Екатерина Иванова европейска шампионка по кикбокс

08.09.2017 | 18:25

13-годишната Екатерина Иванова стана европейска шампионка на кикбокс - стил кик лайт, на европейското първенство за кадети и юноши в Скопие.

Кикбоксьорите с 22 медала от световното за кадети

05.09.2016 | 10:25

Националният ни отбор по кикбокс донесе общо 22 отличия от провелото се световно първенство за кадети в Дъблин (Ирландия).

Тангра 2008 спечели "Купа Варна"

17.04.2016 | 17:40

Спортен клуб Тангра 2008 от Свиленград спечели първото издание на отворения шампионат по кикбокс и муай тай "Купа Варна" в зала „Христо Борисов” в морската ни столица.

Варна приема турнир по кикбокс и муай тай

24.03.2016 | 10:54

Вече става традиция Варна да домакинства на зрелищни събития на бойните спортове, свързани с високото спортно майсторство, професионализъм, боен дух и спортсменско отношение.

28 медала за България от европейско по кикбокс за кадети

01.09.2015 | 18:34

Общо 28 медала спечелиха националите ни по кикбокс от европейско първенство за кадети в испанския град Сан Себастиан. Шампионатът бе организиран от най-голямата Световна асоциация на кикбокс организациите - WAKO.

Варна прие среща България - Украйна в елитните боеве

25.05.2015 | 09:35

Варненската зала на СК Тим бе домакин на  международен турнир European championship elite fighting - България срещу Украйна съвместно с юношеския отбор на Украйна.

Куп отличия за кадетите ни от световното по кикбокс

14.09.2014 | 15:15

С пълна кошница с медали ще се завърнат българските представители от световното първенство по кикбокс за кадети, което завършва днес в италианския град Римини.

Тийнейджър от Петрич стана световен шампион по муай тай за мъже

20.03.2014 | 12:30

Петричкият тийнейджър Богдан Шумаров стана световен шампион по муай тай за мъже в Тайланд.

Каварна излъчи шампионите по кик бокс

21.05.2012 | 12:08

В Каварна завърши държавното първенство по кик бокс стил фул контакт и кик лайт контакт.

Почетен консул гледа муай тай в Пловдив

14.02.2012 | 11:07

Почетният консул на Тайланд у нас Виктор Меламед уважи първото за годината състезание по муай тай на Българската конфедерация по кик бокс и муай тай - в Пловдив.

Иккен с 58 медала от държавното по кикбокс

07.03.2011 | 20:49

Състезателите на СК Иккен спечелиха общо 58 медала на провелото се през уикенда държавно първенство по кикбокс за всички възрасти в столичната зала „Триадица”.
9 медала за кикбоксьорите на Иккен в Италия

01.02.2011 | 15:45
Младите кикбоксьори на спортен клуб Иккен спечелиха 6 (от общо 9) медала от традиционния турнир  кикбокс “Golden Glove”, който се проведе в италианския град Комелиано.

Нашите завършиха с второ място в отборното

26.09.2010 | 17:12

Българските състезатели по кикбокс завършиха участието си на световното първенство в Белград с второ място в отборното състезание.

Имаме четирима световни шампиони по кикбокс!

25.09.2010 | 08:58

Четири световни титли завоюваха кадетите от българския национален отбор по кикбокс  в стила SEMI CONTACT от първенството на планетата в Белград.

България с 6-има финалисти при кадетите в Белград

23.09.2010 | 20:01

България ще има 6-има свои представители във финалите на световното първенство по кикбокс в Белград и то само в стила SEMI CONTACT при кадетите.

Нови успехи за кикбоксьорите в Белград

23.09.2010 | 14:15

Продължава победния ход на българския национален отбор по кикбокс на световното първенство в Белград.

Нашите с победи на световното по кикбокс

22.09.2010 | 09:43

5 победи записаха българските представители при юношите и кадетите в първия ден от VІІІ световно първенство по кикбокс, което се провежда в Белград. В шампионата участват отбори от 52 държави от 5 континента или над 1600 състезатели.