Изтеглен е жребият за финалите за момичета U16

25.05.2018 | 11:22

Групите за финалния турнир от държавното първенство по баскетбол за момичета U16 бяха разпределени днес след жребий в БФ Баскетбол.

Изтеглен е жребият за момчетата U12

23.05.2018 | 11:50

Жребият за държавното първенство по баскетбол за момчета U12 бе изтеглен днес и разпредели 12-те най-добри отбора в две групи.

Изтеглиха жребия за финалите при момчетата U16

22.05.2018 | 15:40

Ясен е жребият за финалния турнир на държавното първенство по баскетбол за момчета U16. То ще се проведе в Самоков от 2-ри до 6 юни.

Осем отбора ще спорят за титлата при баскетболистките U16

21.05.2018 | 19:15

Осем отбора се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол за момичета до 16 години. Те бяха разделени в четири квалификационни турнира.

Теглят жребия за юношите U19 и момчетата U16 утре

21.05.2018 | 18:40

Жребият за финалния турнир на държавното първенство за юноши U19 ще бъде изтеглен утре. Той ще се проведе от 11:00 часа в офиса на баскетболната федерация.

Финалистите при баскетболистите U16 също са известни

21.05.2018 | 18:10

Финалистите на държавния турнир по баскетбол за момчета U16 вече са известни. Това са БУБА баскетбол, ЦСКА, Черно море Тича и Дунав (Русе).

Ясни са финалистите при баскетболистите U12

21.05.2018 | 16:10

Квалификационните турнири по баскетбол при момчетата U12 вече завършиха. Те бяха шест, като участие взеха общо 31 отбора.

БУБА вдигна купата "БФБ" за момчета U16

20.05.2018 | 13:50

БУБА баскетбол е тазгодишният победител в турнира "Купа БФБ" за момчета U16. Във финалния мач в зала „Христо Борисов“ тимът победи домакина Черно море Тича.

Гледайте на живо два мача при момичетата U16

20.05.2018 | 08:30

Последните два мача от квалификациите по баскетбол при момичетата U16 в Асеновград ще се изиграят днес.

Черно море Тича U16 и БУБА U16 са на финал за Купа БФБ

19.05.2018 | 20:35

Черно море Тича U16 и БУБА баскетбол U16 се класираха за финала на Купа БФB при 16-годишните, който се провежда във Варна.

Гледайте на живо два баскетболни мача

18.05.2018 | 15:00

Квалификациите по баскетбол за момичета U16 започват, като някои от двубоите ще бъдат излъчени на живо.

БУБА спечели Суперлигата за юноши U19

16.05.2018 | 10:25

И четирите участника в Суперлигата се класират директно за финалите на Държавното първенство.

Турнир в чест на 25 години Локомотив-93

15.05.2018 | 12:20

Баскетболен турнир по повод навършването на 25 години от създаването на Локомотив-93  се проведе през събота и неделя в столичната зала „Румен Пейчев”.

Гледайте на живо БУБА Баскетбол U19 - Черно море Тича U19

15.05.2018 | 10:20

БУБА Баскетбол U19 и Черно море Тича U19 ще изиграят последния си мач от Суперлигата за юноши този сезон

Три баскетболистки отличени при девойките U19

14.05.2018 | 12:00

Три баскетболистки получиха индивидуални награди след края на финалния турнир за девойки U19, който приключи вчера.

Берое Стара Загора е новият шампион за девойки

13.05.2018 | 16:49

Берое Стара Загора е новият шампион за девойки до 19 години. Във финалния мач домакинът на държавното първенство се наложи над Рилски спортист с резултат 73:53

Девойките на Черно море си тръгнаха с бронза от Стара Загора

13.05.2018 | 14:36

Отборът на Черно море Одесос грабна бронзовите медали на държавното първенство по баскетбол, което се провежда в Стара Загора.

Шампион 2006 зае петото място на финалите U19

13.05.2018 | 13:55

Шампион 2006 спечели петото място на държавното първенство по баскетбол за девойки U19 след успех над Левски със 69:52.

Супертрио прати Берое Стара Загора U19 на финал

12.05.2018 | 19:00

Три момичета от Берое - Гергана Иванова, Карина Константинова и Виктория Иванова  вкараха 70 от 80-те точки за отбора срещу Черно море Одесос на държавното.

Шампион 2006 и Левски ще играят за пето място

12.05.2018 | 17:06

Шампион 2006 и Левски ще се срещнат в мача за пето място в крайното класиране на държавното първенство за девойки до 19 години, което се провежда в Стара Загора.