„Спортни таланти” с нови успехи у нас и в чужбина

19.06.2017 | 18:35

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ - състезателката по тенис на маса Калина Христова, постигна седем победи на сингъл и три на двойки на държавното отборно първенство.

Алекс Костов завърши 25-и на европейското

17.06.2017 | 14:03

Александър Костов записа 25-то място във втората си индивидуална дисциплина на европейското първенство по скокове във вода за мъже и жени.

Състариха наш състезател с близо 100 години

14.06.2017 | 17:19

Организаторите на европейското по скокове във вода в Киев направиха куриозна грешка, след като объркаха рожденната дата на дебютанта ни в шампионата Александър Костов.

С каре скачачи сме на балканиада в Белград

26.05.2017 | 11:25

Четирима състезатели ще представят България на балканските игри по скокове във вода за юноши и девойки в Белград.

Скачачите с още два евронорматива и 3 медала

18.04.2017 | 17:09

Още два покрити нормативи за европейски първенства записаха на сметката си българските скокове във вода на турнира в холандската столица Амстердам.

Витанов и Балева със златен хеттрик в Белград

04.04.2017 | 11:20

Златен хеттрик и общо четири медала извоюваха българските състезатели по скокове във вода в 15-ото издание на международния турнир „Трофея на Белград“.

Димитър Исаев със сребро и квота за Евро 2017

20.02.2017 | 15:50

Най-добрият ни състезател в скоковете във вода Димитър Исаев си осигури квота за участие на европейското първенство за мъже в Киев (Украйна) от 12 до 18 юли.

13-годишен със сребро в скоковете във вода

06.02.2017 | 13:04

Младият състезател в скоковете във вода Александър Витанов спечели сребърен медал в дисциплината кула на силния международен турнир в Айндховен (Холандия).

Хванатият с марихуана Койнашки: Съжалявам, злепоставих спорта

11.11.2016 | 12:45

Състезателят по скокове във вода Богомил Койнашки не избяга от коментар пред BGswim.com за уличаването в употреба на марихуана.

Наш скачач гори за 4 години заради канабис

11.11.2016 | 11:25

Един от елитните български състезатели по скокове във вода - Богомил Койнашки, е дал положителна проба за марихуана.

Димитър Исаев с 3 титли в Белград

13.04.2016 | 17:17

Българските състезатели от клуб Витоша спечелиха 8 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала на международния турнир по скокове във вода в Белград.

Балева и Исаев с 4 медала в Загреб

22.03.2016 | 17:15

Националите ни в скоковете във вода Джорджия Балева и Димитър Исаев спечелиха 4 медала от международния турнир за юноши и девойки в Загреб (Хърватия).

Клип на наш талант обиколи света

08.02.2016 | 16:32

Клип от уникалното изпълнение на шестокласника Александър Витанов на международния турнир по скокове във вода в Айндховен (Холандия).

Димитър Исаев скача за квота за световно

03.02.2016 | 14:20

От днес до неделя в Холандия има международен турнир по скокове във вода, на който Димитър Исаев ще се опита да покрие норматив за световно и европейско първенство за юноши.

Димитър Исаев №1 при скачачите в плувен клуб „Витоша”

24.12.2015 | 17:02

Финалистът в скоквете във вода от кула от Европейските игри в Баку Димитър Исаев бе избран за №1 сред спортистите на СКПС Витоша.

Национали по скокове във вода зарадваха деца в Казан

14.12.2015 | 13:45

Най-добрите ни състезатели в скоковете във вода зарадваха малчугани от водния клуб в Казан по време на предколеден турнир.

Исаев и Койнашки спечелиха 4 медала в Амстердам

20.04.2015 | 15:15

Българските състезатели спечелиха четири медала при подрастващите на турнир по скокове във вода в Амстердам (Холандия).

6 медала спечелиха скачачите ни във вода от „Загреб къп”

30.03.2015 | 18:30

Шест медала спечелиха състезателите ни по скокове във вода на турнира "Загреб къп" в Хърватия.

Койнашки и Исаев със злато, Савов - с бронз при мъжете

09.02.2015 | 17:23

Злато и бронз спечелиха българските скачачи на турнира по скокове във вода в Айндховен, Холандия. С титла триумфираха Богомил Койнашки и Димитър Исаев при синхронните скокове от 3 метра във възраст юноши, старша.

Боян Савов първи на турнир в Канада

08.12.2014 | 15:01

Спортният талант на „Еврофутбол” Боян Савов спечели злато от 10-метрова кула на силния международен турнир по скокове във вода в Монреал.

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.