Олимпия (Враца) с най-много титли при най-малките атлети

18.02.2018 | 14:33

Тимът на Олимпия (Враца) спечели най-много титли от националния шампионат по лека атлетика за момичета и момчета до 16 г. в зала „Асикс Арена” в София.

Начева с нова поправка на рекорда си

10.02.2018 | 17:08

Александра Начева спечели балканската титла в тройния скок по лека атлетика за девойки до 20 г. с нов национален рекорд.

39 атлети в отбора ни за Балканиадата в София

06.02.2018 | 09:50

39 лекоатлети са включени в националния ни тим за балканското първенство за юноши и девойки до 20 г., което ще се проведе на 10 февруари в зала „Асикс Арена” в София.

Начева стана №1 в света с национален рекорд

03.02.2018 | 17:39

Александра Начева направи корекция на собствения си национален рекорд в тройния скок в зала за девойки до 18 г.

2 стотни разделиха варненец от рекорд в хърделите

28.01.2018 | 10:49

Само 0,02 сек отделиха Станислав Станков (Супер Спорт Варна) от националния рекорд на 60 м с пр. за юноши до 20 г.

Най-бързите сред подрастващите са Андонова и Живков

27.01.2018 | 20:22

Най-бързите при подрастващите в България се казват Веселин Живков (Академик София) и Никол Андонова (СК Европул).

Лиляна Георгиева и Мартин Проданов №1 на 1500 м

27.01.2018 | 18:07

Лиляна Георгиева (Тракия Пловдви) и Мартин Проданов (Актив 2013 Пловдив) триумфираха на 1500 м по време на националния шампионат за юноши и девойки под 20 г.

Изабел Соколова избухна със злато и два рекорда

21.01.2018 | 19:50

Изабел Соколова от Класа и Добромир Николов от АК Плевен 2014 спечелиха хърделите на националното първенство по лека атлетика в зала за младша възраст. Вижте останалите шампиони и призьори.

Александра Начева с първа титла за годината

21.01.2018 | 12:05

Спортист номер две при подрастващите за 2017 година - Александра Начева от Ботев (Пловдив), взе първото си злато за този сезон.

Втора титла за фамилия Живкови на държавното

20.01.2018 | 21:35

Мартин Живков спечели убедително златния медал на 400 м на националния шампионат по лека атлетика за младша възраст в зала.

Мария Симовска е най-бързата девойка на 60 метра

20.01.2018 | 15:15

Мария Симовска спечели титлата на 60 м на държавния шампионат по лека атлетика за младша възраст в столичната зала "Асикс Арена".

Над 800 атлети на старт в първия шампионат за 2018 г.

18.01.2018 | 11:30

Над 800 юноши и девойки ще се впуснат в разпределението на 28 комплекта медали в първия национален шампионат в реновираната зала „Асикс Арена”.

Веселин Живков оглави световната ранглиста

13.01.2018 | 18:28

Веселин Живков (Академик София) оглави световната ранглиста по лека атлетика на 60 м за сезона при юношите до 18 г.

Повече от 200 млади атлети на "Софийска зима 2018"

12.01.2018 | 09:01

С голямо старание и усърдие неколцина столични треньори по лека атлетика вече повече от 15 години устройват открит старт между софийските клубове.

Александра Начева е Изгряващата звезда на атлетиката

11.01.2018 | 14:15

Изгряващата звезда на 2017 г. в леката атлетика в България е световната вицешампионка в тройния скок при девойките под 18 г. Александра Начева.

№2 и №3 сред младите Начева и Георгиева: Няма лесно в спорта

08.01.2018 | 17:25

Представителките на пловдивската атлетическа школа Александра Начева и Лиляна Георгиева преминаха през успешно лято през 2017 г.

Успех за Добромир Николов в Нови Сад

20.12.2017 | 09:28

Плевенчанинът Добромир Николов спечели две победи на организирания от СК Войводина в Нови Сад (Срб) открит турнир по лека атлетика за юноши и девойки.

Два медала за хърделиста Добромир Николов в Букурещ

11.12.2017 | 14:28

Много добре се представи 16-годишният плевенчанин Добромир Николов на турнира в зала за кадети (под 18 г.) в румънската столица Букурещ.

Лили Георгиева е Изгряващата звезда на Балканите

26.10.2017 | 23:06

Лиляна Георгиева беше избрана за Изгряващата звезда на Балканите. Детето-чудо получи статуетата по време на Балканската атлетическа гала в Стара Загора.

Столичната лека атлетика попълнена с нов клуб

09.10.2017 | 17:00

Идеята за създаването му е най-вече на Екатерина Тошева - бивша шампионка на България в спринта (шеста на 200 м на европейското първенство във Виена 2002).

1 2 3 4 ... 30 »

Адриан Андреев: Дано играя най-добрия си тенис в София

Адриан Андреев: Дано играя най-добрия си тенис в София 04.02.2018 | 11:42

Адриан Андреев скоро ще направи своя дебют в основната схема на турнир от сериите  ATP. През декември 2017 г. Андреев спечели титлите на сингъл и на двойки на един от най-престижните турнири за подрастващи „Еди Хер“ в САЩ.