Алекс Димитрова най-технична на държавното

06.06.2017 | 18:10

9 златни, 2 сребърни и 6 бронзови медала спечелиха състезателите на ABC Fight Club на VI републикански турнир по таекуондо ITF за деца и юноши за "Купа Ботевград".

Таекуондистите ни с 8 медала от Евро 2017

23.04.2017 | 15:55

България спечели 8 медала на завършилото в зала "Арена Армеец" европейско първенство по таекуондо в неолимпийската версия ITF.

Още 2 медала за таекуондото на Евро 2017

21.04.2017 | 10:30

България спечели още два медала в края на първия ден от европейското първенство по таекуондо ITF, което стартира вчера в зала „Арена Армеец“.

Злато и бронз за таекуондистите на Евро 2017

20.04.2017 | 18:08

България спечели злато и бронз още в първия ден на европейското първенство по таекуондо в неолимпийската версия ITF.

София чупи рекорди в европейското таекуондо

18.04.2017 | 09:17

София подобрява всички досегашни рекорди по участие в континенталното таекуондо (неолимпийска версия - ITF) с предстоящото в българската столица този уикенд европейско първенство.

Нова група по таекуондо за деца в квартал „Витоша“

18.12.2016 | 10:30

Най-новата група по таекуондо в столичния квартал „Витоша“ провежда тренировки в спортен център „Be Fit by Milko“ на ул. „Ради Радев“ №18 четири пъти седмично.

Рекордни 152 медала за таекуондистите на Европейската купа

22.11.2016 | 18:21

Българските състезатели се представиха отлично на Европейската купа по таекуондо ITF, която се проведе в Пловдив.

Над 600 таекуондисти на „България оупън”

18.11.2016 | 18:15

Над 600 състезатели в различните възрастови групи – мъже, жени, юноши, девойки и деца ще премерят сили на започващия утре (събота) турнир по таекуон-до ITF в Пловдив.

Пета година таекуондо в Казичане

05.10.2016 | 21:34

За пета поредна година ще се провеждат тренировки по таекуондо ITF за деца и юноши в село Казичене, Столична община.

Още три медала за таекуондистите на световното

10.09.2016 | 22:17

Нови три медала спечелиха българските състезатели на световното първенство по таекуон-до ITF за юноши и девойки в Андрия, Италия, съобщава БГНЕС.

21 таекуондисти в битка за медалите на Евро 2016

06.09.2016 | 13:15

21 наши състезатели по Таекуон-До ITF вече са в Андрия (Италия), където ще се борят за медалите на европейското първенство за юноши и девойки до 17 годишна възраст.

Над 300 таекуондисти си оспорват "Купа Люлин“

23.04.2016 | 11:05

Българската асоциация по таекуон-до организира през уикенда областно първенство по куадратлон таекуан-до за купата „Люлин“. Състезанието ще се проведе в спортна зала „Люлин“.

България с две шампионки по таекуон-до при децата

21.04.2016 | 09:50

Екатерина Иванова и Елена Любомирова станаха европейски шампионки по таекуон-до ITF при децата на завършилото в Солун първенство на Стария континент.

Герчев е европейски шампион в таекуондото

17.04.2016 | 18:25

Георги Герчев, който се състезава при юношите старша възраст, взе европейската титла в категория 69 кг на европейското първенство по таекуон-до ITF в Солун (Гърция).

97 СОУ шампион по Куадратлон Таекуон-До

22.03.2016 | 08:50

Състезателите от Централен Полицейски Таекуон-До клуб в 97 СОУ заеха първо място в класирането на турнир по Куадратлон Таекуон-До за деца, младежи и девойки.

Силно представяне на ABC Fight Club в най-стария турнир по таекуондо на Балканите

10.11.2015 | 20:45

Много силно се представиха състезателите от столичния ABC Fight Club на XIX турнир за купата „Сърбия“ по таекуондо ITF.

Любомир Бакалски със сребро от световното по таекуондо ITF в Пловдив

29.08.2015 | 17:35

Европейският ни шампион по таекуондо ITF в категория до 64 кг Любомир Бакалски добави и сребърен медал към колекцията си от отличия, след като достигна до финала на световното първенство в Пловдив.

Николай Петков световен шампион за юноши по савате

04.08.2015 | 18:05

Николай Петков от столичния ABC Fight Club спечели световната титла по савате (френски бокс) за юноши в кат. над 85 кг.

ABC Fight Club проведе с успех лятната си изпитна сесия

20.07.2015 | 19:05

Без скъсани и с няколко отличници приключи „лятната изпитна сесия“ през юли за таекуондистите от столичния ABC Fight Club. Повече от 50 трениращи таекуон-до ITF от всички възрастови групи се явиха на два поредни изпита за ученически степени.

Нови отличия за нашите от европейското по таекуондо ITF

03.05.2015 | 17:24

Шест титли спечелиха българските състезатели в третия ден на европейското първенство по таекуондо ITF в италианския град Андрия.