Синхронното плуване с куп медали и квоти за Евро 2017

07.03.2017 | 14:25

Четири норматива за европейското първенство по синхронно плуване за девойки покриха състезателките ни на международния турнир "Мемориал Мая Кос" в Белград (Сърбия).

Силен турнир по синхронно плуване започва в София

07.04.2016 | 16:24

След осемгодишно прекъсване този петък, събота и неделя на басейн „Спартак” в София ще се проведе турнирът по синхронно плуване „Фламинго”.

Дуетът ни 18-и на европейското в Полша

20.05.2013 | 18:06

Българският дует Валентина Узунова и Даниела Бозаджиева завърши на 18-о място в крайното класиране на европейското първенство по синхронно плуване за девойки.

Варненски момичета с отличия в Белград

03.12.2012 | 19:35

Момичетата на треньорката Петя Георгиева от КПС Черно море (Вн) се представиха повече от успешно на турнира по синхронно плуване за деца „Кристал куп” в Белград.

Олимпийски надежди на Русия - в Албена

30.08.2012 | 20:02

На подготовка в курортен комплекс Албена са едни от най-добрите състезателки на Русия по синхронно плуване. Те правят своите тренировки в басейна на хотел „Компас”.

Бонева с медал от държавното на Испания /ВИДЕО/

13.03.2012 | 17:25

14-годишната Емилия Бонева спечели сребърен медал от зимния шампионат на Испания по синхронно плуване.

Варненските деца най-добри в синхронното

29.02.2012 | 09:27

Варненски клубове по синхронно плуване окупираха призовата тройка при децата на провелото се Държавно отборно първенство.

Фотогалерия от ДОП по синхронно плуване

26.02.2012 | 16:39

От петък до неделя в басейн „Диана” в София се провежда Държавното отборно първенство по синхронно плуване за всички възрасти.

Девойките в синхронното с успех в Германия

26.04.2011 | 08:46

Българските девойки се представиха отлично на силния международен турнир по синхронно плуване, който се проведе в Дюселдорф (Германия).
Българче превзема с финес басейните на Испания

14.03.2011 | 15:07

13-годишната Емилия Бонева (на снимката в средата) стана шампионка на Испания по синхронно плуване.

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.