Насадиха Гаджев на пачи яйца | Юлия Иванова: Спечелването на турнира Иван Николов бе много емоционално за мен! | ЦСКА само с 15 милиона лева дългове | Пепи Златинов на маса с Мастиката | Индивидуални награди на турнира Иван Николов | Рио 2016 събра над 242 000 доброволци | Коледно намаление в SportForMe.com | Найден Найденов: Яд ме е, защото момчетата имаха своите шансове | Костадинова: Спортистите да не търсят вина в държавата | Серина: Твърде голям перфекционист съм | 10-те най-популярни секс фантазии на мъжете | Топ 40 поднасяния за всички времена в НБА (видео) | Извънземна забивка скорпион (видео)

08.12.2014 | 18:05

Българските състезатели спечелиха общо 6 медала, от които два златни, от първото в историята световно първенство по самбо за кадети, което се проведе в Лимасол, Кипър.

Виолета Генчева с бронз от световното по самбо до 20 г.

09.10.2014 | 17:25

Спортният талант на „Еврофутбол” - Виолета Генчева –  състезател по джудо, самбо и сумо, стана трета на световното първенство по самбо за жени до 20 г., което се провежда в Сеул.

5 световни титли за българските самбисти

14.10.2013 | 14:05

5 златни, 1 сребърен и 5 бронзови медала спечелиха младите български самбисти от световното първенство за юноши и девойки до 18 г., и младежи и девойки до 20 г.

5 медала за кадетите ни от европейско по самбо

16.09.2013 | 14:18

С пет медала се завръщат националите по самбо от eвропейското първенство за кадети до 18 години, което се проведе в Рига, Латвия. На форума България бе представена общо от шест състезатели.

Виолета Генчева с бронз от Лимасол

15.04.2013 | 14:56

Виолета Генчева - „Спортен талант“ на „Еврофутбол“, продължава да печели медали и титли за България. Този път даровитата ни спортистка грабна бронза в категория до 56 кг. от европейското първенство по самбо за жени до 20 г., което се състоя в Лимасол (Кипър).

Иван Стефанов с титла в трети спорт

01.04.2013 | 18:38

17 медала, от които осем златни, спечелиха представителите на СА Ставен (Сливен) от държавното първенство по самбо за кадети в София. Призовите места донесоха на сливенският тим първата позиция в комплексното подреждане.

Откриват нов клуб по джудо и самбо

15.10.2012 | 12:40

Нов клуб по джудо и самбо ще бъде открит в ямболското село Роза. Той е под патронажа на Спортна академия Ставен (Сливен).

България с четвърта световна титла на самбо

14.10.2012 | 20:25

Страната ни завърши на второ място в отборното класиране на първенството на планетата в "Арена Армеец".

Още двама световни шампиони за България

13.10.2012 | 22:56

Два златни, по два сребърни и бронзови медала спечелиха в събота българите на световното първенство по самбо за юноши и девойки в зала "Арена Армеец".

Чакаме 10-ина медала от СП по самбо

09.10.2012 | 17:53

10-ина медала, от които 1-2 златни, очакват в българската федерация по самбо от младите състезатели, които ще представят страната ни на световното първенство за юноши и девойки.

6 медала за България от европейско по самбо

24.09.2012 | 14:36

Шест медала спечелиха българските състезатели по самбо на европейското за кадети в Талин. При девойките злато завоюваха Бетина Темелкова и Цветелина Цветанова.

Самбистите с още две титли от световното

17.10.2011 | 11:33

Изключително успешен за България се оказа третият ден от световното първенство по самбо за юноши и девойки, което се провежда в Рига.

6 медала за самбистите ни от световното в Рига

16.10.2011 | 10:49

6 медала, от които един златен, спечелиха българските състезатели от световното първенство по самбо за юноши и девойки до 18 и до 20 г. в Рига (Латвия).

България спечели балканската титла по самбо

04.10.2011 | 16:15

Отборът на България спечели първото място в комплексното класиране на Балканиадата по самбо за момичета и момчета в Сливен през уикенда.
Борислава Дамянова европейска шампионка по самбо

16.04.2011 | 15:07

15-годишната състезателката на Левски Борислава Дамянова (на снимката вдясно) спечели златен медал в категория до 40 кг на европейско първенство по самбо за юноши и девойки, което се провежда в Прага (Чехия).
В самбото раздадоха награди

22.04.2010 | 17:13

Бившия президент на Българската федерация по самбо Румен Стоилов връчи днес награди на златните медалистки Гергана Вацова (52 кг, до 18 г.), Ивелина Илиева (60 кг, до 20 г), Тереза Джурова (75 кг, до 18 г.), които се завърнаха преди ден от Неа Моудания, Гърция.

Владислав Вутов: Не вземам в Локомотив деца, за да им се прибира такса

Владислав Вутов: Не вземам в Локомотив деца, за да им се прибира такса 12.12.2014 | 21:01

Това е втора част от интервюто с треньора Владислав Вутов, който води два набора в детско-юношеската школа на Локомотив - 2001 и 2002.