Шампион!

Шампион!

19.11.2017 | 23:47

Григор Димитров успя! Българинът победи Давид Гофен и спечели титлата от заключителния за сезона турнир на АТР в Лондон.

Гледай НА ЖИВО Григор Димитров - Давид Гофен

19.11.2017 | 20:00

Поради огромния интерес от страна на зрителите, Мтел предостави безвъзмездно правата за излъчване на битката за титлата на финалния турнир в Лондон между Григор Димитров и Давид Гофен на БНТ 1 и Диема.

Мечтаният финал е факт!

19.11.2017 | 00:51

Григор Димитров се класира за финал на турнира в Лондон, след като победи с 4:6, 6:0, 6:3 Джак Сок след близо два часа игра.

Гришо след третата победа в Лондон: Харесвам българските знамена тук

18.11.2017 | 10:09

Григор Димитров отговори с широка усмивка на въпросите на Анабел Крофт на корта след категоричната победа над Пабло Кареньо Буста с 2:0 сета.

Сръбски талант гледа тренировка на Гришо

17.11.2017 | 19:28

Младият сръбски тенисист Никола Зекич е в Лондон за участие в турнира в "О2 арена" Lacost U14 Invitational, в който играят шестима от най-добрите в света във възрастта до 14 г.

Джак Сок се закани на Григор: Мога да го победя пак

17.11.2017 | 15:34

Джак Сок се класира за полуфиналите на тенис турнира в Лондон, където ще срещне Григор Димитров. Представителят на САЩ води с 3:1 победи в директните двубои.

Българските фенове завладяха “О2 арена”

16.11.2017 | 13:35

България е на мода тези дни в Лондон, благодарение на Григор Димитров. Първата ни ракета получава невероятна подкрепа от трибуните в зала "О2 арена".

Вдъхновяващо! Григор е на полуфинал в Лондон

15.11.2017 | 18:08

Григор Димитров се класира по убедителен начин за полуфиналите на заключителния за сезона турнир в Лондон.

Григор излезе 4-ти в света, играе в сряда вечерта

13.11.2017 | 19:47

Успехът на Григор Димитров в дебюта му на финалите в Лондон (6:3, 5:7, 7:5 срещу Тийм) го изкачва за момента на четвъртото място в световната ранглиста.

Иван Пенев стана втори в Испания

12.11.2017 | 18:05

Иван Пенев (Локо 98 Пловдив) завърши на второ място на тенис турнира за юноши и девойки до 16 г. в Майорка (Испания).

Григор гони 45-а победа за сезона в Лондон

12.11.2017 | 17:35

Григор Димитров ще излезе на корта в зала "О2 Арена" в понеделник в търсене на победа №45 за сезона. Тогава първата ни ракета ще играе срещу Доминик Тийм.

Още един триумф за Топалова в Южна Америка

12.11.2017 | 09:25

Държавната шампионка по тенис за жени Гергана Топалова триумфира с титлата на турнира за юноши и девойки в Ла Пас (Боливия).

Топалова ще спори за титлата в Ла Пас

11.11.2017 | 09:03

Държавната шампионка по тенис за жени Гергана Топалова продължава с блестящия си рейд в Южна Америка.

Григор Димитров пред Tennis24.bg: Всеки от съперниците играе добре в зала

10.11.2017 | 20:24

Григор Димитров първи от осемте финалисти застана пред медиите в лондонската зала "О2 Арена" преди началото на заключителния турнир на ATP в Лондон.

Гергана Топалова е на полуфинал в Боливия

10.11.2017 | 14:38

Гергана Топалова, която е водачка в схемата на турнира за юноши и девойки в Ла Пас, Боливия, се класира на полуфиналите.

Иван Пенев е на полуфинал в Майорка

10.11.2017 | 10:17

Иван Пенев (Локо 98 Пловдив) се класира на полуфинал на тенис турнира за юноши и девойки до 16 г. в Майорка (Испания).

Динев и Глушкова спечелиха Мастърса до 14 г.

09.11.2017 | 14:36

Динко Динев (Авеню Бургас) и Денислава Глушкова (Дема) спечелиха титлите от тенис турнира Мастърс за най-добрите 8 при 14-годишните.

Топалова започна с 2 победи в Боливия

09.11.2017 | 10:26

Държавната шампионка за жени Гергана Топалова стартира с две победи на тенис турнира за юноши и девойки в Ла Пас (Боливия). Надпреварата е от втора категория на ITF.

Бивши съотборници на финал на мастърса до 14 г.

07.11.2017 | 19:57

Съотборниците от първото издание на проекта „3Т - Тенис, Тийм, Талант“ Динко Динев и Драгомир Драганов ще играят на финала на Мастърс турнира до 14 г. утре.

Денчева остана на крачка от топ 4 в Градинян

02.11.2017 | 17:12

Росица Денчева (Плевен 90) отпадна на 1/4-финалите ни международния тенис турнир до 12 г. във френския град Градинян.