Усещане за английски валс сред изгряващите звезди в танците (видео)

01.12.2015 | 11:55

На изключително по своя дух изпълнение станаха свидетели всички гости и участници на традиционното състезание „Изгряващи звезди“, организирано от клуба по спортни танци ПроДанс.

Наш дует игра полуфинал на стандартни танци в Испания

21.04.2014 | 13:05

Състезателите на пловдивския КСТ „Алекс” Петер Спасов и Екатерина Маркелова достигнаха до полуфиналите в стандартните танци при младежите до 18 години на международния турнир по спортни танци WDSF Open Youth в испанския град Камбрилс (Тарагона).

9-годишно момиченце от Добрич ще спори за титлата на хип-хоп фестивал

06.11.2013 | 09:20

9-годишната Даниел Павлинова от Добрич ще се бори за призовото място на международния турнир по хип-хоп танци, който се провежда в Лондон. В началото си надиграването в зала "Байрън" събра участници от Англия, Румъния и Италия.

Варненка световна шампионка по танци

05.06.2012 | 13:26

България има вече своята световна шампионка по модерни танци - това е варненката Сияна Христова.

Танцьорите излъчват шампиони в София

01.06.2012 | 18:12

Българската спортна танцова федерация ще проведе двудневен танцов шампионат в столичната зала "Христо Ботев".

Бургазлийка e световна шампионка по брейк денс

18.10.2011 | 16:03

15-годишната Мари Славова от Бургас спечели първото място в раздел брейк денс на Световното първенство по хип-хоп.

Над 250 деца танцуваха в Разлог

18.10.2010 | 17:00

Първи национален танцов турнир „Танцов свят” се проведе в Разлог и даде старт на мероприятията, посветени на празника на града - 24 октомври.