Владимир Кличко спечели титла в България

20.07.2017 | 10:15

Никол Хенеси с кон Владимир Кличко спечели титлата на държавното първенство по конен спорт за деца и юноши, провело се на Конна база “Тракиец“ в Житница през уикенда.

Злато и бронз за български ездачи от Балканиада

03.07.2017 | 11:08

Златен медал за България спечели тимът ни в категория деца на балканския шампионат по обездка, който се провежда в Загреб.

Млад наш талант триумфира в конния спорт

16.05.2017 | 11:34

Много успешно представяне записа тинейджърът Венцислав Изов във втория кръг на лигата по прескачане на препятствия „Ген. Крум Лекарски” в Божурище.

Селектират таланти по езда в България

29.03.2017 | 19:51

България е домакин на Академия на младите ездачи, която се провежда под патронажа на Европейската федерация по конен спорт и Съюза на ездачите по прескачане на препятствия.

България с 3 медала на балканиада по конен спорт

06.07.2016 | 08:16

България спечели два сребърни и един бронзов медал на балканиадата по обездка (конен спорт), на която домакинът Гърция обра златните медали край Атина.

Здравко Тренев с бронз от балканиадата по обездка

03.08.2015 | 16:54

Първи медал от голямо състезание взе Спортният талант на „Еврофутбол“ Здравко Тренев, след като спечели бронзовото отличие от Балканските игри по обездка в Истанбул (Турция).

Иво Иванов спечели турнира за ЕК по джудо в Германия

20.07.2015 | 15:50

Страхотен успех завоюва Спортният талант на „Еврофутбол“ Ивайло Иванов, който грабна златния медал на Европейската купа по джудо в Зингелфинген (Германия).

Ива Тодорова със сребро в индивидуалното

28.07.2013 | 17:20

Пет медала спечелиха националите ни по конен спорт от Балканиадата по обездка в пловдивското село Ягодово. В последния състезателен ден две отличия донесоха Ива Тодорова и Яна Зафирова, след като взеха съответно сребро и бронз в индивидуалните финали.

Малките ездачи балкански шампиони на обездка

27.07.2013 | 17:25

Българите в състав – Здравко Тренев с кон Венус, Борис Райчев (Секрето), Любомир Иванов (Дон Карлос) и Ива Тодорова (Гигантик) събраха 196,724 процента.

Юношите втори на Балканите на обездка

26.07.2013 | 18:05

Българите в състав – Александър Красимиров с кон Силвър Бой, Кристина Кръстева (Диоген) и Катерина Цветанова (Преслав), събраха 181,729 процента.

Полина с кон Кондор надскочи юношите

19.08.2011 | 19:38

Полина Радославова с кон Кондор от Шумен стана шампионка при юношите до 18 години в прескачането на препятствия, паркур със стил и изпит по теория на държавното първенство по конен спорт във Войводиново.

Вълев и Kисьов скочиха на Европейското

29.06.2011 | 14:41

Кристиян Вълев (на снимката) и Иван Кисьов покриха квалификация за участие в Европейското първенство по прескачане на препятствия за юноши, което ще се проведе през юли в Компорта, Португалия.

Младите ездачи започнаха силно на "Сторгозия"

07.02.2011 | 16:54

Първа квалификация от зимния турнир по прескачане на препятствия “Сторгозия” се проведе през уикенда на КСБ “Хан Аспарух”. В най-трудното изпитание - Клас Л с височина на препятствията от 120 см., отлично се представи Ана-Мария Пашова с кон Акация.

Ездачите се събират на Зимен тур „Сторгозия”

29.01.2011 | 15:32

С една нова инициатива на ездови клубове от страната и съдействието на Българска федерация по конен спорт започват събитията във вътрешния спортен календар тази година.
Празник за младите ездачи на „Хан Аспарух”

22.01.2011 | 16:56
60 коня  и техните ездачи всеха участие в първото за годината състезание по прескачане на препятствия, което бе организирано от клуб Левски и се проведе на Конно спортната база „Хан Аспарух” в София.
В конния спорт откриват сезона с прескачане

21.01.2011 | 12:57

Първото за годината състезание по прескачане на препятствия ще се проведе на 22 януари на Конно спортната база „Хан Аспарух” в София.