Братя Божилови с два медала от триатлон

01.09.2016 | 15:39

Братята Алекс и Петър Божилови спечелиха два медала в 6-ото издание на турнира по триатлон за деца и възрастни, спортисти и любители - купата „Триекстрийм“.

7-годишният Дарен Кирилов стана еврошампион в триатлона

03.07.2014 | 13:06

Българче стана еврошампион по триатлон. 7-годишният Дарен Кирилов от Русе спечели европейското първенство в Кицбюел, Австрия.

Стойнева 14-а на световното по триатлон

22.10.2012 | 14:50

Българката Христа Стойнева се класира на 14-о място на световното първенство по триатлон за девойки до 19 години в Оклънд (Нова Зеландия).

Стойнева шампионка на Балканите по триатлон

11.09.2012 | 17:12

Христа Стойнева от СК София спечели балканската титла по триатлон от надпреварата за девойки старша възраст.

Стойнева седма за ЕК по триатлон

03.09.2012 | 17:54

Българката Христа Стойнева се класира на седмо място в състезанието от Европейска купа по триатлон за девойки в испанския град Агилас.

Три балкански титли за българския триатлон

19.09.2011 | 11:42

Три златни медала спечелиха младите ни състезатели на Балканиадата по триатлон в Мамая (Румъния).

Стойнева 30-а на световното по триатлон

11.09.2011 | 13:35

Отлично се представиха брат и сестра Стойневи на провеждащото се в китайската столица Пекин 24-то световно първенство по триатлон.

Стойнева с бронз от Европейска купа по триатлон

01.08.2011 | 12:58

Христа Стойнева спечели бронзов медал на Европейската купа по триатлон за младежи и девойки в Табор (Чехия).

Христа Стойнева със сребро от ЕК във Варна

18.07.2010 | 10:04

Христа Стойнева спечели сребърен медал за България от състезанието за Европейската купа по триатлон за младежи и девойки във Варна.

4 титли по дуатлон спечели GD sport

17.05.2010 | 17:12

Четири златни, два сребърни и два бронзови медала спечелиха състезателите на GD sport (Благоевград) на провелото се държавно първенство по дуатлон (бягане-колездене-бягане) в град Правец.

Ивайло Урдев до 16 г. (3 група), Иво Балабанов до 14 г. (2 група), Валентина Щерева до 12 г. (1 група), Стефан Караджов до 10 г. (0 група), Иван Шопов (2 група) и Димитър Шопов (0 група) спечелиха сребърните медали, а Невена Царевска и Борислав Давидков (0 група) се окичиха с бронз.

С това стартираха държавните първенства по триатлон, като следват аквалтон, триатлон-спринт, триатлон-основна дистанция.

За Ивайло Урдев през юли предстои участие в Европейска купа до 19 години.