ЦСКА и Левски с по две победи през уикенда

20.02.2018 | 14:35

ЦСКА и Левски (София) записаха по две победи през уикенда, съответно при момчетата U15 години и юношите U17, в кръговете от софийското градско първенство по волейбол.

Волейболистките на Пирин U19 - финалисти

19.02.2018 | 15:20

Пирин (Разлог) се класира за държавните финали по волейбол за девойки U19 (родени след 1 януари 1999 година).

Марица се класира за държавните финали U19

19.02.2018 | 14:25

Марица (Пловдив) се класира за националните финали в държавното първенство по волейбол за девойки U19 (родени след 1 януари 1999 година).

Волейболистките на Левски U17 първенци в София

16.02.2018 | 13:35

Отборът на Левски спечели софийското градско първенство по волейбол за девойки U17, което като областен шампионат е част от държавното първенство.

България U17 мери сили с европейския шампион

15.02.2018 | 14:20

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години ще играе контроли с европейския шампион Италия дни преди старта на Евроволей 2018.

България срещу Русия и Сърбия на Евроволей U17

13.02.2018 | 15:35

Националният отбор по волейбол за девойки до 17 години ще играе с Русия, Беларус, Сърбия, Словения и Унгария в груповата фаза на домашното европейско първенство.

Славия лидер при юношите U17 в София

12.02.2018 | 21:05

Славия оглавява класирането след 12-ия кръг в софийското градско първенство по волейбол за юноши U17, което е част от държавния шампионат.

Волейболистите на ЦСКА водачи при момчетата U15

12.02.2018 | 19:30

Отборът на ЦСКА е водач след 12-ия кръг в софийското градско първенство по волейбол за момчета U15, което е част от държавния шампионат.

Ясни съперниците на националите U18 за Евроволей

08.02.2018 | 18:25

Днес бе изтеглен жребия за Европейското по волейбол за юноши до 18 години. Шампионатът ще се проведе от 7 до 15 април, домакини ще бъдат Чехия и Словакия.

Волейболистките на Левски без грешка при девойките

08.02.2018 | 13:50

Отборът на Левски продължава отличното си представяне в софийското градско първенство по волейбол за девойки U17.

Волейболистките на Звезди без загуба в София

05.02.2018 | 15:10

Отборът на Звезди 94 надигра ЦСКА с 3:1 в дербито на 15-ия кръг от софийското градско първенство по волейбол за момичета U15, част от държавния шампионат.

Ясна датата на жребия за Евроволей U17 в София

31.01.2018 | 19:00

Жребият за eвропейското първенство по волейбол за девойки до 17 години, което ще се проведе през април в София, ще се тегли на 13 февруари (вторник).

Волейболът отчете успешна година при подрастващите

30.01.2018 | 15:00

2017 година е една от най-успешните при подрастващите, отчете Българска федерация по волейбол на своя редовен управителен съвет.

ЦСКА и Левски размениха победи

29.01.2018 | 19:35

Отборите на ЦСКА и Левски (София) размениха победа и загуба в софийското градско първенство по волейбол за момчета U15 и юноши U17, което е част държавния шампионат.

Волейболните националки U19 с нов треньор

25.01.2018 | 16:10

Асен Методиев е новият селекционер на националния отбор по волейбол за девойки до 19 години.

Левски продължава без грешка при девойките U17

25.01.2018 | 13:45

Отборът на Левски продължава отличното си представяне в софийското градско първенство по волейбол за девойки U17, което е част от държавния шампионат.

Волейболът без домакинства на Балканиади за 2018-а

23.01.2018 | 10:00

България няма да бъде домакин на Балканиада при подрастващите през лятото. Това стана ясно на 19-ата генерална асамблея на Балканската волейболна асоциация.

Славия първи при юношите U17 в София

21.01.2018 | 18:25

Отборът на Славия за юноши U17 продължава без загуба в софийското градско първенство по волейбол, което е част от държавния шампионат.

Волейболистите на Левски водачи при момчетата U15

21.01.2018 | 17:40

Отборът на Левски (София) за момчета до 15 години (родени 2003-2004 година) продължава без загуба в софийското градско първенство по волейбол.

Казанлък първенец в регион Странджа за момичета

18.01.2018 | 17:30

Отборът на Казанлък завърши като първенец след изиграване на есенния и пролетния дял от първенството по волейбол за момичета до 15 години.

1 2 3 4 ... 83 »

Адриан Андреев: Дано играя най-добрия си тенис в София

Адриан Андреев: Дано играя най-добрия си тенис в София 04.02.2018 | 11:42

Адриан Андреев скоро ще направи своя дебют в основната схема на турнир от сериите  ATP. През декември 2017 г. Андреев спечели титлите на сингъл и на двойки на един от най-престижните турнири за подрастващи „Еди Хер“ в САЩ.