Начева не успя да дебютира с финал при жените

08.08.2018 | 14:02

Най-младата състезателка на европейското първенство по лека атлетика в Берлин Александра Начева не успя да се класира във финала на тройния скок.

Александра Начева участва на европейското в Берлин

17.07.2018 | 17:35

16-годишната Александра Начева ще участва на европейското първенство по лека атлетика за мъже и жени в Берлин през август.

Александра Начева: Не знам откъде дойде този резултат

15.07.2018 | 16:25

Александра Начева се е изненадала от постижението си, с което стана 14-ата световна шампионка в тройния скок за девойки, призна самата тя след състезанието.

Александра Начева е световна шампионка

15.07.2018 | 15:25

Александра Начева спечели златния медал в тройния скок от световното първенство за юноши и девойки под 20 г. в Тампере.

Валентин Андреев - десети на световното в Тампере

13.07.2018 | 23:30

Европейският вицешампион на чук при младшата възраст Валентин Андреев се класира десети на световното първенство за старша възраст в Тампере, Финландия.

Валентин Андреев се класира за световния финал

12.07.2018 | 11:45

Валентин Андреев се класира на финала на хвърлянето на чук на световното първенство по лека атлетика за юноши до 20 г. в Тампере.

Александра Начева стана европейска вицешампионка

08.07.2018 | 21:08

Александра Начева се окичи със сребърния медал в тройния скок от европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 18 г. в Дьор (Унгaрия).

Александра Начева на финал с рекорд

08.07.2018 | 12:40

Александра Начева направи само един опит, за да се справи с квалификацията в тройния скок на европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 18 г.

Веселин Живков е пети в Европа

07.07.2018 | 22:00

Веселин Живков се класира пети във финала на 200 м на европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки до 18 години в Дьор (Унгария).

Валентин Андреев спечели европейско сребро

07.07.2018 | 19:35

Валентин Андреев спечели сребърен медал от хвърлянето на чук на европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 18 г.

Веселин Живков е финалист с най-бързо време на 200 м

07.07.2018 | 13:30

Веселин Живков се класира на финала на 200 м на европейското първенство по лека атлетика за юноши под 18 години в Дьор (Унгария).

Девет българи участват на световното първенство

02.07.2018 | 17:45

От отбор от девет състезатели ще бъде представена България на световното първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 20 г. в Тампере между 10 и 15 юли.

12 атлети заминават на еврошампионат

26.06.2018 | 16:23

12 български лекоатлети ще участват на европейския шампионат за юноши и девойки под 18 г., който ще се проведе между 5 и 8 юли в унгарския град Дьор.

Атлетиката откри своите таланти за 2018 г.

23.06.2018 | 17:57

Над 300 деца участваха във финалния етап на Националните детски атлетически игри „Атлетиката търси таланти“, който се проведе на стадион „Васил Левски” в София.

Титла с норматив за Антонио Иванов

22.06.2018 | 19:35

След второто място на 100 м Антонио Иванов стана шампион на 200 м във втория ден на балканското първенство за юноши и девойки до 20 г. в Истанбул.

Валентин Андреев отново над национален рекорд

21.06.2018 | 20:09

Валентин Андреев вече е национален рекордьор и за юноши до 20 г. с 6-килограмов чук. Той спечели второ място със 73.64 м от балканския шампионат по лека атлетика.

Александра Начева: Ранглистата няма никакво значение

18.06.2018 | 11:16

Световната вицешампионка за девойки под 18 г. Александра Начева стана деветата българа с постижение над 14.00 м в тройния скок.

Веселин Живков подобри рекорда на 200 метра

17.06.2018 | 13:05

Веселин Живков от Академик (София) подобри националния рекорд на 200 м за юноши до 18 г., който досега беше на Николай Антонов-Таланта (21.43 сек от 1985 г.).

Александра Начева подобри нов рекорд

17.06.2018 | 10:50

Световната вицешампионка в тройния скок Александра Начева от Ботев (Пловдив) стана втората девойка в България, която премина границата на 14 м.

Антонио Иванов покри норматив за световното

16.06.2018 | 19:58

Антонио Иванов от Атлетик (София) стана седмият български атлет, който си осигури участие на световнотопо лека атлетика за юноши и девойки до 20 г. в Тампере.

1 2 3 4 ... 32 »

Националният отбор по баскетбол за момичета U16 започва днес участието си на европейското първенство в Дивизия B, което ще се проведе в Подгорица.