Симон-Антони Иванов e на нов финал в Черна гора

24.05.2018 | 18:07

Симон-Антони Иванов (Супер Спорт Варна) се класира за финалната среща на сингъл на тенис турнира за юноши и девойки от четвърта категория на ITF в Черна гора.

Шестима българи на полуфинали в Стара Загора

24.05.2018 | 17:23

Великолепен успех постигнаха българите на турнира от пета категория на ITF в Стара Загора. Шест наши тенисисти (4 юноши и 2 девойки) се класираха за полуфиналите.

Две титли на двойки за „3Т“ в Сливен

11.05.2018 | 19:05

И двете титли на двойки за юноши и девойки до 14 г. от международния турнир в Сливен бяха спечелени от съотборниците от „А“ националния тим по програмата „3Т – Тенис, Тийм, Талант“.

Денчева и Петрова втори на двойки в Букурещ

11.05.2018 | 18:16

Росица Денчева (Плевен 90) и Каталина Петрова (15:40, София) спечелиха второто място на двойки от международния тенис турнир до 12 г. в Букурещ.

Гергана Топалова е №1 на сингъл и двойки в Кайро

07.05.2018 | 11:35

Гергана Топалова спечели титлата на сингъл на турнира по тенис на червени кортове в Кайро (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.

Дария Радулова грабна титлата в Скопие

07.05.2018 | 10:14

Дария Радулова спечели титлата на турнира за юноши и девойки от пета категория на ITF в Скопие (Македония).

Георгиев и Денчева са шампиони на „Изида къп“

05.05.2018 | 14:20

Георги Георгиев (Свиленград) и Росица Денчева (Плевен 90) спечелиха титлите на сингъл при момчетата и момичетата от международния турнир до 12 г. „Изида къп“ в Добрич.

Тенис таланти със стипендии от спортен магазин

25.04.2018 | 18:17

Петима български тенис таланти между 15 и 18 г. получиха по 2000 лв. стипендии, които да им помогнат в развитието.

Димитрова и Динев избрани в отбора на Тенис Европа

23.04.2018 | 13:31

Катерина Димитрова (Локо 98 Пловдив) и Динко Динев (Авеню Бургас) бяха избрани да бъдат част от отбора на ITF и Тенис Европа.

Две втори места за Гергана Топалова в Пловдив

22.04.2018 | 22:54

Гергана Топалова спечели две втори места на турнира „Пловдив къп“. Надпреварата за юноши и девойки до 18 години бе от престижната втора категория на ITF.

Топалова на полуфинал и финал в Пловдив

20.04.2018 | 21:40

Гергана Топалова, водачката в схемата на тенис турнира за юноши и девойки в Пловдив, е на полуфинал и финал. Състезанието се провежда на кортовете на ТК Локомотив.

Най-добрата методика за тенис идва в България

18.04.2018 | 14:59

Методиката Evolve9, определяна от редица специалисти като „най-добрата в тениса за обучение на деца“, идва в България.

Нестеров взе титлата в Сърбия

16.04.2018 | 09:58

Пьотр Нестеров (Черно море Елит Варна) спечели титлата на тенис турнира от втора категория от Тенис Европа в Панчево (Сърбия).

Трима българи на финали в Сърбия

14.04.2018 | 23:30

Продължава великолепното представяне на българските тенисисти в Сърбия. И тримата ни участници се класираха за финали на турнира от втора категория от Тенис Европа.

Роси Денчева е на финал в Лимасол

05.04.2018 | 14:42

Талантливата българска тенисистка Росица Денчева (Плевен 90) се класира за финала на сингъл на международния турнир до 12 г. в Лимасол, Кипър.

Трима наши тенисисти са на 1/4-финал в Лимасол

03.04.2018 | 17:21

Трима български тенисисти се класираха за 1/4-финалите на международния турнир до 12 г. в Лимасол, Кипър.

Антъни Генов не успя да повтори успеха си в Доха

31.03.2018 | 23:09

Антъни Генов (ТК Авеню Бургас) завърши втори на силния турнир от четвърта категория на ITF за юноши и девойки в Доха (Катар).

Антъни Генов е на втори пореден финал

30.03.2018 | 23:19

Антъни Генов (Авеню Бургас) продължава със страхотното си представяне на тенис турнира в Доха (Катар). Надпреварата е за юноши и девойки от четвърта категория на ITF.

Гергана Топалова водачка в схемата в Аликанте

26.03.2018 | 14:35

Най-добрата българска тенисистка при девойките Гергана Топалова ще бъде водачка в схемата на турнира до 18 години в Аликанте, Испания, през тази седмица.

Антъни Генов шампион в Доха

24.03.2018 | 16:55

Антъни Генов спечели титлата на тенис турнира в Доха (Катар). Надпреварта е за юноши и девойки от четвърта категория на ITF.