Две 16-годишни спорят за място на световното

11.09.2017 | 15:00

Две 16-годишни момичета са основни претендентки за място в състава на България по спортна гимнастика за световното първенство в Монреал (2-8 октомври).

Памела Георгиева спечели бронз на греда

03.09.2017 | 16:41

Едва на 16 години и в дебютното си участие сред елита на женската спортна гимнастика, Памела Георгиева спечели първото си отличие от надпревара за Световната купа.

Памела Георгиева е финалистка на греда във Варна

01.09.2017 | 16:45

16-годишната ни дебютантка в Световната купа Памела Георгиева се класира за финала на греда на турнира по спортна гимнастика във Варна.

Един от най-добрите ни треньори по гимнастика се нуждае от помощ

07.08.2017 | 15:45

Един от най-добрите ни треньори по спортна гимнастика Илко Гиров се нуждае от помощ. Преди два месеца на специалиста беше поставена тежка диагноза.

Млади таланти се борят за турнир с олимпийски шампиони

25.07.2017 | 20:14

Олимпийски и световни шампиони са подали заявка за участие в кръга от Световната купа по спортна гимнастика, категория Б, от 1 до 3 септември в Двореца на културата и спорта във Варна.

Над 450 гимнастици спорят за медали на държавното

22.06.2017 | 18:25

Около 450 състезатели от над 20 клуба участват на държавното първенство по спортна гимнастика за всички възрастови групи.

Грета Банишка е 16-а на Гран при в Осиек

23.05.2017 | 11:25

Спортният талант на „Еврофутбол“ Грета Банишка се класира на 16-о място на Гран при турнира за мъже и жени по спортна гимнастика в хърватския град Осиек.

Наследничка на спортисти със сребро по гимнастика

02.04.2017 | 13:30

Над 50 деца на възраст от 5 до 13 години си оспорваха тилите в 3 категории на зоналното първенство по спортна гимнастика (зона Юг).

Пълен триумф на Левски на „Купа Йордан Йовчев”

24.03.2017 | 09:35

Абсолютен триумф записаха малките състезатели по спортна гимнастика на Левски Спартак 08 на първия отборен турнир на името на наша легенда - „Йордан Йовчев”.

Стотици деца с награди във фестивал по гимнастика

18.12.2016 | 17:55

Над 400 деца от 12 спортни клуба, 3 училища и 2 танцови школи в България се забавляваха заедно в 3-тия коледен гимнастически фестивал, който се проведе в залата на НСА.

Гимнастически фестивал събира близо 400 деца

16.12.2016 | 16:25

В неделя Националната спортна академия „Васил Левски“ ще е домакин на третия коледен гимнастически фестивал.

Наши гимнастици с 43 медала от Нови Сад

06.12.2016 | 13:45

Изключително силно се представиха младите български състезатели на международния турнир по спортна гимнастика за младежи, юноши и девойки в сръбския град Нови Сад.

30 гимнастици отиват на супертурнир в Нови Сад

30.11.2016 | 18:41

30 български състезатели ще участват в силния международен турнир по спортна гимнастика за младежи, юноши и девойки в сръбския град Нови Сад.

Над 230 деца на турнира „Любчо Солачки”

19.11.2016 | 12:05

Вчера официално бе открито 13-ото издание на международния турнир по спортна гимнастика, организиран от клуб Любчо Солачки (Благоевград).

Фестивал на гимнастиката събира над 250 деца

02.11.2016 | 14:45

Над 250 млади състезатели от седем държави ще участват в международния фестивал по гимнастика "Дунавска Перла".

Учениците ни в Трабзон с медал по време на война

16.07.2016 | 14:16

19 български ученици  и 7 ръководители се намират в Трабзон на Спортна Гимназиада, като до момента дори успяха да спечелят медал в отборната надпревара по аеробика.

Девойки обраха медалите на държавното по гимнастика

09.07.2016 | 11:35

Девойката Елизабет Василева спечели титлата в многобоя при жените на държавното първенство по спортна гимнастика в "Арена Армеец".

Девойките 6-и в света по естетическа гимнастика

13.06.2016 | 17:45

Спортният талант на „Еврофутбол“ Натали Маринова и съотборничките й от националния отбор за девойки по естетическа групова гимнастика се класираха на 6-о място на световното първенство в Бърно (Чехия).

Грета Банишка с успешен дебют на европейско

03.06.2016 | 15:45

16-годишната Грета Банишка направи успешен дебют на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Берн, Швейцария.

Гимнастичките 17-и на "Евро 2016"

02.06.2016 | 17:29

Националният тим за девойки завърши на 17-о място в отборното класиране на европейското първенство по спортна гимнастика в Берн.