Реновират Зимния дворец за над 4 млн. лв.

27.07.2017 | 14:50

През месец септември ще стартира ремонт на Зимния дворец на спорта в София, който не е бил предмет на сериозна реконструкция от изграждането си през средата на 80-те години на миналия век.

Българче в топ 10 на европейското по шорттрек

27.03.2017 | 09:10

Любомир Калчев се нареди на 10-ата позиция при момчетата в група D (родени 2003-2005 г.) на неофициалното европейско първенство по шорттрек.

Катрин Маноилова 33-та на световното

13.03.2017 | 18:05

Най-добрата ни състезателка в шорттрека Катрин Маноилова се нареди 33-та в крайното подреждане на световното първенство за мъже и жени в Ротердам (Холандия).

Маноилова на полуфинал на Световната купа

04.02.2017 | 09:20

Най-добрата ни шорттрекистка Катрин Маноилова се класира директно за полуфиналите на 1500 м на Световната купа за мъже и жени в Дрезден (Германия).

Катрин Маноилова с отстъпление на световното

30.01.2017 | 18:05

Най-добрата ни състезателка в шорттрека в последните години Катрин Маноилова не успя да подобри постижението си от миналогодишното световно първенство за юноши и девойки.

Петима българи на световното по шорттрек

22.01.2017 | 20:20

България ще бъде представена от 5-има състезатели на световното първенство за юноши и девойки по шорттрек в австрийския град Инсбрук (27-29 януари).

Катрин Маноилова приключи на Евро 2017

15.01.2017 | 11:40

Най-добрата ни шорттрекистка Катрин Маноилова, която стана №2 в класацията на Viasport.bg за Най-добър млад спортист на 2016 г., приключи участието си на европейското първенство за мъже и жени в Торино.

Пандов: Младите трябва да вярват в мечтите

14.01.2017 | 18:30

Треньор №1 на България в класацията на Viasport.bg за най-добър наставник на млади спортисти до 19 г. Асен Пандов не успя да дойде на церемонията по награждаването.

Момичетата от топ 10 жънат успехи по време на тържеството

14.01.2017 | 15:45

Двете момичета, които попаднаха в Златната десетка на най-добрите млади спортисти на България за 2016 г., не успяха да присъстват на церемонията.

Асен Пандов е треньор №1 за 2016 г. (СНИМКИ)

14.01.2017 | 14:45

Наставникът на Катрин Маниолова – Асен Пандов, спечели приза за най-добър треньор на подрастващи (до 19 г.) в анкетата на Viasport.bg.

Маноилова на полуфинал на 1500 м на Евро 2016

13.01.2017 | 18:01

Най-добрата ни състезателка в шорттрека Катрин Маноилова се класира за полуфиналите на 1500 м на европейското първенство за мъже и жени в Торино (Италия).

Любо Калчев изпусна златото за Еврокупата

08.01.2017 | 17:05

Възпитаникът на трикратната олимпийска медалистка в шорттрека Евгения Раданова - Любомир Калчев, се нареди 2-и в 5-ия кръг на Европейската купа по шорттрек за юноши и девойки.

Калчев сред лидерите в Еврокупата в Унгария

07.01.2017 | 07:55

Осем български състезатели по шорттрек на възраст между 10 и 16 години вече са в Будапеща (Унгария) за 5-ия кръг от Европейската купа „Данубия”.

Катрин Маноилова ще меси питката за Бъдни вечер

23.12.2016 | 11:45

Двукратната бронзова олимпийска медалистка в шорттрека от младежките игри в Лилехамер Катрин Маноилова ще прекара празниците със семейството си.

Таланти на Раданова обраха титлите в шорттрека

13.12.2016 | 14:25

Малките състезатели на трикратната олимпийска медалистка в шорттрека Евгения Раданова обраха златните медали на републиканското първенство по време.

Медали и рекорди за шорттрека в Унгария

06.12.2016 | 17:05

Състезателите от клуб Айспик (София) спечелиха 3 медала и подобриха 8 рекорда на международния турнир по шорттрек „Санта Клаус” в Будапеща.

Икари за Антъни Иванов и Катрин Маноилова

05.12.2016 | 15:22

Младите ни таланти в плуването и шорттрека Антъни Иванов и Катрин Маноилова ще получат първите си големи награди у нас - "Спортен Икар”.

Четири титли за българи в Еврокупата по шорттрек

28.11.2016 | 11:45

Четирима наши състезатели по шорттрек спечелиха златните медали в категориите си в 3-ия кръг от Европейската купа за юноши и девойки – „Дунавска купа”.

Любомир Калчев начело в Европейската купа

27.11.2016 | 09:10

Любомир Калчев оглави класирането в 3-ия кръг на Европейската купа за юноши и девойки в шорттрека - „Дунавска купа”.

39 наши кънкьори на Европейската купа в София

23.11.2016 | 10:10

Над 150 състезатели от 14 държави ще спорят за медалите в 3-ия кръг от Европейската купа по шорттрек за юноши и девойки – „Данубия къп”.