Авеню изпусна само една титла при децата

17.07.2017 | 12:10

През уикенда на кортовете на тенис клуб Авеню в Бургас се проведоха регионални турнири за момчета и момичета до 8 и до 10-годишна възраст.

Тенисистите ни обраха купите в Словения

16.07.2017 | 17:18

Тенисистите ни до 14 години от „Б“ тима по програмата „3Т“ спечелиха всички възможни титли на завършилия международен турнир за момчета и момичета KRKA Cup в Оточец об Крки (Словения).

Глушкова и Конов са шампиони на "Дема къп"

14.07.2017 | 18:55

Българските тенисисти Денислава Глушкова и Самуил Конов спечелиха шампионските титли на международния турнир за юноши и девойки до 16 години "Дема къп" от втора категория в календара на Тенис Европа.

Изцяло български финали на "Дема къп"

14.07.2017 | 10:00

Изцяло български ще са финалите на международния турнир по тенис до 16 години "Дема къп", който е от втора категория в календара на европейската федерация Тенис Европа.

4 часа игра и 38 градуса не спряха Даниела Димитрова

13.07.2017 | 09:50

15-годишната българка Даниела Димитрова поднесе голямата изненада в първия кръг на турнира от 3-та категория на ITF за юноши и девойки до 18 г. в румънския град Тимишоара.

Тенисистите ни нижат победи в Тенис Европа

12.07.2017 | 12:05

Девойките и юношите ни от „А“ националния тим до 14 г. започнаха с успех участието си на силния международен турнир от първа категория на Тенис Европа в Париж.

Девойките в топ 6 на тенис в Европа

09.07.2017 | 17:18

Националният отбор по тенис за девойки до 14 години се наложи над Беларус с 2:1 победи на финалите на Европейската купа в Сан Ремо (Италия).

Гергана Топалова отпадна от "Уимбълдън”

07.07.2017 | 11:55

Единственият представител на България на "Уимбълдън" при юношите и девойките Гергана Топалова отпадна в първия кръг на квалификациите.

Гергана Топалова излиза днес на "Уимбълдън"

06.07.2017 | 11:35

Гергана Топалова ще дебютира в квалификациите на "Уимбълдън" при девойките. Българката е поставена под №11 в схемата и започва срещу финландката Оона Опрана.

Пьотр Несторов с 2 титли в Тенис Европа

25.06.2017 | 13:55

Пьотр Несторов продължи великолепното си представяне тази година и спечели титлата и на сингъл, и на двойки на тенис турнира ANTEI CUP 2017 в Киев (Украйна).

България покори "Смриква Боул“

24.06.2017 | 17:56

България буквално покори най-силния международен турнир по тенис в света за момичета и момчета до 10 г. "Смриква Боул" в Хърватия.

Радулова и Шкумбова са шампионки на двойки

24.06.2017 | 12:08

Дария Радулова от Августа Траяна (Стара Загора) и Мирела Шкумбова от Банкя (София) спечелиха титлата на двойки на държавното лично първенство по тенис.

Денчева и Гавани ще спорят за трофеите в Хърватия

23.06.2017 | 15:30

Росица Денчева (Плевен 90) и Робен Гавани (Витоша) ще спорят за титлите на най-силния международен турнир по тенис в света за момичета и момчета до 10 г. "Смриква Боул".

Денчева и Гавани са полуфиналисти в Хърватия

22.06.2017 | 19:10

Росица Денчева (Плевен 90) и Робен Гавани (Витоша) се класираха за полуфиналите на най-силния международен тенис турнир за деца до 10 г. "Смриква Боул" в Хърватия.

Генов на финал след отказ на съперник

22.06.2017 | 17:17

Антъни Генов се класира набързо за финала на турнира за юноши и девойки до 16 г. “Антей къп 2017“ в Киев (Украйна).

Бащата на наша надежда в тениса се бори за живота си. Нека го подкрепим

22.06.2017 | 16:25

Какво по-голямо щастие за един баща от това да се наслаждава на успехите на своя син? Ивайло Симеонов е една от най-големите ни надежди в тениса.

Даниела Димитрова на полуфинал в ITF

16.06.2017 | 18:23

Даниела Димитрова продължава великолепното си представяне на турнира в Тунис. Надпреварата е за юноши и девойки до 18 години и е от четвърта категория на ITF.

Иванов и Топалова спечелиха титлите в тениса

12.06.2017 | 11:05

Симон-Антъни Иванов от Супер Спорт (Варна) и Гергана Топалова от Левски спечелиха титлите на сингъл на държавното лично първенство на открито за юноши и девойки до 18 г.

Дженев и Бесова с титлите във Варна на тенис до 14 г.

08.06.2017 | 16:10

Адриано Дженев и Валерия Бесова спечелиха титлите от държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 14 години във Варна.

Алекс Лазаров ще тренира в академия в Париж

05.06.2017 | 16:05

Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазаров започва работа в тенис академията „All in” в Париж.

1 2 3 4 ... 81 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.