Антъни Иванов е осми в света при мъжете

26.07.2017 | 19:25

Спортист №1 на Viasport.bg за 2016 г. Антъни Иванов завърши на осмо място на финала на 200 метра бътерфлай на световното първенство за мъже и жени в Унгария.

Рангелова: Влизането на финал е равносилно на медал

26.07.2017 | 13:40

Влизането на финал в плуването в равносилно на медал в много други спортове. Това постижение трябва да намери място в топ 10 на спортист на България, заяви Нина Рангелова за постижението на Антъни Иванов.

Антъни Иванов на исторически финал

25.07.2017 | 22:00

Едва на 18 години, а не спира да дава толкова надежди на българското плуване!

Антъни Иванов се класира на световен финал в Будапеща и то в най-тежката дисциплина – 200 м бътерфлай.
Антъни Иванов на 1/2-финал с изумителен рекорд

25.07.2017 | 12:35

Антъни Иванов поднесе един от най-вълнуващите моменти в историята на българското плуване, след като се класира на полуфинал на първенството на планетата в Будапеща с изумителен национален рекорд.

Хегемонията на Черно море продължава

23.07.2017 | 18:15

Хегемонията на ПСК Черно море в българското плуване по всички фронтове продължава, след като варненският отбор спечели у дома четвъртата си титла от пет летни шампионата, триумфирайки в младшата възраст.

Калоян Левтеров с рекорд и 4 титли

23.07.2017 | 09:05

Калоян Левтеров бе във фокуса на вниманието през втория ден на държавното лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки младша във Варна, след като подобри национален рекорд и закръгли актива си на общо четири титли.

Калина Николаева с нов як рекорд във Варна

22.07.2017 | 10:00

Калина Николаева продължава да впечатлява с изявите си, след като записа рекорд още на старта на държавното лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки младша във Варна.

Антъни с автограф от Фелпс за рождения си ден

17.07.2017 | 16:56

Антъни Иванов получи снимка с автограф на своя кумир Майкъл Фелпс за 18-ия си рожден ден.

Черно море пак е №1 на държавно по плуване

16.07.2017 | 18:10

ПСК Черно Море (Варна) оглави комплексното класиране на провелото се през уикенда държавно лично отборно първенство за деца (12-годишни) в Благоевград.

Черно море триумфира на „Весел делфин”

10.07.2017 | 15:30

Доминацията на ПСК Черно море в българското плуване продължава, след като варненският отбор стана държавен първенец при децата на възраст 11 години.

Бонев и Захариева с по 2 титли в плуването

08.07.2017 | 16:35

Малките плувци Ясен Бонев и Калина Захариева спечелиха по 2 титли до момента от държавното лично отборно първенствo "Весел Делфин" за 11-годишни в Сандански.

Англичани представиха филм за Антъни Иванов (ВИДЕО)

05.07.2017 | 16:00

Не са много българските спортисти, за които чужденци правят филми. Един от малцината е Антъни Иванов, чийто талант беше забелязан от английска продуцентска къща.

Диана Петкова на 2 стотни от рекорд

03.07.2017 | 14:34

Диана Петкова остана на две стотни от националния си рекорд на 50 м бътерфлай при девойките старша възраст при последното си плуване на европейското първенство.

Диана Петкова е шеста в Европа

02.07.2017 | 07:55

Диана Петкова стана шеста в Европа. За родното плуване класиранто е с цената на злато. Състезателката на пловдивския Спринт направи това на 50 м свободен стил.

Диана Петкова с рекорд за девойки в плуването

30.06.2017 | 16:05

„Спортният талант” на „Еврофутбол“ Диана Петкова постави нов национален рекорд за девойки старша възраст на 100 метра бътерфлай по време на европейското първенство.

4-ма плувци отиват на европейското в Израел

26.06.2017 | 17:25

Днес заминава отборът ни за европейското първенство по плуване за юноши и девойки. Надпреварата ще се проведе от 28 юни до 2 юли в Нетаня (Израел).

Добруджа триумфира на „Златна рибка”

26.06.2017 | 09:51

СКПС Добруджа е държавен първенец по плуване на шампионата във възраст "Златна рибка" (9-10 годишни).

Калина Николаева с рекорд на "Комен къп"

25.06.2017 | 11:56

Обещаващата варненска плувкиня Калина Николаева направи поредната си силна изява, след като записа четвърто място на престижния турнир „Комен къп“ в Малта.

Наша плувкиня с аудиенция при папа Франциск

21.06.2017 | 10:13

Не са много българските спортисти, отишли при папата, но тази събота плуването ще увеличи списъка.

Василики Кадоглу покри норматива за европейското

19.06.2017 | 10:21

Василики Кадоглу направи двоен удар на държавното първенство на Испания по плуване в открити води.

1 2 3 4 ... 23 »

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.