13.09.2017 | 17:22

Белгийският специалист Алфонсо Гонзалез проведе днешната първа тренировка на кортовете на БНТЦ на най-добрите тенис таланти на България до 10 г.

Катерина Димитрова със страхотен старт в Кипър

13.09.2017 | 10:30

Катерина Димитрова започна с убедителна победа на тенис турнира в Ларнака (Кипър). Надпреварата е за юноши и девойки до 16 г. от втора категория на Тенис Европа

Гергана Топалова със златен дубъл

02.09.2017 | 14:59

Гергана Топалова спечели титлата на открито от държавното първенство по тенис за жени. Тя стана шампионка и в зала тази година, и отборно.

Динко Динев спечели българския финал в Румъния

26.08.2017 | 15:36

Динко Динев (Черноморец Бургас) спечели титлата на сингъл на турнира по тенис до 14 г. от трета категория на Тенис Европа в Арад (Румъния)

Изцяло български финал на тенис в Румъния

25.08.2017 | 18:45

Светлин Керемедчиев (Железничар 1996 Пловдив) и Динко Динев (Черноморец Бургас) се класираха за финала на турнира по тенис до 14 г. от трета категория на Тенис Европа.

Италиански мениджър награди шампионките на двойки

25.08.2017 | 17:47

Италианският мениджър Фабио дела Вида и генералният секретар на БФТ Катерина Генова наградиха шампионките на двойки на международния турнир по тенис до 12 г. „Редута къп“.

Виктор Марков спечели утешителния турнир на “Редута къп”

25.08.2017 | 10:10

Виктор Марков (ТК Диана София) спечели утешителния турнир при момчетата на „Редута къп“ до 12 г., който се провежда на кортовете на ТК 15:40 в София.

Стела Пеева е на 1/4-финал в Барселона

24.08.2017 | 09:25

Стела Пеева се класира за четвъртфинал в тенис турнира за юноши и девойки до 14 г. в Барселона (Испания). Надпреварата е от първа категория на Тенис Европа.

Петима българи на 1/4-финалите на “Редута къп”

23.08.2017 | 19:55

Петима български тенисисти се класираха за 1/4-финалите на международния турнир за момичета и момчета до 12 г. „Редута къп“ на кортовете на ТК 15:40 в София.

Три българчета почнаха с победи в Барселона

22.08.2017 | 08:20

Три победи записаха представителите на България на тенис турнира за юноши и девойки до 14 г. в Барселона (Испания). Надпреварата е от първа категория на Тенис Европа.

Вижте условията за кандидатстване по програмата 3Т за 2018 г.

21.08.2017 | 18:42

Българската федерация по тенис обяви, че проектът „3Т - Тенис, Тийм Талант“ ще продължи и през следващата 2018 г.

По две титли за Радулов и Бусаад на турнир U12

18.08.2017 | 11:05

Илиян Радулов и Ева Бусаад спечелиха по две титли на държавния турнир по тенис до 12 г. за момчета и момичета. Надпреварата се проведе на кортовете на Дема в София.

15:40 и Авеню взеха титлите на държавното отборно

18.08.2017 | 10:35

Юношите на ТК 15:40 (София) и девойките на ТК Авеню (Бургас) спечелиха титлите на държавното отборно първенство по тенис за юноши и девойки до 16 г.

Хорозов взе титлата и на сингъл от турнира в София

12.08.2017 | 17:08

Максим Хорозов (Железничар 1996, Пд) спечели титлата на сингъл от международния турнир по тенис за юноши и девойки до 14 г. в София.

Хорозов с шанс за златен дубъл на турнира в София

11.08.2017 | 17:45

Максим Хорозов (Железничар 1996) има шанс да спечели и двете купи от международния турнир по тенис за юноши и девойки до 14 г. на кортовете на БНТЦ в София.

Керемедчиев и Шаламанова са №1 на при U18

05.08.2017 | 16:00

Ивайло Керемедчиев и Даря Шаламанова спечелиха титлите на държавния турнир по тенис за юноши и девойките до 18 години на СК „Дема“.

Неделчев и Минчева са шампиони на „Елиа къп“

05.08.2017 | 13:59

Николай Неделчев (Черно море Елит) и Велина Минчева (Стоянстрой) станаха шампиони на сингъл на завършилия международен турнир по тенис до 14 г. „Елиа къп“.

Динев и Попов са шампиони на двойки на „Елиа къп“

04.08.2017 | 16:41

Динко Динев (Черноморец) и Владимир Попов (Академик 83) станаха шампиони на двойки на международния турнир до 14 г. „Елиа къп“ на кортовете на ТК Левски в София.

Тенисистите загубиха от Хърватия за лятната купа

02.08.2017 | 18:15

Националите по тенис до 16 години отстъпиха на Хърватия с 0:3 на европейската лятна купа в Гирос (Румъния). Нашите момчета се представиха добре срещу фаворитите.

Лидерите бият на турнира до 14 г. в София

01.08.2017 | 20:05

С победи за лидерите и много успехи на българските тенисисти протече днешният втори ден от основната схема на турнира за юноши и девойки до 14 г. „Елиа къп“.