КПС Варна спечели турнира в памет на Станчо Велков

23.07.2018 | 15:10

Отборът на КПС Варна спечели турнира по водна топка в памет на основателя на клуба Станчо Велков, който почина на 15 януари 2017 г.

ЦСКА спечели финал Б при децата

19.07.2018 | 12:00

Малките ватерполисти на ЦСКА спечелиха финал "Б" за класиране от 7 до 14 място в държавното първенство по водна топка за деца U13, родени 2005 г. и по-малки.

Ватерполистите на Славия с Купата на София

04.07.2018 | 14:42

Юношеският отбор на Славия спечели първото издание на турнира по водна топка за Купата на София.

Комодор с трета поредна титла по водна топка

27.06.2018 | 12:22

Детският отбор на варненския Комодор спечели титлата в държавното първенство по водна топка за трети пореден път.

Ватерполистите на ЦСКА взеха Купата на БФВТ

18.06.2018 | 10:37

Детският отбор на ЦСКА с треньор Йордан Велинов спечели първия турнир за Купата на Българската федерация по водна топка при най-малките ватерполисти.

Локо НН - шампион за девети пореден път

10.06.2018 | 23:23

Отборът на Локомотив Никола Нанов спечели титлата в държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19, родени след 1 януари 1999 г.

Гледайте с Viasport.bg финалите по водна топка U19

09.06.2018 | 10:00

Гледайте с Viasport.bg мачовете от суперфинала на държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19 (родени след 1 януари 1999 г.).

Viasport.bg излъчва суперфинала на U19 по водна топка

05.06.2018 | 14:00

Два от сайтовете на ЕС Медиа - BGswim.com и Viasport.bg, ще излъчат директно мачовете от суперфинала на държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19.

Черноморец триумфира във водната топка при момчетата

04.04.2018 | 10:00

Отборът на Черноморец спечели квалификацията от държавното първенство по водна топка за момчета U13, играна в Бургас.

КПС Варна поведе при младшата във водната топка

20.02.2018 | 09:00

Отборът на КПС Варна поведе във временното класиране след първия финал в държавното първенство по водна топка за юноши младша възраст U 17.

Варна приема Топ 6 в младшата по водна топка

16.02.2018 | 10:59

Варна приема първия турнир на финалната шестица от държавното първенство по водна топка за юноши младша възраст U17, който ще се състои от петък до неделя.

Започнаха мачовете при U11 във водната топка

13.02.2018 | 09:00

Започнаха мачовете при 11-годишните ватерполисти в първия сезон, през който у нас се организират състезания за толкова малки играчи.

КПС Варна за първи път на финали при старшата

12.02.2018 | 08:45

Отборът на КПС Варна за първи път се класира за финалите, които ще определят медалистите в държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19.

Ватерполистките на Арда влязоха в Топ 4

02.02.2018 | 10:07

Отборът на Арда (Кърджали) се класира в Топ 4 на държавното първенство по водна топка за девойки.

Завършиха регионалните турнири по водна топка U13

31.01.2018 | 10:00

Завършиха регионалните турнири от държавното първенство по водна топка във възрастта U13, родени след 1 януари 2005 г.

Приемаме европейска квалификация по водна топка

28.01.2018 | 10:56

България ще е домакин на мачовете от квалификационна група „А“ за европейското първенство по водна топка за юноши, родени след 1 януари 1999 г.

Арда с две победи в София при ватерполистите U15

24.01.2018 | 14:10

Стартира държавното първенство по водна топка за момчета U15. Играха се първите мачове в четирите регионални групи – по две в двете зони Изток и Запад.

Басейнът в Кърджали заработи след 25 години

31.12.2017 | 10:49

Закритият басейн в Кърджали отвори врати за децата от клубовете по водна топка и плуване, след като 25 години не работеше.

Локо НН и Черноморец спечелиха квалификацията

27.11.2017 | 13:30

Отборите на Локомотив Никола Нанов (София) и Черноморец (Бургас) спечелиха квалификацията в държавното първенство по водна топка за юноши старша възраст U19.

Комодор с три трофея в Кавала

13.11.2017 | 23:31

Отборите на варненския Комодор спечелиха три трофея в първото издание на градския турнир по водна топка в гръцкия град Кавала.

1 2 3 4 ... 6 »

Националният отбор по баскетбол за момичета U16 започва днес участието си на европейското първенство в Дивизия B, което ще се проведе в Подгорица.