Петър Божилов с три дисциплини на европейското

22.11.2017 | 11:15

Петър Божилов - единственият български плувец на европейското първенство на 25-метров басейн в Копенхаген през декември, ще скочи на три дисциплини.

Порой от рекорди на плувния турнир “Пловдив”

19.11.2017 | 10:26

Порой от рекорди беляза първия ден на турнира “Пловдив”, провеждащ се за четвърти път на 25-метровия басейн “Младост”  и организиран от местния клуб Спринт.

Антъни Иванов избра университет в САЩ

16.11.2017 | 10:55

Най-добрият български плувец Антъни Иванов избра да се подготвя и следва в Университета Обърн в американския щат Алабама.

Калоян Лефтеров с втори рекорд на "Замората"

06.11.2017 | 14:25

Калоян Левтеров бе най-впечатляващия плувец на 19-ото издание на международния турнир „Стефан Попов-Замората”, организиран от ПК Левски.

Добруджа взе купата на домакинския си турнир

23.10.2017 | 09:21

Домакинът СКПС Добруджа спечели четвъртото издание на плувния турнир за деца „Златна Добруджа“ в Добрич. Тридневната надпревара се проведе на 25-метровия басейн „Русалка“.

На "Руси Русев" асовете гонят нормативи за Евро 2017

19.10.2017 | 11:00

Повечето от асовете на българското плуване ще гонят на турнира "Руси Русев" в Стара Загора нормативи за европейското първенство на малък басейн.

Божилов с рекорди и квота за Евро 2017 за мъже

10.10.2017 | 15:15

Спортният талант на „Еврофутбол“ Петър Божилов подобри два рекорда по време на третото издание на международния турнир по плуване „Бриз“, който се състоя в Бургас.

Антъни Иванов безапелационен на "Бриз"

07.10.2017 | 15:25

Бронзовият медалист от световното при юношите - Антъни Иванов, очаквано спечели две титли в първите два полудни на международния турнир по плуване "Бриз".

Диана Петкова с шест титли в Косово

03.10.2017 | 16:05

Диана Петкова спечели шест титли и  голямата награда на плувния турнир „1st STEP OPEN CHAMPIONSHIP", състоял се в Прищина (Косово).

Антъни работи за старта с асове в атлетиката

02.09.2017 | 15:55

Антъни Иванов ще работи върху слабостите и детайлите в плувната си подготовка с тренировъчна методика от леката атлетика.

Антъни Иванов стана спортист №1 на юли

01.09.2017 | 17:20

Младият ни талант в плуването Антъни Иванов получи наградата си за най-добър спортист на България за месец юли в анкетата на пресклуб „България“.

Петър Божилов: Няма време за почивка, чакат ме рекорди

30.08.2017 | 14:30

Петър Божилов записа най-предното класиране от българските плувци на световното за юноши и девойки в Индианаполис след третото и десетото място на Антъни Иванов.

Антъни: Плувах на инат и за България

29.08.2017 | 12:37

Антъни Иванов спечелил на инат и заради България бронзовия си медал на 200 м бътерфлай от световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

Исторически медал за България и Антъни Иванов

29.08.2017 | 07:58

Млад спортист №1 в анкетата на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов записа нова славна страница в историята на българското плуване.

Антъни Иванов е на финал с четвърто време

28.08.2017 | 18:15

Антъни Иванов влезе с четвърто време за финала на коронната си дисциплина 200 м бътерфлай на световното по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Диана Петкова отпадна на полуфинал

28.08.2017 | 09:36

Диана Петкова отпадна на полуфиналите на 50 метра свободен стил на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на 3 стотни от нов полуфинал

27.08.2017 | 11:31

Антъни Иванов остана на три стотни от нов полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Божилов девети след първите серии в САЩ

25.08.2017 | 21:25

Петър Божилов даде девето време от бавните серии на 800 м свободен стил на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

Антъни Иванов се размина с финала в Индианаполис

25.08.2017 | 09:34

Антъни Иванов остана на две места от финала на 100 м бътерфлай на световното за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на полуфинал на световното

24.08.2017 | 20:31

Антъни Иванов се класира за полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ). Направи го на 100 м бътерфлай.