Денчева и Гавани са полуфиналисти в Хърватия

22.06.2017 | 19:10

Росица Денчева (Плевен 90) и Робен Гавани (Витоша) се класираха за полуфиналите на най-силния международен турнир за деца до 10 г. "Смриква Боул" в Хърватия.

Генов на финал след отказ на съперник

22.06.2017 | 17:17

Антъни Генов се класира набързо за финала на турнира за юноши и девойки до 16 г. “Антей къп 2017“ в Киев (Украйна).

Бащата на наша надежда в тениса се бори за живота си. Нека го подкрепим

22.06.2017 | 16:25

Какво по-голямо щастие за един баща от това да се наслаждава на успехите на своя син? Ивайло Симеонов е една от най-големите ни надежди в тениса.

Даниела Димитрова на полуфинал в ITF

16.06.2017 | 18:23

Даниела Димитрова продължава великолепното си представяне на турнира в Тунис. Надпреварата е за юноши и девойки до 18 години и е от четвърта категория на ITF.

Иванов и Топалова спечелиха титлите в тениса

12.06.2017 | 11:05

Симон-Антъни Иванов от Супер Спорт (Варна) и Гергана Топалова от Левски спечелиха титлите на сингъл на държавното лично първенство на открито за юноши и девойки до 18 г.

Дженев и Бесова с титлите във Варна на тенис до 14 г.

08.06.2017 | 16:10

Адриано Дженев и Валерия Бесова спечелиха титлите от държавния турнир по тенис за юноши и девойки до 14 години във Варна.

Алекс Лазаров ще тренира в академия в Париж

05.06.2017 | 16:05

Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазаров започва работа в тенис академията „All in” в Париж.

Нестеров и Юсева са шампиони на тенис до 16 г.

05.06.2017 | 09:05

Пьотр Нестеров (Черно море Елит) и Розалина Юсева (Дема) станаха държавни шампиони на личното първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 години.

Топалова и Шейнгезихт падат на „Ролан Гарос”

03.06.2017 | 11:15

Гергана Топалова и Леонид Шейнгезихт отпаднаха във финалния втори кръг от квалификациите на "Ролан Гарос" при юношите и девойките.

Вартанян и Георгиев са №1 в тениса при децата

03.06.2017 | 08:35

Мериан Вартанян и Руси Георгиев спечелиха титлите при момичетата и момчетата в регионалния турнир по тенис за деца до 8 години.

Гледайте НА ЖИВО: Григор Димитров - Кареньо Буста

02.06.2017 | 10:50

Григор Димитров ще се изправи днес срещу испанеца Пабло Кареньо Буста в двубой от третия кръг на тенис турнира от Големия шлем "Ролан Гарос" в Париж.

Топалова дебютира с успех на „Ролан Гарос”

02.06.2017 | 09:23

Държавната шампионка за жени в зала Гергана Топалова дебютира успешно в турнир от Големия шлем при девойките.

10-годишни ще спорят за трофеи в тениса

30.05.2017 | 17:30

На 31 май 2017 г. в тенис център "Санта Марина" в Созопол ще стартира третото издание на детския тенис турнир FPI Bowl.

Нестеров остана на крачка от титлата в Букурещ

28.05.2017 | 18:15

Пьотър Нестеров (ТК Черно море Елит) отстъпи на финала в основната схема при юношите до 14 г. на силната надпревара в Букурещ, която бе от първа категория на Тенис Европа.

Даниела Димитрова спечели титлата в Казабланка

21.05.2017 | 13:50

Във финалната среща българката се наложи cъс 7:6(5), 6:3 над поставената под №2 в схемата Скилер Гришук от САЩ.

Дамаскинова и Цонков са №1 в тениса до 8 г.

16.05.2017 | 19:24

Теодора Дамаскинова и Владимир Цонков спечелиха титлите на регионалния турнир по тенис за момчета и момичета до 8 г.

Димитрова и Нестеров са шампиони в Сливен

15.05.2017 | 12:05

Катерина Димитрова спечели титлата на международния турнир по тенис до 14 г., който се проведе в Сливен. На финала тя взе трудна победа над Денислава Глушкова.

Антъни Генов на финал в Тенис Европа

13.05.2017 | 16:31

Един от водещите ни млади тенисисти във възрастта до 16 г. Антъни Генов се класира за финала на турнира от първа категория на Тенис Европа за момчета и момичета до 16 г. в Торело.

Пенчев на финал, Генов на полуфинал в Тенис Европа

12.05.2017 | 17:30

Димитър Пенчев се класира за финала на турнира от трета категория на Тенис Европа в Букурещ (Румъния). Надпреварата е за момичета и момчета до 12 години.

Само българи стигнаха полуфиналите в Сливен

12.05.2017 | 16:58

Изцяло български ще са полуфиналните мачове при юношите и девойките от международния турнир по тенис до 14 г. в Сливен.

1 2 3 4 ... 81 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.