3-ма млади таекуондисти на световното за мъже и жени

26.06.2017 | 20:45

Трима млади наши таекуондисти са в Муджу (Южна Корея), където вече тече световното първенство за мъже и жени.

Тийнейджъри в мъжкия тим по таекуондо за световното

02.06.2017 | 16:37

Двама млади бойци се подготвят на високопланинската база Белмекен за дебютното си участие на световното по таекуондо в олимпийската версия WTF за мъже и жени.

Кралев награди деца, донесли рекордни медали

30.05.2017 | 14:13

Красен Кралев поздрави българските състезатели по олимпийско таекуондо WTF, които през май спечелиха над 30 медала за страната ни от различни международни състезания.

Никол Чорбанова със сребро от супертурнир в Молдова

23.05.2017 | 09:50

Националката Никол Чорбанова извоюва сребърен медал на силния медународен турнир от най-високата категория G1 в таекуондото, който се проведе в Кишинев (Молдова).

Митко Джорджев падна след спорни отсъждания (СНИМКИ)

07.04.2017 | 19:20

Националите ни по таекуондо записаха втори неуспешен ден на европейското първенство за младежи и девойки. В зала "София" участват над 450 състезатели от 41 държави.

Калоян Бинев: Европейското е само стъпка към световното (СНИМКИ)

07.04.2017 | 07:50

След отпадането си на ¼-финалите на европейското за младежи и девойки в София, един от най-добрите ни таекуондисти Калоян Бинев заяви, че състезанието не е било най-важното.

Проблеми с килограмите за наши таекуондисти

05.04.2017 | 17:55

Поне 4-ма български таекуондисти бяха изправени пред опасността да бъдат дисквалифицирани още преди старта на европейско за младежи и девойки до 21 години.

България с 23-ма на Евро 2017 по таекуондо

17.03.2017 | 19:44

България ще участва с 23-ма състезатели на европейското по таекуондо WTF (олимпийска версия) за младежи и девойки до 21 г., което ще се проведе в София (6-9 април).

Таекуондистите с 28 медала от „G1 София оупън"

06.03.2017 | 17:05

С 28 медала за България завърши 4-тото международно първенство по таекуондо G1 Sofia Open.

Таекуондистите ни с 50 медала на „София оупън”

05.03.2017 | 08:50

Българските състезатели в олимпийското таекуондо WTF спечелиха 50 медала в първия ден на международния турнир от високата категория G1 - „София оупън”.

Над 1400 таекуондисти идват за „София оупън”

03.03.2017 | 08:06

Над 1400 състезатели от 40 държави ще си оспорват отличията в турнира по таекуондо, олимпийска версия, "София Оупън", който ще се проведе в събота и неделя в зала „Арена Армеец” в столицата.

Чакат бум на таекуондото у нас след Евро 2017

22.02.2017 | 16:02

Броят на децата, които се занимават с таекуондо, ще се увеличи след европейското първенство в олимпийската версия (WTF)  за юноши и девойки до 21 г.

Над 450 деца в коледен турнир по таекуондо

16.12.2016 | 11:05

Огромен интерес отбелязва 2-ият коледен турнир по олимпийско таекуондо за всички възрасти за трофея на „Херея”.

Над 450 деца показаха умения в „Купа София“

17.10.2016 | 16:45

Четвъртият международен турнир по таекуондо WTF "Купа София" за деца и кадети се проведе този уикенд в комплекс „Царско село“.

73 медала за таекуондото от Балканиадата

26.09.2016 | 13:30

Българските състезатели по таекуондо WTF спечелиха 73 медала от 18-ата Балканиада в олимпийската дисциплина за мъже, жени, юноши, девойки, кадети и деца.

Над 600 състезатели на Балканиадата по таекуондо

23.09.2016 | 13:23

Президентът на Българския олимпийски комитет Стефка Костадинова се очаква да открие утре 18-ото балканско първенство по таекуондо WTF за мъже, жени, юноши, девойки и кадети.

Два медала за България на европейското по таекуондо

25.07.2016 | 14:19

Националният отбор на България по таекуондо взе два медала от eвропейското първенство за младежи до 21 г. в Грозни (Чечня).

7 златни медала за таекуондистите в Гърция

14.06.2016 | 10:05

Отлично представяне направиха националите ни по таекуондо на завършилия турнир Greece Open 2016 от клас G1 за мъже, жени, юноши, девойки и кадети.

Младите ни таекуондисти с медали в Бон

14.04.2016 | 17:46

Сериозни успехи записаха българските представители на един от най-престижните турнири по таекуондо - „Купата на президента“, който се проведе от 7 до 10 април в германския град Бон

Младият Калоян Бинев с титла при мъжете

07.03.2016 | 16:04

Юношата Калоян Бинев стана шампион при мъжете на държавното първенство по таекуондо за мъже и жени, което се проведе на 6 март в София.

1 2 3 4 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.