Бургазлии първи на хандбал на ученическите игри

04.06.2018 | 13:10

Възпитаниците на ОУ „Елин Пелин“ (5-7 клас) от Бургас спечелиха титлата от завършилото първенство по хандбал от Ученически игри 2018, което се проведе от 1 до 3 юни в Добрич.

Играчи на ЦСКА помагат на 16-годишна хандбалистка

14.09.2017 | 17:55

Играчите дариха средства на Маринела Панайотова - 16-годишна хандбалистка от Хасково, която претърпя операция на връзки и менискус на лявото коляно.

Хандбална националка се нуждае от пари за операция

17.08.2017 | 15:57

"Да покажем, че сме един отбор!", призовават от българската федерация по хандбал заради младата националка Маринела Панайотова, която се нуждае от спешна операция.

Деца от Горна Оряховица са №1 в хандбала

16.06.2017 | 10:46

Хандбалистите на Локомотив (Горна Оряховица) спечелиха държавния финал във възрастова група до 11 години.

Бургазлии с титла в хандбала от ученическите игри

12.06.2017 | 07:05

Възпитаниците на основно училище „Елин Пелин” в Бургас спечелиха финалите в хандбала при момчетата на ученическите игри.

Вижте кой ще ни представя на световното по хандбал за ученици

06.06.2017 | 07:55

Хасково и Габрово бяха домакини на финалите на държавните ученически игри по хандбал съответно за юноши и за девойки (8-10 клас).

Хандбалистки от Сливница с титлата за 11-12 клас

16.05.2017 | 10:45

Възпитаничките на СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ от град Сливница спечелиха титлата по хандбал за 11-12 клас от Ученически игри 2017 г.

Отново разгромна загуба за хандбалистите

08.01.2017 | 16:25

Националите ни в хандбала записаха втора тежка загуба в група 2 на квалификациите за световното първенство за младежи до 21 г. през юли в Алжир.

Тежка загуба за хандбалистите в Питещ

07.01.2017 | 13:13

Националният ни отбор по хандбал за младежи до 21 г. не започна по най-добрия начин участието си в квалификацията за световното първенство в Алжир през юли.

Хандбалисти надхитриха снега, заминаха за Румъния

06.01.2017 | 15:30

Федерацията по хандбал направи всичко възможно, за да изпрати националния отбор за младежи до 21 години на квалификациите за световно първенство.

Елизабет Оморегие е №1 в Шампионската лига

11.12.2016 | 18:12

Изключително признание заслужи с играта си младата ни хандбалистка Елизабет Оморегие.

Българка в спор за приз в Шампионската лига

25.11.2016 | 09:05

Българката Елизабет Оморегие е една от трите номинирани хандбалистки от Европейската федерация за приза „Най-добър играч” в 6-ия кръг на Шампионската лига при жените.

Унгария с титлата на Евро 2016 във Варна

23.08.2016 | 12:09

Отборът на Унгария спечели по безапелационен начин титлата на Европейското първенство по хандбал за младежи до 18 години, което се проведе във Варна и Камчия.

Габровки с титлата по хандбал от УИ 2016

24.05.2016 | 12:57

Възпитаничките на Национална априловска гимназия - Габрово, спечелиха титлата и златните медали от финалите по хандбал за 8-10 клас на "Ученически игри 2016", които се проведоха в Хасково.

Девойки от Габрово - №1 в Ученическите игри

08.05.2016 | 19:25

Девойките на Природо-математическата гимназия „Акад. Иван Гюзелев“ от Габрово спечелиха шамионската титла по хандбал за ХI-XII клас.

В Кубрат изпуснаха златото на хандбал у дома

08.05.2016 | 19:05

След 14-годишно прекъсване град Кубрат отново бе домакин на финални състезания от Ученическите игри по хандбал за юноши 11–12 клас.

Хандбалът може да влезе в училищата

09.01.2016 | 08:00

Заместник-министърът на младежта и спорта Асен Марков запозна Михаел Видерер с усилията, които ММС полага за развитието на този спорт у нас.

Националите по хандбал (U19) заминаха за силен турнир в Словакия

11.08.2015 | 15:21

Националният отбор на България по хандбал за младежи до 19 години отпътува за Словакия, за да участва в силен международен турнир.

Ученици от Габрово и Горна Оряховица с титлите на хандбал за 5-7 клас

10.06.2015 | 13:22

Момичетата на СОУ „Райчо Каролев” в Габрово и момчетата на СОУ „Георги Измирлиев” - Горна Оряховица спечелиха шампионските титли по хандбал от ученическите игри за 5-7 клас.

Хандбалистите на Осъм шампиони за юноши до 14 г.

01.06.2015 | 18:35

Отборът на ХК Осъм от Ловеч спечели шампионската титла по хандбал за юноши младша възраст до 14 г. Финалите на първенството се проведоха във Варна от 29 до 31 май и в тях взеха участие 8 състава.