„Спортни таланти” с нови успехи у нас и в чужбина

19.06.2017 | 18:35

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ - състезателката по тенис на маса Калина Христова, постигна седем победи на сингъл и три на двойки на държавното отборно първенство.

В Панагюрище и Ардино са най-добри в тениса на маса (5-7 клас)

13.06.2017 | 14:07

Отбори от Панагюрище и Ардино спечелиха титлите по тенис на маса от завършилите Ученически игри 2017 за момичета и момчета 5-7 клас.

Мария Йовкова с 4 медала от Балканиадата

11.06.2017 | 18:00

Националката на България по тенис на маса при жените Мария Йовкова спечели три медала от 25-ите Балкански игри за кадети, кадетки, юноши и девойки.

България с 3 медала от Балканиадата по тенис на маса

10.06.2017 | 18:30

Завърши отборната надпревара на 25-ите Балкански игри по тенис на маса за кадети, юноши и девойки, която се провежда в курорта Албена.

Българи на финал на Балканиадата по тенис на маса

09.06.2017 | 11:14

Срещата за титлата е днес от 16:45 часа и ще бъде излъчена на живо в Tennis24.bg и Sportmedia.tv.

"Спортен талант" е лидер на Балканиадата по тенис на маса

08.06.2017 | 16:45

С победа започна участието на Спортния талант на „Еврофутбол” в тениса на маса Калина Христова на 25-ото Балканско първенство по тенис на маса до 15 г. и до 18 г.

Ученици от Перник и Две могили са №1 в тениса на маса

05.06.2017 | 11:00

ПГ по икономика от Перник при юношите и СУ „Св. Св. Кирил и Методий” от Две могили при девойките спечелиха държавните Ученически игри 2017 за 8-10 клас в тениса на маса.

"Спортен талант" с бронз в тениса на маса

18.05.2017 | 15:17

Спортният талант на „Еврофутбол” Калина Христова се окичи с бронзов медал от държавното индивидуално по тенис на маса до 18 г., което се проведе в Пловдив.

Доминация на 128-о СУ при момичетата в тениса на маса

24.03.2017 | 18:15

Над 200 юноши, девойки, момчета и момичета се включиха във второто издание на турнира по тенис на маса Открит шампионат на София.

Над 150 деца в шоу по тенис на маса в София

23.03.2017 | 17:15

Утре в зала „Диана“, комплекс „Дианабад“, ще се състои второто издание на новоучредения турнир по тенис на маса „Открит шампионат на София“, което се явява градско индивидуално първенство.

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО: Държавното по тенис на маса

05.03.2017 | 10:10

Държавното индивидуално първенство по тенис на маса завършва днес в многофункционалната зала на НСА.

Йовкова остана на победа от осминафинал в Сочи

04.02.2017 | 08:45

Националката на България по тенис на маса Мария Йовкова остана на една победа от място на осминафиналите на европейското първенство за младежи и девойки до 21 г.

Самолет едва не лиши сестри Йовкови от Евро 2017

03.02.2017 | 15:11

Състезателките по тенис на маса Мария и Красимира Йовкови за малко да изпуснат за първите си мачове на европейското първенство за младежи и девойки до 21 г. в Сочи (Русия).

Сестри Йовкови с надежди на двойки на Евро 2017

01.02.2017 | 18:30

Българските участнички на първото европейско първенство по тенис на маса за младежи и девойки до 21 години Красимира Йовкова и Мария Йовкова, отлетяха днес за Сочи (Русия).

Мария Йовкова с дебют в топ 100 на света

10.01.2017 | 10:24

Състезателката по тенис на маса Мария Йовкова дебютира в топ 100 на световната ранглиста за девойки до 18 години.

Мария Йовкова дебютира в Гърция с 4 победи

19.12.2016 | 15:45

Националката по тенис на маса на България при жените и девойките Мария Йовкова изигра първите си мачове за своя гръцки отбор.

Травма спря първата ракета на България срещу Русия

14.12.2016 | 17:05

Държавната шампионка по тенис на маса за жени Красимира Йовкова не взе участие в европейската квалификация срещу Русия снощи заради контузия в лакета на дясната ръка.

Сестри Йовкови с лични покани за европейското

05.12.2016 | 09:05

Най-силните български състезателки по тенис на маса Красимира и Мария Йовкови са получили персонални покани за участие на европейското първенство до 21 години в Сочи.

Тенисистките ни паднаха от Беларус

23.11.2016 | 14:00

Националните отбори на България по тенис на маса за мъже и жени загубиха двубоите си от квалификациите за европейско първенство в София.

14-годишна в отбора на жените за евроквалификация

02.11.2016 | 16:40

Българската федерация по тенис на маса обяви разширените състави за двубоите от квалификациите за Европейско за мъже и жени, като при дамите попадна 14-годишна девойка.

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.