Антъни работи за старта с асове в атлетиката

Антъни Иванов ще работи върху слабостите и детайлите в плувната си подготовка с тренировъчна методика от леката атлетика.

01.09.2017 | 17:20

Младият ни талант в плуването Антъни Иванов получи наградата си за най-добър спортист на България за месец юли в анкетата на пресклуб „България“.

Петър Божилов: Няма време за почивка, чакат ме рекорди

30.08.2017 | 14:30

Петър Божилов записа най-предното класиране от българските плувци на световното за юноши и девойки в Индианаполис след третото и десетото място на Антъни Иванов.

Антъни: Плувах на инат и за България

29.08.2017 | 12:37

Антъни Иванов спечелил на инат и заради България бронзовия си медал на 200 м бътерфлай от световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

Исторически медал за България и Антъни Иванов

29.08.2017 | 07:58

Млад спортист №1 в анкетата на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов записа нова славна страница в историята на българското плуване.

Антъни Иванов е на финал с четвърто време

28.08.2017 | 18:15

Антъни Иванов влезе с четвърто време за финала на коронната си дисциплина 200 м бътерфлай на световното по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Диана Петкова отпадна на полуфинал

28.08.2017 | 09:36

Диана Петкова отпадна на полуфиналите на 50 метра свободен стил на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на 3 стотни от нов полуфинал

27.08.2017 | 11:31

Антъни Иванов остана на три стотни от нов полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Божилов девети след първите серии в САЩ

25.08.2017 | 21:25

Петър Божилов даде девето време от бавните серии на 800 м свободен стил на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

Антъни Иванов се размина с финала в Индианаполис

25.08.2017 | 09:34

Антъни Иванов остана на две места от финала на 100 м бътерфлай на световното за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Антъни Иванов на полуфинал на световното

24.08.2017 | 20:31

Антъни Иванов се класира за полуфинал на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ). Направи го на 100 м бътерфлай.

Рекорд и влизания в топ 20 на старта на световното

23.08.2017 | 19:14

С национален рекорд и влизания в топ 20 започна българското участие на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Четирима наши плувци на старт още в първия ден

23.08.2017 | 09:45

Четирима от петимата наши състезатели ще плуват още в откриващия ден на започващото днес (23 август) световно първенство за юноши и девойки в Индианаполис (САЩ).

Вижте в кои дисциплини ще плуват нашите на световното

20.08.2017 | 20:05

Йордан Янчев е заявен за 6 дисциплини и ще бъде българският плувец с най-много стартове на световното първенство по плуване за юноши и девойки в Индианаполис.

630 плувци от 93 държави на световното за юноши

18.08.2017 | 13:12

Световното първенство по плуване за юноши и девойки в американския град Индианаполис ще събере 630 обещаващи състезатели от 93 държави.

Тодор Тодоров спечели плувния маратон на Несебър

15.08.2017 | 17:54

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ Тодор Тодоров спечели плувния маратон на Несебър на връх големия християнски празник Успение Богородично.

14-годишен ще плува 18 км благотворително

13.08.2017 | 12:50

18-километрово маратонско плуване във водите на язовир Жребчево ще предприеме на 18 август 14-годишният Благовест Стоилов.

Плувецът Тодор Тодоров с 5 златни медала в Турция

07.08.2017 | 14:45

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ Тодор Тодоров спечели пет златни, един бронзов медал и подобри два рекорда на международния турнир по плуване „Каналиада“.

Добро представяне за Кадоглу и Бекетов на европейското

06.08.2017 | 11:31

Василики Кадоглу и Арсений Бекетов записаха най-доброто българско класиране на европейското първенство по плуване в открити води за младежи и девойки в Марсилия.

Антъни Иванов получи 10 000 лева награда

02.08.2017 | 17:35

18-годишният плувец Антъни Иванов получи двойна премия за осмото си място на 200 м бътерфлай на световното първенство в Будапеща.