Нейкова и Филев печелят на сабя в двореца „Врана“

14.06.2017 | 18:25

Талантливи сабльори показаха уменията си на турнир фехтовка по случай 80 години от рождението на Н. В. Симеон II.

Над 200 фехтовачи на Европейската купа в Бургас

09.06.2017 | 14:28

Над 200 състезатели от 6 държави ще мерят сили при момчетата и момичетата до 12 и до 14 г. в 6-ото издание на турнир по фехтовка за „Купа Бургас“.

"Спортен талант" е лидер на Балканиадата по тенис на маса

08.06.2017 | 16:45

С победа започна участието на Спортния талант на „Еврофутбол” в тениса на маса Калина Христова на 25-ото Балканско първенство по тенис на маса до 15 г. и до 18 г.

Слънчеви тренировки с деца със Синдром на Даун

31.05.2017 | 16:12

Фехтовален клуб ЦСКА започна една страхотна инициатива, с която се надява да привлечем още клубовe за каузата си.

Левски и ЦСКА с еднакъв брой титли във фехтовката

22.05.2017 | 13:35

С много усмивки и хубави емоции приключи второто издание на турнира по фехтовка „Купа ЦСКА“.

Йоана Илиева изпусна шанс за топ 8 на световното

07.04.2017 | 11:45

Сабльорката ни Йоана Илиева записа поредното си силно представяне в международен турнир от най-висок ранг тази година.

Американка спря Йоана Илиева за медал в Пловдив

02.04.2017 | 15:21

Елизабет Тартаковски (САЩ) спря българската надежда в сабята при кадетките Йоана Илиева по пътя й към финала на световното по фехтовка за кадети и младежи в Пловдив.

Чакат световна титла на сабя от Йоана Илиева

29.03.2017 | 15:31

Младата ни звезда във фехтовката Йоана Илиева ще има тежката задача да изпълни очакванията на треньора си Ивайло Воденов като спечели световната титла при кадетките.

Травма спря Йоана Илиева за нов успех на Евро 2017

07.03.2017 | 10:55

Най-добрата ни млада състезателка във фехтовката Йоана Илиева трябваше да се откаже от участие на европейското първенство по фехтовка за младежи и девойки (до 20 г.) заради контузия.

Йоана Илиева е европейска вицешампионка

28.02.2017 | 21:27

Една от най-добрите ни фехтовачки в последно време Йоана Илиева спечели сребърен медал на европейското първенство за юноши, девойки и кадети.

Наш тийнейджър с пробив в световната сабя

28.02.2017 | 09:19

Състезателят на академия Етрополски Георги Георгиев направи пробив в елита на световната сабя.

Йоана Илиева 14-а на Световната купа в Испания

13.02.2017 | 18:00

Най-добрата ни фехтовачка при подрастващите Йоана Илиева завърши в топ 16 на Световната купа за девойки в Сеговия (Испания).

Йоана Илиева с титла при жените във фехтовката

25.01.2017 | 19:40

Златен медал при жените във фехтовката спечели 15-годишната Йоана Илиева на турнира „Купа България”.

Йоана Илиева 36-а на Еврокупата в Австрия

18.01.2017 | 11:45

Водачката в европейската ранглиста на сабя при кадетките Йоана Илиева не бе особено убедителна в поредния кръг от Европейската купа по фехтовка за кадети и кадетки.

Турнир по фехтовка събра 3000 лв. за болна треньорка

16.01.2017 | 16:05

С много усмивки и хубави емоции приключи блaготворителният турнир по фехтовка в подкрепа на треньорката в този спорт Марина Вълкова.

Йоана Илиева е 30-а на Световната купа в Будапеща

09.01.2017 | 15:37

Една от големите надежди на българската фехтовка Йоана Илиева се представи най-добре от българите в поредния кръг от Световната купа за юноши и девойки.

Турнир по фехтовка в помощ на млада треньорка

04.01.2017 | 12:20

Пет клуба по фехтовка се обединяват в името на доброто. На 14-15 януари те организират в залата по фехтовка на националния стадион „Васил Левски“ благотворителен турнир.

Фехтовката се прицели в отборна квота за Токио

15.11.2016 | 15:47

Треньорът на водещия клуб по фехтовка у нас Свечников - Ивайло Воденов, заяви амбициите си възпитаниците му да спечелят отборна квота за олимпиадата в Токио през 2020 г.

Българка със злато на Европейската купа по сабя

07.11.2016 | 14:09

Йоана Илиева грабна златото при 17-годишните, като на финала надигра категорично с 15:7 представителката на Румъния Сабине Мартис.

Тодор Стойчев игра финал на „Сабята на Етрополски“

04.11.2016 | 19:56

Състезателят на Турция Мохамед Календер спечели първото място на международния турнир „Сабята на Етрополски“ на сабя за момчета до 14 г.