Над 200 акробати играха в празничен турнир в Бургас

12.12.2016 | 18:20

На 200 деца се включиха в традиционния турнир "Млад акробат", който се проведе в Бургас.

Над 350 акробати мерят сили в Благоевград

29.06.2016 | 17:50

Благоевград ще бъде домакин за първи път на държавния индивидуален шампионат по акробатика.

Акробатите ни с финали на световното в Китай

28.03.2016 | 17:43

И двата ни отбора в акробатиката се класираха за финалите на 9-ото световно първенство за младежи и девойки в Путиан (Китай).

Пращаме 8 национали на световното по акробатика

23.03.2016 | 18:00

Националният ни отбор по акробатика замина за Путиан (Китай), където ще се проведе 9-ото световно първенство за младежи.

Александър Тодоров №2 при спортистите на Русе

11.01.2016 | 16:42

Европейският шампион за юноши на малокалибрено оръжие Александър Тодоров зае призовото 2-ро място в класацията за Спортист на Русе за 2015 г.

Най-много титли за Бургас и София на турнира “Млад акробат”

30.11.2015 | 14:46

На 29 ноември в препълнената с публика тренировъчна зала на столичната “Арена Армеец” завърши турнирът “Млад акробат”.

Страхотно представяне за акробатите на световното във Франция

08.07.2014 | 18:15

Макар и да не спечелиха медал, всички наши видове играха във финалите сред 8-те най-добри на планетата.

Младите акробати с втори бронз на европейското

26.10.2013 | 17:35

В 10-ия шампиона на Европа четворката в състав Денис Андреев, Валери Серафимов, Атанас Ташев и Мартин Василев зае трето място в многобоя при юношите с оценка от 81,100 точки.

Младите ни акробати с бронз от европейското

21.10.2013 | 17:39

България спечели бронзов медал от 7-о европейско първенство по спортна акробатика за юноши и девойки (11-16 и 12-18 години), което се провежда в португалския град Одивелаш.

34 медала за младите ни акробати в София

11.05.2013 | 20:03

Българските акробати спечелиха общо 34 медала, от които 9 златни, на завършилия международен турнир Sofia International Acro Cup в зала „Арена Армеец”.

Акробатите ни с 11 медала на  Acro Cup

Акробатите ни с 11 медала на Acro Cup

10.05.2013 | 09:30

Българските състезатели спечелиха общо 11 медала, от които 3 златни на старта на международния турнир по спортна акробатика Sofia International Acro Cup, който се провежда в зала “Арена Армеец”.

София приема световния елит по акробатика

06.05.2013 | 12:30

В борбата за медалите в международния турнир за подрастващи ще участват акробати от 10 български клуба.

Държавното по акробатика в Бургас след 18 г.

28.06.2012 | 17:16

За първи път от 18 г. насам, този уикенд Бургас ще приеме голямо състезание по спортна акробатика.

Бургас с отборна титла в акробатиката

20.06.2012 | 18:30

Нови шест медала вече красят витрината с отличия на клуба по спортна акробатика Нефтохимик 2011 (Бургас).

Акробатите с 2 медала от световното в САЩ

23.04.2012 | 15:39

Българските състезатели спечелиха 2 медала в последния ден на световния шампионат по спорта акробатика в Лейк Буена Виста (САЩ).

България с финалисти в три категории в САЩ

22.04.2012 | 14:45

Българските състезатели се класираха за финалите при юношите и девойките на световното първенство по спортна акробатика в Лейк Буена Виста (САЩ).

Акробатите на лагер в Русе преди световното

25.03.2012 | 15:56

Националният отбор по спортна акробатика започна в Русе триседмичен подготвителен лагер за световния шампионат в САЩ.

Злато за акробатите ни в Украйна

27.02.2012 | 17:47

Българската четворка спечели златните медали в силния турнир по спортна акробатика за младежи във Виница (Укр).

Сняг бави наши акробати за турнир

17.02.2012 | 13:11

Дебелият сняг в Румъния и България може да принуди наши акробати да се клатушкат 30 часа във втора класа във влак за състезания в Украйна, съобщиха от федерацията.

Изпращаме 15 акробати на световното в САЩ

20.01.2012 | 13:22

Петнадесет акробати ще представят България на световния шампионат в САЩ през април. Домакин на първенството е градчето Лейк Буена Виста край Орландо, Флорида.