Таня Звискова с добро представяне в Сплит

06.11.2017 | 13:14

"Спортните таланти" на „Еврофутбол“ Таня Звискова и Димитър Райкин взеха участие в два знакови за своите спортове турнири и отбелязаха добро представяне за България.

Минчева с титлата, Киров със сребро в стрелбата

28.07.2017 | 17:18

Мирослава Минчева спечели европейската титла при девойките на 25 метра пистолет от първенството по спортна стрелба, което се провежда в Баку.

Наш стрелец 5-и на пушка на Евро 2017

28.07.2017 | 08:16

17-годишният Иван Георгиев се нареди 5-и в дисциплината трап (пушка) на европейското първенство по спортна стрелба за мъже, жени, юноши и девойки в Баку (Азербайджан).

Кирил Киров със сребро и квота за олимпиада

24.07.2017 | 18:18

Младата надежда на българската стрелба Кирил Киров извоюва сребърен медал в дисциплината 10 м пистолет на европейското първенство за мъже, жени, юноши и девойки в Баку (Азербайджан).

Минчева със сребро от световното по стрелба

27.06.2017 | 20:35

Младата ни надежда в спортната стрелба Мирослава Минчева постигна впечатляващ успех на световното първенство в град Зул, Германия

Минчева стартира с 13-о място на световното

26.06.2017 | 11:10

Една от най-обещаващите ни млади състезатели по спортна стрелба Мирослава Минчева се нареди 13-а в първия си старт на световното първенство за юноши и девойки в Зул.

Петима българи стрелят за медали на световното

24.06.2017 | 10:18

Петима наши състезатели по стрелба ще участват на световното първенство за юноши и девойки в Зул (Германия).

Тракия с най-много титли при юношите в стрелбата

18.06.2017 | 11:08

Отборът на Тракия (Пловдив) спечели най-много титли при юношите и девойките младша и старша възраст на държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие.

Стрелците на Снайпер 92 обраха медалите при децата

15.06.2017 | 17:50

Отборът на Снайпер 92 (Силистра) отстреля конкуренцията при момичетата и момчетата на държавното първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие.

Мирослава Минчева с първи медал за годината

28.01.2017 | 17:19

Наследничката на Мария Гроздева и Антоанета Бонева в стрелбата - Мирослава Минчева, спечели първия си медал от международно състезание тази година.

Държавата дава 850 000 лв. за ремонт на зала

13.12.2016 | 15:20

Министерският съвет е гласувал да отпусне 850 000 лв. на Община Търговище за основен ремонт на спортната зала "Дечко Стефанов" в града, разкриха от кметството.

Гроздева и Бонева ще стрелят с юношите

12.12.2016 | 17:15

Най-добрите ни състезателки в спортната стрелба Мария Гроздева и Антоанета Бонева ще провеждат съвместни лагери с млади таланти преди големите им първенства.

Мирослава Минчева с бронз от Гран при по стрелба

11.12.2016 | 17:32

17-годишната състезателка от Търговище спечели бронзов медал при девойките на 10 м пистолет на Гран при турнира в Белград.

Мирослава Минчева е №1 в стрелбата за 2016 г.

01.12.2016 | 14:55

Мирослава Минчева оглави класирането за най-добър стрелец при юношите и девойките за 2016 г. на Българската федерация по спортна стрелба.

7 медала за наши стрелци от Гран при в Сърбия

29.11.2016 | 12:15

Със 7 медала от Гран при турнир в Смедово (Сърбия) се прибраха у нас изявените ни юноши и девойки в стрелбата.

Наш стрелец 12-и на Световната купа в Габала

23.09.2016 | 16:12

Състезателят ни в спортната стрелба Марин Кирилов завърши 12-и в дисциплината трап на Световната купа за юноши и девойки в град Габала (Азербайджан).

Минчева втора на Световна купа по стрелба за девойки

21.09.2016 | 17:25

Талантливата ни състезателка по спортна стрелба Мирослава Минчева постигна изключителен успех на състезанията за Световната купа за юноши и девойки в град Габала, Азербайджан.

Минчева със сребро на пистолет от европейското

17.06.2016 | 19:00

Българската националка по спортна стрелба Мирослава Минчева спечели сребърен медал в дисциплината на 25 метра малокалибрен пистолет при девойките на европейското първенство в Талин, Естония.

Александър Тодоров №2 при спортистите на Русе

11.01.2016 | 16:42

Европейският шампион за юноши на малокалибрено оръжие Александър Тодоров зае призовото 2-ро място в класацията за Спортист на Русе за 2015 г.