Реновират Зимния дворец за над 4 млн. лв.

27.07.2017 | 14:50

През месец септември ще стартира ремонт на Зимния дворец на спорта в София, който не е бил предмет на сериозна реконструкция от изграждането си през средата на 80-те години на миналия век.

16 медала за наши фигуристи на „София трофи”

12.02.2017 | 12:45

Българските фигуристи спечелиха 16 медала в първите 2 дни на международния турнир по фигурно пързаляне „София трофи”.

Фейгин и Златков №1 на Еврокупа в Сърбия

22.01.2017 | 17:50

Най-добрите ни млади състезатели по фигурно пързаляне Александра Фейгин и Александър Златков спечелиха златните медали на турнира от Европейския критериум „Скейт Хелена” в Белград.

Фейгин триумфира на „Денкова-Стависки”

20.10.2016 | 20:46

Голямата ни надежда във фигурното пързаляне Александра Фейгин спечели златен медал в 5-ото издание на международния турнир по фигурно пързаляне „Денкова-Стависки”.

Фейгин оглави класирането в „Денкова-Стависки”

19.10.2016 | 15:40

Фигуристката ни Александра Фейгин оглави категорично класирането при девойките в 5-ото издание на международния турнир за купа „Денкова-Стависки”.

Фейгин в битка за медалите на купа „Денкова-Стависки”

18.10.2016 | 19:05

Младата надежда на българското фигурно пързаляне Александра Фейгин ще се бори за медалите при девойките в 5-ото издание на международния турнир за купа „Денкова-Стависки”.

Фейгин покри норматив за световното

24.09.2016 | 20:05

Големият талант на българското фигурно пързаляне Александра Фейгин покри точките, необходими за участие на световно първенство за юноши и девойки.

Фейгин 11-а преди волната програма в Любляна

23.09.2016 | 14:10

Българката Александра Фейгин зае 11-о място в кратката програма при девойките на турнира от сериите Гран При по фигурно пързаляне за юноши и девойки в Любляна (Словения).

Наш фигурист с квота за световно след Гран при

20.09.2016 | 11:50

Състезателят ни във фигурното пързаляне Александър Златков си осигури квота за световното първенство за юноши и девойки в Тайпе (15-19 март, 2017 г.).

Иля Авербух: Фигурното ви пързаляне е живо

28.03.2016 | 13:15

Една от най-големите звезди във фигурното пързаляне от близкото минало Иля Авербух е убеден, че този спорт има бъдеще в България.

Фигуристката Саша Фейгин с титла при девойките

28.03.2016 | 10:35

Рускинята с български паспорт Александра Фейгин триумфира с титлата при девойките в третия етап от националното първенство по фигурно пързаляне „Приз Виктория”.

Албена Денкова в „Празник на ледените спортове”

24.03.2016 | 17:15

Двукратната световна шампионка във фигурното пързаляне Албена Денкова и звездата на Русия Иля Авербух ще представят любимия си спорт на деца и ученици в неделя.

Наши фигуристи с 5 медала от Будапеща

07.03.2016 | 18:15

С пет медала се прибраха младите ни състезатели по фигурно пързаляне от турнира „Спортландия Трофи” в Будапеща (Унгария), който е и кръг от Европейския критериум.

Фейгин и Димитров първи на „София Трофи“

13.02.2016 | 15:48

Българските състезатели по фигурно пързаляне спечелиха два златни и един бронзов медали в категория Advance Novice на международния турнир по фигурно пързаляне „София Трофи“ в Зимния дворец.

Наша фигуристка поведе на турнира в София

11.02.2016 | 19:00

Талантливата Александра Фейгин поведе убедително след кратката програма при момичетата на международния турнир по фигурно пързаляне "София Трофи".

Фигуристката Теодора Маркова взе квота за юношеското световно

09.01.2016 | 11:58

Теодора Маркова покри норматива за световното първенство за юноши и девойки по фигурно пързаляне.

Наша фигуристка спечели турнира в Талин

23.11.2015 | 19:45

Българката Александра Фейгин спечели титлата при момичетата advanced novice на международния турнир по фигурно пързаляне "Талин Трофи" в Естония.

Паолина Попова: В САЩ ме впечатлиха пързалките им на всяка крачка

30.12.2014 | 14:30

17-годишната ни фигуристка Паолина Попова имаше доста интересна година. През лятото тя изкара 2 месеца на лагер в американския град Нюунгтън, щата Кънетктикът при украинския треньор Сергей Вайпан. През това време в Бостън тя участва и на турнир за юноши и девойки в конкуренцията на 240 състезатели, където спечели бронзов медал.

70 деца участваха за купата „Денкова-Стависки”

12.12.2014 | 15:45

70 деца участваха в първите четири категории на международния турнир по фигурно пързаляне за "Купа Денкова-Стависки 2014" в "Зимния дворец".

206 млади фигуристи идват за купа „Денкова-Стависки”

09.12.2014 | 09:05

206 състезатели от 15 държави са подали заявки за участие в международния турнир, носещ имената на най-успешни спортисти във фигурното пързаляне в България - Албена Денкова и Максим Стависки - Купа "Денкова-Стависки".