Четири наши девойки ще боксират на световното

15.11.2017 | 16:19

Четири състезателки ще представят България на световното първенство по бокс за девойки, което ще се проведе от 19 до 26 ноември в индийския град Гувахати.

Двама боксьори на победа от медалите в Анталия

24.10.2017 | 14:29

Иван Атанасов се класира за четвъртфиналите в категория до 64 килограма на европейското първенство по бокс за младежи в турския курорт Анталия.

Ще гоним 3 квоти в бокса за младежката олимпиада

28.09.2017 | 15:10

Старши треньорът на националния ни юношески отбор по бокс Борислав Георгиев обяви, че следващата му цел е България да спечели три квоти за младежката олимпиада в Буенос Айрес догодина.

Боксьорите с 2 титли и 10 медала от Евро 2017

25.09.2017 | 20:02

България спечели 2 златни, 6 сребърни и 2 бронзови медала от завършилото еворпейско първенство по бокс за юноши в курорта Албена.

Още петима наши са финалисти на европейското

24.09.2017 | 21:17

Петима български боксьори се класираха за финалите на европейското първенство за юноши в Албена от следобедната сесия днес.

Трима от боксьорите ни вече са финалисти в Албена

24.09.2017 | 18:03

Трима от четиримата български боксьори от първата сесия днес се класираха за финалите на европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

10 български боксьори на полуфиналите на Евро 2017

22.09.2017 | 20:56

10 български състезатели ще боксират на полуфиналите на европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

Двама боксьори си гарантираха бронз от Евро 2017

22.09.2017 | 08:51

Двама български боксьори си осигуриха поне бронзови медали от европейското първенство за юноши, което се провежда в курорта Албена.

Българските боксьори без загуба и днес на Евро 2017

20.09.2017 | 20:44

Само с победи за българите завърши днешният трети ден от програмата на европейското първенство за юноши, което се провежда в черноморския ни курорт Албена.

13 българи ще боксират на Евро 2017 в Албена

13.09.2017 | 12:07

13 наши състезатели ще участват на европейското първенство по бокс за юноши (15-16 г.), на което черноморският ни курорт Албена ще е домакин от 17 до 26 септември.

7 наши боксьори влизат в битки в Истанбул

13.09.2017 | 08:00

България ще бъде представена от 7 боксьори - 5 младежи и 2 девойки в 31-вото издание на турнира по бокс за младежи и девойки "Ахмет Комерт".

Мачът Мейуедър - Макгрегър счупи рекордите за спортно pay-per-view в България

29.08.2017 | 14:09

Близо 10 000 души са се регистрирали на pay-per-view платформата ppv.mtel.bg, чрез която Мтел излъчи битката на годината между Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър.

Мейуедър - Макгрегър на живо и в интернет с Pay-per-view

25.08.2017 | 20:52

Българските фенове ще могат да наблюдават на живо боксовия двубой между Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър и посредством услугата Pay-per-view.

Боксьорите донесоха 6 медала от Сърбия

14.08.2017 | 13:48

Българските боксьори грабнаха два златни, един сребърен и три бронзови медала от 35-ото издание на турнира по бокс "Златна ръкавица Войводина" в Сърбия.

Изпращаме 7 състезатели на "Златна ръкавица"

08.08.2017 | 15:15

7 български състезатели (5 младежи и 2 девойки) ще участват на международния турнир по бокс в Сърбия "Златната ръкавица на Войводина", който започва утре.

Биографията на Конър Макгрегър - на български

07.08.2017 | 14:15

От 10 август на книжния пазар у нас се появява биографията на най-актуалния в момента спортист в смесените бойни спортове Конър Макгрегър.

Чолов с европейската титла по бокс за ученици

25.07.2017 | 18:29

Българският боксьор Уилям Чолов спечели европейската титла за ученици в категория до 62 кг от шампионата в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите ни с 3 финала на европейското

25.07.2017 | 09:44

Трима български боксьори се класираха за финалите и ще спорят за златния медал на европейско първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите си осигуриха 7 медала от Евро 2017

23.07.2017 | 20:10

Нашите млади боксьори си осигуриха 7 медала от европейското първенство за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Още петима наши на ¼-финали на Евро 2017 по бокс

21.07.2017 | 11:15

Българите продължават успешното си представяне на европейското първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).