Стрелците на Етър с 3 титли от държавното за деца

05.09.2016 | 17:20

Младите състезатели на Етър спечелиха 3 титли в отборните надпревари на държавния шампионат по стрелба с лък за кадети и кадетки, както и деца до 11 г. и до 14 г. в олимпийския стил и стил компаунд.

Двама млади ще гонят квоти за Рио от световно по стрелба с лък

24.07.2015 | 16:08

Дамян Дачев и Добромира Данаилова са включени в състава на България за мъже и жени за световното първенство по стрелба с лък, което ще се проведе от 26 юли до 2 август в Копенхаген (Дания).

Тодор Пендов с бронз от Европейската купа по стрелба с лък

24.05.2015 | 18:11

Състезателят ни в стрелбата с лък при кадетите Тодор Пендов спечели бронзов медал на Европейската младежка купа в Австрия, след като на финала за бронза доминира със 7:3 сета над германеца Я. Хенкел.

Тодор Пендов ще спори за бронза на младежка купа по стрелба с лък

21.05.2015 | 17:40

Тодор Пендов ще спори за бронза на турнира за младежката купа по стрелба с лък в Австрия.

Две девети места за младежите ни от европейското по стрелба с лък

26.02.2015 | 18:15

Добромира Данаилова и Тодор Пендов се класираха на 9-о място в индивидуалната надпревара при младежите и девойките на европейското първенство по стрелба с лък в Словения.

Генчева с личен рекорд, Дачев с победа в смесените отбори

22.08.2014 | 18:17

Състезателите ни в стрелбата с лък Дамян Дачев и Ралица Генчева стартираха днес участието си на младежките олимпийски игри в Нанджинг, Китай.

Двама от олимпийците ни вече са известни

14.07.2014 | 19:40

Имената на първите двама български участници на младежката олимпиада в Нанджинг (Китай) станаха известни в събота. Тогава се проведе заседание на Управителния съвет на Българска федерация по стрелба с лък.

Дачев и Генчева завършиха девети в Москва

10.07.2014 | 18:50

Дамян Дачев и Ралица Генчева завършиха на 9-о място при смесените отбори за кадети по време на турнира от Европейската младежка купа по стрелба с лък, който се провежда в Москва.

Дамян Дачев с 3 титли от държавното за кадети

09.07.2014 | 17:15

Талантливият състезател в стрелбата с лък на Етър-78 Дамян Дачев спечели 3 титли от държавното първенство за кадети и кадетки, което се проведе в родния му град Велико Търново.

Ралица Генчева остана на крачка от квотата

26.05.2014 | 17:40

Ралица Генчева остана на крачка от спечелването на квота в стрелбата с лък за Младежките олимпийски игри в Нанджинг, Китай през август.

Дамян Дачев шести на европейското по стрелба с лък

21.05.2014 | 16:40

Дамян Дачев зае 6-то място на европейското първенство по стрелба с лък за младежи, което се провежда в Любляна (Словения).

Деца се учиха да стрелят като Робин Худ в София

19.05.2014 | 18:20

Над 100 деца тръгнаха по стъпките на легендарния стрелец Робин Худ. Те участваха в обучение и турнир, които се проведоха през уикенда в столичното 145-о ОУ "Симеон Радев".

Пращаме четирима на европейско по стрелба с лък

15.05.2014 | 08:45

Четирима българи (трима момчета и едно момиче) ще участват на европейското първенство по стрелба с лък за младежи и кадети, което ще се проведе от 19 до 24 май в Любляна.

В стрелбата с лък излъчиха шампионите при най-малките

18.03.2014 | 16:56

77 състезатели участваха в държавното първенство по стрелба с лък на закрито за кадети и кадетки, момичета и момчета до 11 и до 14 г.

Стрелците с лък ще гонят нормативи за Ним

24.01.2014 | 17:35

Състезателите по стрелба с лък при кадетите от набор 1997/1999 г. ще се съберат на контролно състезание в Стара Загора следващия уикенд, съобщиха от федерацията.

Пращаме 4-ма на световно по стрелба с лък в Китай

10.10.2013 | 09:05

Младежкият национален отбор по стрелба с лък в състав Георги Владев, Юго Сен-Жам, Дамян Дачев, Ралица Генчева и треньорите Иван Тотев и Димитър Димитров отпътуваха за Китай, където ще вземат участие в световното първенство във Вухи (13-20.10.2013 г.).

„Болярка” закри сезона, стрелците чакат световно

23.09.2013 | 16:35

В с. Дебелец, близо до Велико Търново, приключи последното състезание в стрелбата с лък за кадети и младежи за 2013 г.

Дачев и Илиева обраха титлите във Варна

02.09.2013 | 18:20

Състезателите на Етър-78 (В.Търново) Дамян Дачев и Ралица Илиева обраха титлите от държавното първенство по стрелба с лък при кадетите.

Драми и рекорди за стрелците ни в Румъния

22.07.2013 | 18:59

С доста драми, но и с национални и лични рекорди бе съпроводено българското участие на турнира за Европейската купа по стрелба с лък в Букурещ.

Владев победи руснак за „златна стрела”

15.07.2013 | 18:09

Георги Владев спечели първото място при младежите на международния турнир за купа Разград в стрелбата с лък. На финала състезателя на пловдивския клуб „Атила” победи след бараж представителя на Русия Владислав Ледовской.