18.09.2017 | 22:39

Вяра Ваташка е новият старши треньор на националния ансамбъл по художествена гимнастика за девойки. Нейна помощничка е Цветелина Найденова.

Лавина от контроли за гимнастичките преди световното

26.07.2017 | 14:15

Националните отбори жени и ансамбъл в художествената гимнастика ще правят по две контролни тренировки всяка седмица до световното първенство в италианския град Песаро.

Боряна Калейн ще играе на Световните игри

17.07.2017 | 11:22

Боряна Калейн показа най-добра форма на контролното на националния отбор по художествена гимнастика след двуседмичния лагер в Япония и заслужи мястото си в отбора за Световните игри във Вроцлав (Полша).

Зафирова и Борисова без медали от купата в Берлин

09.07.2017 | 18:21

Ерика Зафирова и Петя Борисова останаха без медали от Световната чалъндж купа „Берлин мастерс” в Германия.

Ерика Зафирова върви 8-ма на купата в Берлин

08.07.2017 | 13:14

Националката Ерика Зафирова се движи на 8-ма позиция след първите 2 уреда на Световната чалъндж купа по художествена гимнастика „Берлин Мастърс” в Германия.

Зафирова и Борисова стартират в Берлин

07.07.2017 | 12:40

Ерика Зафирова и Петя Борисова ще представят България на Световната чалъндж купа по художествена гимнастика „Берлин Мастърс“ за жени (7-9 юли).

Боряна Калейн е №1 на контролното на грациите

05.07.2017 | 11:25

Боряна Калейн спечели днешното контролно на национален отбор по художествана гимнастика - жени, след като игра най-стабилно и силно от всички.

Японците изненадали гимнастичките с таратор

30.06.2017 | 17:48

Треньорката на ансамбъла по художествена гимнастика Весела Димитрова разкри пред Viasport.bg, че момичетата й ще стратират на две "Чалъндж" купи през август.

ЦСКА грабна приза "Жулиета Шишманова"

27.06.2017 | 18:50

Състезателката на клуб по художествена гимнастика ЦСКА Никол Колева спечели златния медал в многобоя при жените в 33-тото издание на международния турнир "Мемориал-78".

Гимнастичките правят фурор в Япония

19.06.2017 | 12:40

Националният отбор по художествена гимнастика - индивидуално и ансамбъл, се радва на небивал интерес на лагера си в Мураяма (Япония) от първия ден на престоя си там.

Марина Иванова грабна „Приз Мария Петрова”

12.06.2017 | 18:35

Завърши четвъртият международен турнир по художествена гимнастика "Тракия къп" и „Приз Мария Петрова”.

Гимнастичките с награда - възстановителен лагер

10.06.2017 | 15:42

Индивидуалистките в художествената гимнастика Невяна Владинова и младите Катрин Тасева, Боряна Калейн, Ерика Зафирова и Петя Борисова получиха заслужена почивка.

Гимнастички от 11 държави на "Приз Мария Петрова"

06.06.2017 | 15:37

Пловдив ще бъде домакин на IV международен турнир по художествена гимнастика "Тракия къп" и "Приз Мария Петрова".

Варненките от Чар грабнаха златото в гимнастиката

05.06.2017 | 10:29

Отборът на Чар ДКС (Варна) в състав Елизабет Йовчева, Анна Келман и Звезда Игнатова стана безапелационен победител и шампион при девойките старша възраст.

Бургас и София с титли в художествената гимнастика

04.06.2017 | 11:00

Отборите на Олимпия (Бургас) и Левски Илиана (София) спечелиха купата в отборната надпревара на държавното първенство по художествена гимнастика.

Гимнастичките вече гледат през розови очила

31.05.2017 | 18:22

Розови очила - това е новата мода в националния отбор по художествена гимнастика за жени, индивидуално и ансамбъл.

Катрин Тасева със сребро от европейското за жени

21.05.2017 | 20:41

Голям успех записа дебютантката на европейско първенство по художествена гимнастика при жените Катрин Тасева.

Гимнастичките с медал от Евро 2017

20.05.2017 | 23:05

Националките ни в художествената гимнастика грабнаха бронзов медал в отборната надпревара на европейското първенство в Будапеща (Унгария).

Ансамбълът девойки тръгна лошо на Евро 2017

19.05.2017 | 16:32

Ансамбълът ни за девойки в художествената гимнастика не започна по най-добрия начин участието си на европейското първенство в Будапеща (Унгария).

Над 700 гимнастички на „Приз Маргарита Рангелова”

18.05.2017 | 13:02

В Първия международен турнир „Малка купа Левски" и 20-ото издание на „Приз Маргарита Рангелова" участие ще вземат над 700 гимнастички от девет държави.