12.06.2017 | 08:10

Поредицата на Viasport.bg за цената на спортните занимания на децата в различните спортове продължава с бойните дисциплини.

Българка триумфира на US Open по таекуондо

03.02.2017 | 09:15

Българката Светлозара Увакова спечели златния медал в категория до 55 кг при кадетите на US Open 2017 по таекуондо, олимпийска версия.

Никол Чорбанова предпочела таекуондо пред волейбол

10.10.2014 | 14:57

Никол Чорбанова донесе бронзов медал на България от европейското първенство по таекуондо-WTF до 21 г., което се проведе в Инсбрук, Австрия. Едва 16-годишна, при това дебютантка на голямо първенство, Никол извоюва отличието с победи над далеч по-опитни от нея състезателки от Кипър и Сърбия и загуба на полуфиналите в кат. до 53 кг от представителка на Гърция.

СК Гладиатор жъне успехи у нас и в чужбина

26.02.2014 | 09:15

Дупнишкият СК Гладиатор стана отборен шампион на провелото се републиканско първенство по таекуондо за кадети, мъже и жени в средата на февруари. Клубът завоюва 6 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала, с което възпитаниците на треньора Христо Михалчев оставиха далеч зад себе си своите конкуренти.