20.08.2018 | 12:23

Адриан Андреев ще участва на Младежките олимпийски игри, които ще се проведат от 7 до 14 октомври 2018 г. в Аржентина.

България 9-а в света при тенисистките до 14 г.

11.08.2018 | 21:05

България завърши на 9-о място на световното първенство по тенис за девойки до 14 г. в Простейов (Чехия).

Ивайло Керемедчиев спечели Dema Cup

10.08.2018 | 19:00

Ивайло Керемедчиев спечели титлата на сингъл при юношите на турнира от пета категория на ITF "Dema Cup".

110 тенисисти се включиха в турнира Champions Bowl (снимки)

10.08.2018 | 13:00

229 мача в рамките на 4 дни изиграха 110 малки тенисисти от 32 клуба в цяла България.

Тенисистките до 14 г. с втора победа на световното

09.08.2018 | 17:36

България записа втора победа на световното първенство по тенис за девойки до 14 г. в Простейов (Чехия). Нашите момичета спечелиха срещу Боливия с 2:1 победи.

Андреев изпусна мачбол за евротитла при юношите

29.07.2018 | 16:54

Българинът Адриан Андреев пропусна мачбол и загуби финала на европейското първенство по тенис за юноши до 18 г. на червените кортове в Клостерс (Швейц).

Адриан Андреев ще спори за титлата на Европа

28.07.2018 | 18:14

Адриан Андреев се класира за финала на европейското първенство по тенис за юноши и девойки до 18 години в Клостерс (Швейцария).

Адриан Андреев е на полуфинал на европейското

27.07.2018 | 17:05

Адриан Андреев се класира за полуфиналите на европейското първенство по тенис до 18 години в Клостерс (Швейцария).

Aдриан Андреев е на осминафинал

25.07.2018 | 19:30

Адриан Андреев ТК "Левски", гр.София се класира за осминафиналите на европейското първенство по тенис за юноши и девойки до 18 г.

Гергана Топалова на 1/8-финал на европейското

25.07.2018 | 17:00

Гергана Топалова ТК "Левски", гр.София се класира за осминафиналите на европейското първенство по тенис за юноши и девойки до 18 г.

Обявиха съставите за европейските по тенис

13.07.2018 | 17:40

Треньорският съвет на БФТенис номинира тенисистите, които ще представят България на европейските лични първенства и европейските летни купи.

Тенисистките до 14 г. се класираха за световно

08.07.2018 | 13:35

Нашите момичета се наложиха над Сърбия с 2:1 победи и ще играят на световните финали от 6 до 11 август в Простейов (Чехия).

Четирима наши ще играят в юношеския "Уимбълдън"

05.07.2018 | 13:06

За първи път България ще има четирима представители в надпреварата при юношите и девойките на "Уимбълдън".

Тенисистите ни до 14 г. завършиха трети в Бургас

03.07.2018 | 17:38

Националите на България по тенис спечелиха трето място на Европейската отборна лятна купа до 14-годишна възраст.

Тенисистките ни са на финал на Европейските купи

03.07.2018 | 09:48

Националките на България тенис до 14 г. се класираха за финалите на Европейската лятна купа.

Тенисистките U14 с победа над Австрия

02.07.2018 | 12:46

Националките на България по тенис до 14 г. започнаха с убедителна победа на Европейската лятна купа. Нашите момичета разгромиха Австрия с 3:0 победи.

Тенисистите U14 стартираха с победа над Швеция

01.07.2018 | 17:45

Националите на България по тенис до 14 г. се наложиха с 2:1 победи над Швеция на старта Европейската отборна лятна купа, която се провежда в Бургас.

Даниела Димитрова е в основната схема в Роухемптън

01.07.2018 | 12:50

Даниела Димитрова (Виа Тенис Стар София) се класира за основната схема на турнира в Роухемптън (Великобритания) от първа категория на ITF.

Бургас приема лятната купа за момчета

28.06.2018 | 13:55

От 30 юни до 3 юли на кортовете на тенис-център „Авеню" (Бургас) ще се състоят срещите от Европейската отборна лятна купа по тенис за момчета до 14-годишна възраст

Дария Радулова и Васил Димитров са шампиони U16

25.06.2018 | 11:55

Васил Димитров (Виа Тенис Стар) и Дария Радулова (Августа Траяна) спечелиха титлите на държавно лично първенство по тенис на открито за юноши и девойки до 16 г.

1 2 3 4 ... 91 »

Националният отбор по баскетбол за момичета U16 започва днес участието си на европейското първенство в Дивизия B, което ще се проведе в Подгорица.