Столична инвазия в топ 4 при момчетата U15

27.05.2018 | 20:20

Левски, ЦСКА, Славия и Люлин са четирите отбора, които достигнаха до спора за титлата в  Държавните финали о волейбол на България за момчта U15

Ясна финалната четворка при волейболистките U15

27.05.2018 | 19:45

Отборите на Левски, ЦСКА, Марица и Звезди 94 са четирите отбора, които достигнаха до спора за титлата в  Държавните финали по волейбол за момичета U15 (родени 2003/2004 година)

Левски и ЦСКА продължават непобедени в U15

26.05.2018 | 23:55

Отборите на Левски и ЦСКА продължават непобедени в държавните финали по волейбол за момичета U15, които се провеждат в Пловдив.

Три отбора без загуба на финалите за момчета U15

26.05.2018 | 23:25

Три отбора продължават без загуба след втория ден на държавните финали по волейбол за момчета U15, които се провеждат в Дупница.

Финалите при момчетата U15 започнаха с битки

25.05.2018 | 22:00

Драматични петгеймови битки дадоха начало на държавните финали по волейбол за момчета U15, които се провеждат в Дупница.

ЦСКА и Левски спечелиха дербита на старта в U15

25.05.2018 | 20:55

Отборите на ЦСКА и Левски спечелиха истински дербита на старта на държавните финали по волейбол за момичета U15.

Мартин Василев: Искам да стана най-добрият

22.05.2018 | 15:35

Преди седмица бе излъчен шампионът на държавните финали по волейбол при юношите старша възраст. Днес ще ви запознаем с Мартин Василев от ЦСКА.

Вижте първите финалисти при волейболистките U17

21.05.2018 | 15:55

Левски, Казанлък, Бдин Вида (Видин) и Пирин (Разлог) се класираха директно за държавните финали по волейбол за девойки U17.

Ясни са първите четири финалиста при юношите U17

20.05.2018 | 17:55

Левски София, Миньор (Перник), Добруджа 07 (Добрич) и Виктория Волей (Пловдив) са първите четири тима, които ще играят в държавните финали по волейбол за юноши U17.

17-годишна в състава на България за Златната лига

18.05.2018 | 16:20

17-годишната Александра Миланова от Марица попадна в състава на националния отбор по волейбол, жени, за предстоящите домакински двубои от Златната европейска лига.

Левски спечели турнира "Играй с нас" (СНИМКИ)

16.05.2018 | 09:55

Отборът на Левски за момичета до 13 години (родени 2005 година) стана първенец в тристранен приятелски турнир по волейбол Играй с нас

Вижте финалистите при момчетата U15

14.05.2018 | 20:40

Отборите на Люлин (София), Сливнишки герой (Сливница), Виктория волей (Пловдив) и Берое 2016  (Стара Загора) се класираха за държавните финали по волейбол за момчета до 15 години.

Вижте финалистите при момичетата U15

14.05.2018 | 16:05

Отборите на Левски, ЦСКА, Арда (Кърджали) и Дунав (Русе) се класираха за държавните финали по волейбол за момичета до 15 години.

Левски и ЦСКА U19 обраха наградите в Казанлък

12.05.2018 | 22:50

Състезателки на Левски и ЦСКА спечелиха четири от шестте индивидуални награди на държавните финали по волейбол за девойки U19, които се проведоха в Казанлък.

Левски шампион при девойките U19

12.05.2018 | 22:15

Волейболистките на Левски спечелиха шампионската титла за девойки U19. "Сините" надиграха Марица (Пловдив) с 3:1 (25:27, 25:22, 25:17, 25:10).

Левски и Марица на финали при девойките U19

11.05.2018 | 21:05

Отборите на Левски и Марица (Пловдив) се класираха за финалната фаза на държавните финали по волейбол за девойки U19, които се провеждат в казанлъшката зала „Багира“.

Левски и ЦСКА първенци в групите на финалите U19

10.05.2018 | 21:50

Левски и ЦСКА спечелиха първите места в групите си и се класираха на полуфинали на държавните финали по волейбол за девойки U19.

ЦСКА и Левски без загуба при девойките  U19

ЦСКА и Левски без загуба при девойките U19

09.05.2018 | 21:55

Отборите на ЦСКА и Левски продължават без загуба след втория ден от държавните финали по волейбол за девойки U19.

България срещу Италия и Полша за Евроволей U19

09.05.2018 | 15:15

Националният отбор по волейбол за девойки U19 попадна в домакинската група I на европейското първенство през септември в Албания.

Левски надигра Марица на старта на финалите U19

08.05.2018 | 20:10

Левски надигра Марица (Пловдив) с 3:1 гейма на старта в турнира от държавните финали по волейбол за девойки U19, който се провежда в казанлъшката зала „Багира“.