22.06.2017 | 17:45

Остават броени часове до едно от най-дългоочакваните събития зад океана - драфта в Националната баскетболна асоциация (НБА).

Програма и групи за финалите при момичетата U14

21.06.2017 | 17:05

Групите за финалния турнир на държавното първенство по баскетбол за 14-годишните момичета вече са ясни. Жребият бе изтеглен днес в офиса на БФ Баскетбол.

Финалите при момичетата U14 ще са в София

21.06.2017 | 15:45

Финалите на държавното първенство по баскетбол при 14-годишните момичета ще се проведат в София от 29 юни до 3 юли.

Баскетболистките U16 започват с 19 момичета

19.06.2017 | 11:20

Националният отбор по баскетбол за кадетки (U16) ще има предварителен лагер в Ботевград между 26 и 30 юни, обяви старши треньорката Десислава Ангелова.

Кадетите започват подготовка с 20 души

16.06.2017 | 12:00

Националният отбор по баскетбол за кадети (U16) започва подготовка с група от 20 души, като първият лагер на тима ще бъде във Вършец.

И двата тима на Ботевград триумфираха на баскетбол

13.06.2017 | 14:45

И двата отбора – момичета и момчета (5-7 клас) на Ботевград, които стигнаха финалните турнири по баскетбол от Ученически игри 2017, станаха шампиони

Индивидуални награди при кадетите

11.06.2017 | 22:05

Калоян Радев от БУБА Баскетбол бе избран за Най-полезен играч на финалния турнир за кадети, който се проведе в Самоков. Той имаше ключова роля за спечелването на титлата.

БУБА Баскетбол U16 отново е шампион

11.06.2017 | 20:40

БУБА Баскетбол отново е шампион за кадети U16 след успех на финала срещу ЦСКА с 63:44. БУБА изигра отличен мач, всички състезатели на Ивайло Желев допринесоха за успеха.

Левски грабна бронза при кадетите след драма

11.06.2017 | 18:45

Левски взе бронзовите медали от държавното първенство по баскетбол за кадети (U16) след победа с 51:48 над Шампион 2006 в един от най-оспорваните мачове на шампионата.

Черно море си отстреля петото място

11.06.2017 | 17:15

Черно море Тича спечели петото място в държавните финали по баскетбол за кадети (U16), след като се наложи над Академик (София) със 102:49.

Славия U16 спечели титлата по баскетбол

11.06.2017 | 17:00

Славия стана шампион по баскетбол при кадетките до 16-годишна възраст. Тимът спечели златните медали, след като на финала се наложи над Монтана 2003 с 56:50.

Кадетите на Рилски спортист заеха 7-мо място

11.06.2017 | 15:10

Рилски спортист завърши на седмо място в крайното класиране на финалния турнир по баскетбол за кадети, който се провежда в Самоков.

Септември 97 с бронз при кадетките

11.06.2017 | 14:50

Септември 97 спечели бронзовите медали на финалния турнир по баскетбол за кадетки, който се провежда в зала „Румен Пейчев“ в София

Левски завърши пети при кадетките

11.06.2017 | 12:40

Левски завърши на петото място в крайното класиране на финалите за кадетки. Тимът победи БШ Миньор с 52:42 в среща, изиграна в зала „Румен Пейчев“ в София

Доростол U16 се класира на седмо място

11.06.2017 | 10:55

Доростол завърши на седмото място в държавното първенство по баскетбол за кадетки, което се провежда в столичната зала „Румен Пейчев“.

ЦСКА и БУБА ще определят шампиона при кадетите

10.06.2017 | 17:30

ЦСКА победи Шампион 2006 със 71:48 във втория полуфинал от държавното първенство по баскетбол при кадетите и в неделя ще спори за златото с БУБА.

Славия ще играе за титлата при кадетките

10.06.2017 | 17:15

Славия ще спори  за титлата на държавното първенство по баскетбол за кадетки, което се провежда в столичната зала „Румен Пейчев“.

Черно море и Академик в спор за 5-ото място при кадетите

10.06.2017 | 17:00

Академик (София) и Черно море Тича ще определят петото място при кадетите на държавното първенство по баскетбол, което се провежда в Самоков.

Монтана разгроми Черно море, отива на финал

10.06.2017 | 16:05

Монтана е първият финалист на държавното първенство по баскетбол при кадетките след убедителен успех над Черно море Одесос със 72:46.

БУБА на финал при кадетите, спря Левски

10.06.2017 | 15:35

БУБА Баскетбол се класира на финала на държавното първенство за кадети (U16), след като в първия полуфинал победи Левски с 82:75.

1 2 3 4 ... 90 »

Шефът на Sport Depot Красимир Цонов: Спортът трябва да е задължителна потребност за децата 17.06.2017 | 14:55

Изпълнителният директор на веригата магазини за спортни стоки Sport Depot Красимир Цонов е дипломиран инженер от Техническия университет в София, специалност “Електроника”.