Българските боксьори без загуба и днес на Евро 2017

20.09.2017 | 20:44

Само с победи за българите завърши днешният трети ден от програмата на европейското първенство за юноши, което се провежда в черноморския ни курорт Албена.

13 българи ще боксират на Евро 2017 в Албена

13.09.2017 | 12:07

13 наши състезатели ще участват на европейското първенство по бокс за юноши (15-16 г.), на което черноморският ни курорт Албена ще е домакин от 17 до 26 септември.

7 наши боксьори влизат в битки в Истанбул

13.09.2017 | 08:00

България ще бъде представена от 7 боксьори - 5 младежи и 2 девойки в 31-вото издание на турнира по бокс за младежи и девойки "Ахмет Комерт".

Мачът Мейуедър - Макгрегър счупи рекордите за спортно pay-per-view в България

29.08.2017 | 14:09

Близо 10 000 души са се регистрирали на pay-per-view платформата ppv.mtel.bg, чрез която Мтел излъчи битката на годината между Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър.

Мейуедър - Макгрегър на живо и в интернет с Pay-per-view

25.08.2017 | 20:52

Българските фенове ще могат да наблюдават на живо боксовия двубой между Флойд Мейуедър и Конър Макгрегър и посредством услугата Pay-per-view.

Боксьорите донесоха 6 медала от Сърбия

14.08.2017 | 13:48

Българските боксьори грабнаха два златни, един сребърен и три бронзови медала от 35-ото издание на турнира по бокс "Златна ръкавица Войводина" в Сърбия.

Изпращаме 7 състезатели на "Златна ръкавица"

08.08.2017 | 15:15

7 български състезатели (5 младежи и 2 девойки) ще участват на международния турнир по бокс в Сърбия "Златната ръкавица на Войводина", който започва утре.

Биографията на Конър Макгрегър - на български

07.08.2017 | 14:15

От 10 август на книжния пазар у нас се появява биографията на най-актуалния в момента спортист в смесените бойни спортове Конър Макгрегър.

Чолов с европейската титла по бокс за ученици

25.07.2017 | 18:29

Българският боксьор Уилям Чолов спечели европейската титла за ученици в категория до 62 кг от шампионата в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите ни с 3 финала на европейското

25.07.2017 | 09:44

Трима български боксьори се класираха за финалите и ще спорят за златния медал на европейско първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Боксьорите си осигуриха 7 медала от Евро 2017

23.07.2017 | 20:10

Нашите млади боксьори си осигуриха 7 медала от европейското първенство за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Още петима наши на ¼-финали на Евро 2017 по бокс

21.07.2017 | 11:15

Българите продължават успешното си представяне на европейското първенство по бокс за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Трима боксьори на ¼-финал на Евро 2017 за ученици

20.07.2017 | 17:02

Три убедителни победи записаха българските боксьори на европейското първенство за ученици в Ръмнику Вълчеа (Румъния).

Специален подарък и евротитла за Мелек Закифова

09.07.2017 | 18:55

Българската боксьорка Мелек Закифова спечели европейската титла в категория до 46 кг при момичетата (до 16 г.) от първенството в София.

Две титли и приз за №1 за боксьорките на Евро 2017

08.07.2017 | 23:30

Участничките ни при по-големите на европейското по бокс за девойки до 18 г. и момичета до 16 г. в София завършиха надпреварата с 3 медала - 2 златни и 1 сребърен.

Три финала за боксьорките на Евро 2017

06.07.2017 | 22:02

България ще има три участнички във финалите на европейското по бокс за девойки (до 18 г.). Това са Еми-Мари Тодорова (до 48 кг), Горяна Стоева (до 51 кг) и Аслъхан Мехмедова (до 64 кг).

България с минимум 3 медала от Евро 2017 по бокс

06.07.2017 | 10:04

Три българки си гарантираха минимум бронз от европейското първенство по бокс за момичета и девойки, което се провежда в София.

14 боксьорки ще се бият за България на Евро 2017

27.06.2017 | 17:55

България ще бъде представена от 14 боксьорки на европейското първенство за момичета и девойки. Надпреварата ще се проведе от 3-ти до 9 юли в спортна зала „София”

Локо (София) с най-много титли на държавното по бокс

27.06.2017 | 10:36

Боксьорите на Локомотив (София) си тръгнаха с най-много титли от държавното първенство за юноши до 16 години, което се проведе в Горна Оряховица.

Боксьорите на Локомотив над всички в турнир

05.06.2017 | 12:15

През уикенда се проведе благотворителния боксов турнир „Деца помагат на деца”. Надпреварата бе организирана от Локомотив (София), ОСК Локомотив и община „Надежда”,