Децата на Мотен и Бороборд с по 2 титли в сноуборда

11.03.2017 | 09:57

Децата на Мотен и Бороборд спечелиха по две титли в първия ден от турнира за най-малките състезатели по сноуборд - купата „Бороборд Джуниър +“ , която започна вчера в Боровец.

Драма за Радо Янков в Банско, завърши втори

05.02.2017 | 16:14

Най-добрият ни сноубордист в паралелните дисциплини и носител на Големия кристален глобус за 2016 г. Радослав Янков не успя да дублира шампионската си титла в Банско.

Радо Янков с триумф на Световната купа в Банско

03.02.2017 | 16:20

С четири страхотни спускания Радослав Янков спечели паралелния гигантски слалом по сноуборд - старт от Световната купа в Банско.

Наши сноубордисти с бронз в Световните серии

31.01.2017 | 11:59

Двама наши сноубордисти спечелиха бронзови медали в 5-ия кръг от Световите серии по слоупстайл за деца и младежи – World Rookie Tour.

Сноубордистите с 3 медала от Световните серии

26.01.2017 | 11:50

Голям успех постигнаха родните сноубордисти в петия кръг от Световния сноуборд тур за деца и младежи. Надпреварата в слоупстайла се проведе в Арена Платос (Румъния).

Страхотна битка за медалите в сноуборда

15.01.2017 | 15:50

Изключително оспорвана надпревара между клубовете предложи първия за годината турнир в сноуборда - "Купа Надежди” в Пампорово.

Олимпийски медалист е спортист №1 на Самоков

26.12.2016 | 10:45

Спортист №1 на Самоков за 2016 г. стана сноубордистът Валентин Миладинов.

14-годишен спечели и 5-те титли в сноуборда

04.04.2016 | 17:50

Уникален петтрик направи талантливият сноубордист Борислав Стоянов (14 г.) от клуб Блейд. По време на държавния шампионат в Банско младокът спечели всичките 5 титли.

Гьошарков и Варошкина №1 в сноуборда

01.04.2016 | 12:53

Състезателите на Бороборд Петър Гьошарков и Михаела Варошкина триумфираха в паралелния слалом в сноуборда при юношите и девойките на държавния шампионат в Банско.

Блейд с 3 титли от държавното по сноуборд

30.03.2016 | 17:35

Малките сноубордисти на клуб Блейд (София) спечелиха най-много титли – 3 в поредния ден от републиканското първенство, което се провежда в Банско.

Витоша прие екстремни стартове по ски и сноуборд

14.03.2016 | 15:14

През миналия уикенд Витоша домакинства на второто издание на екстремната ски и сноуборрд надпревара в необработен терен X Lines.

БороБорд с най-много титли в Боровец

13.03.2016 | 18:40

Състезателите на клуб БороБорд грабнаха 4 от 5-те титли в напреварите по сноуборд в дисциплината слоупстайл за "Купа БороБорд  Джуниър“ в Боровец.

Симеон Митрев 3-ти за Европейската купа

11.03.2016 | 18:31

Българинът Симеон Митрев се класира трети в дисциплината Биг еър за Европейската купа по сноуборд в Копаоник (Сърбия).

Правят трасе за сноуборд в Банско, за ролкови ски - в Боровец

12.12.2015 | 19:19

Двата ни големи зимни курорта Банско и Боровец ще станат центрове по сноуборд и биатлон, стана ясно по време на откриването на сезона в разложкия град.

Петър Гьошарков с титла и в слоупстайла в Боровец

23.03.2015 | 14:04

Състезателят на "Бороборд" Петър Гьошарков спечели златния медал от държавното първенство по сноуборд в дисциплината слоупстайл в Боровец. 18-годишният талант триумфира преди месец и с титлата в халфпайпа.

Надежди в сноуборда пристигат в Пампорово за World Rookie Tour

29.01.2015 | 10:05

Бъдещите надежди в сноуборда на Европа пристигат в Пампорово за кръг от Световните серии за деца и младежи, съобщиха от „Фън Парк Пампорово”. Курортът е домакин от 30 януари до 1 февруари на зрелищно сноуборд състезание, което е част от World Rookie Tour.

Пампорово приема състезания по сноуборд за деца

14.01.2015 | 12:15

В последния уикенд на януари в Пампорово ще се проведе зрелищно състезание по сноуборд за деца и младежи в дисциплините слоупстайл и халфпайп.
Събитието е част от World Rookie Tour, а Пампорово е една от общо 11-те дестинации, в които ще се проведе турнира.

Пусни се със сноуборд на „Маймунарника”

05.12.2013 | 17:35

Дългоочакваното откриване на "CENTRAL SNOW PARK - Маймунарника" тази събота ще отвори врати. Първият и единствен зимен парк в центъра на София е съвместен проект на клуб "Маймунарника" с марката BURTON.

Георги Михайлов трети в Кютай

09.04.2013 | 18:17

17-годишният българин Георги Михайлов се класира на трето място при мъжете в състезанието в халфпайпа по сноуборд, валидно за FIS, в Кютай, Австрия. Той постигна резултат от 43,33 т. и остана на 7 т. зад втория - Зимон Гшайдер (Ав).

Фристайл състезание за деца на Боровец

01.03.2013 | 16:13

Snow Park Borosport ще бъде домакин на поредното вълнуващо фристайл състезание - Borovets Slopestyle 2013 Ski&Snowboard, което ще се проведе утре, 2 март.

Треньорът на Ботев (Враца) U19 Любен Любенов: При нас успяват мотивирани момчета 11.08.2017 | 14:28

Любен Любенов започва втория си сезон начело на U19 на Ботев (Враца). Младият специалист от Видин има опит във "В" група с мъжките отбори на Бдин и Ботев (Козлодуй).