Стоева остана четвърта в бокса на младежката олимпиада

19.10.2018 | 09:40

Горяна Стоева остана четвърта на младежките олимпийски игри в Аржентина.

Горяна Стоева ще боксира за бронз в Аржентина

17.10.2018 | 08:59

Горяна Стоева може да донесе последния медал за България на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес.

Злато и сребро за българите от младежката олимпиада

16.10.2018 | 08:13

Смесената ни двойка в акробатиката Мариела Костадинова и Панайот Димитров спечели втора титла на продължаващите в Буенос Айрес младежки олимпийски игри.

Нови 5 български медала на младежката олимпиада

13.10.2018 | 09:15

Злато за Кирил Киров в микса на 10 м въздушен пистолет и за Мария Делчева в отборния бадминтон, минимум сребро за Адриан Андреев в тениса, бронз за Галя Шатова в щангите и за Едмонд Назарян в борбата.

Второ злато за България на младежката олимпиада

12.10.2018 | 18:23

Кирил Киров спечели злато във финала в международен микс тим с германката Ванеса Зийгер на 10 м въздушен пистолет на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес.

Българи със злато на младежката олимпиада

11.10.2018 | 08:54

Златни медали за двамата представители в акробатиката на младежката олимпийски игри в Буенос Айрес.

Втори полуфинал за Адриан Андреев на младежката олимпиада

10.10.2018 | 23:30

Талантливият български тенисист Адриан Андреев се класира на два полуфинала на продължаващите в Буенос Айрес младежки олимпийски игри.

Андреев на 1/4-финал на младежката олимпиада

10.10.2018 | 10:00

Продължава победният ход на Адриан Андреев в тенис-турнира от младежките олимпийски игри в Буенос Айрес.

Петър Иванов и акробатите ни са на финал в Аржентина

09.10.2018 | 09:38

През втория състезателен ден на продължаващите в Буенос Айрес трети младежки олимпийски игри България си осигура място в два финала в отделните спортове.

Стефка Костадинова окуражи младите български олимпийци в Буенос Айрес (снимки)

08.10.2018 | 11:45

Председателят на БОК Стефка Костадинова пожела успех на младите български таланти, състезаващи се на олимпийските игри в Буенос Айрес. Адриан Андреев и Мария Делчева стартираха с победи.

България изпрати своите спортни таланти за Игрите в Аржентина (снимки)

02.10.2018 | 14:20

С лъвче-талисман и националния трибагреник за успех заминаха българските участници в третите младежки олимпийски игри, които започват тази събота в Буенос Айрес.

Изпращаме 24-ма на младежката олимпиада

25.09.2018 | 16:12

България ще изпрати 24-има състезатели в 14 вида спорт на младежките олимпийски игри в Буенос Айрес (6-18 октомври). Делегацията ни ще бъде водена от председателя на БОК Стефка Костадинова.

Наши акробати с квота за младежките олимпийски игри

10.04.2018 | 15:37

Смесената двойка Мариела Костадинова и Панайот Димитров спечели квота за Младежките олимпийски игри в Буенос Айрес (Аржентина) от 11 до 23 септември.

Петър Иванов с бронз и квота за младежката олимпиада

11.09.2017 | 17:32

17-годишният Петър Иванов спечели бронзов медал за България от световното първенство по спортно катерене за юноши и девойки, което се провежда в австрийски град Инсбрук.

Хъдълстон донесе втори бронз от Унгария

28.07.2017 | 17:10

Втори бронзов медал спечели България в предпоследния ден на Европейския олимпийски младежки фестивал в Унгария.

България с бронз на детската олимпиада

28.07.2017 | 07:26

Валентин Андреев спечели бронзов медал на продължаващия четвърти ден в Гьор (Унгария) Европейски олимпийски младежки фестивал.

Дъжд обърка програмата на детската олимпиада

27.07.2017 | 10:00

Резултатът за България от поредния изминал ден от турнира са нови две 5-и места в джудото, където нашите представители Габриела Димитрова (до 48 кг) и Марк Христов (до 66 кг) се препънаха в последните си битки за медал.

Българите почнаха с 5-о място на детската олимпиада

26.07.2017 | 14:40

Джудистът в категория до 50 кг Любослав Григоров за малко изпусна да открие сметката на България на олимпийския младежки фестивал в Гьор (Унгария).