрастови групи при подрастващите до 17 г

Пращаме сестри от Габрово на световно по батут

17.10.2011 | 15:29

Състезателките на клуб Акро-арт – Христина Пенева, Симона Иванова и Мариела Пенева, ще представят България на предстоящото световно първенство по скокове на батут в Бирмингам.

Сашко Илиев с два медала за Сливен

22.06.2011 | 22:00

Сашко Илиев от СК Сините камъни (Сливен) се окичи с два медала от държаното първенство по скокове на акробатична пътека и двоен мини батут. Той спечели титлата на пътека и бронз на двоен мини батут.

Нашите с 5 медала от турнир по скокове на батут

28.09.2010 | 16:16

Националният отбор на България спечели пет медала на силния международен турнир по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут за юноши и девойки в португалския град Лоуле.
В състезанията взеха участие над 200 спортисти от 15 държави. България завоюва 2 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медал.

В надпреварата с 29 свои връстници, първо място при юношите в скоковете на батут извоюва Мариян Михалев.
В състезанията на акробатична пътека при юношите и девойките златен медал спечели Неделин Шопев, а сребърни - Йонко Дончев и Боряна Савова.

На 6 и 7 октомври в зала "Орловец" в Габрово ще се проведе държавно първенство по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут. Финалите са на 7  октомври от 09,30 до 14,00 часа.

Във Варна ще се проведе ЕП по скокове на батут

12.04.2010 | 17:05

Над 700 състезатели от 28 страни ще участват в европейско първенство по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут за юноши и девойки, мъже и жени във Варна (20-24 април).
България ще бъде представена от 20 състезатели, които ще се състезават с представители на: Австрия, Азербайджан, Беларус, Белгия, Великобритания, Германия, Грузия, Гърция, Дания, Естония, Израел, Ейре, Испания, Италия, Полша, Португалия, Русия, Словакия, Турция, Украйна, Унгария, Финландия, Франция, Холандия, Чехия, Швейцария и Швеция.

Най-големи шансове за престижно класиране има Ясен Иванов в скоковете на батут.
В квалификациите във всяка дисциплина ще има над 50 състезатели като най-добрите 8 от тях се класират за финалите.

България ще участва със следните състезатели:
батут мъже - Ясен Иванов, Пламен Сухов, Александър Петков, Димитър Илиев; батут юноши и девойки - Георги Илиев, Александър Ангелов, Антоан Чинхван, Кристиан Иванов, Ренета Делиагова, Валерия Йорданова, Мариела Пенева и Стефани Ташкова; пътека юноши - Йонко Дончев, Павел Димитров, Неделин Шопев, Пламен Караиванов; двоен минибатут мъже и жени - Божидар Божилов, Алиосман Салиев, Бояна Димитрова; двоен минибатут юноши - Виктор Казаков.

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.