Българка с титла от международния фестивал в Албена

25.07.2017 | 15:15

Българката Николая Димитрова стана шампионка при момичетата до 12 години на десетия Международен фестивал по тенис на маса, който се провежда в курорта Албена.

Мария Йовкова e европейска шампионка на двойки

23.07.2017 | 16:15

След 27 години България отново има европейска шампионка по тенис на маса. Това е Мария Йовкова, която заедно с унгарката Фани Харастович грабна златните медали на първенството на Стария континент за младежи в Гимараеш, Португалия.

Мария Йовкова със сигурен медал от Евро 2017

22.07.2017 | 20:51

Мария Йовкова си осигури най-малко бронзов медал от 60-ото европейско първенство по тенис на маса за младежи и девойки, което се провежда в Гимараеш (Португалия).

Кадетките ни 13-и на Евро 2017 по тенис на маса

19.07.2017 | 09:30

Отборът на България по тенис на маса за кадетки до 15 години зае 13-ото място на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).

Кадетките играят за 13-о място на Eвро 2017

18.07.2017 | 09:30

Националният отбор по тенис на маса за кадетки до 15 години ще играе днес за 13-ото място на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).

Кадетките изпуснаха два мачбола за топ 8 в Европа

17.07.2017 | 09:01

Отборът на България по тенис на маса за кадетки беше много близо до място в челната осмица на европейското първенство за младежи и девойки в Гимараеш (Португалия).

Кадетките на 1/4-финал на Евро 2017 по тенис на маса

16.07.2017 | 12:27

Отборът на България по тенис на маса за кадетки до 15 години преодоля груповата фаза на европейското младежко първенство в Гимараеш (Португалия).

Две победи за кадетките на европейското

15.07.2017 | 11:35

С победи започна участието си отборът на България по тенис на маса за кадетки (до 15 г.) на eвропейското младежко първенство.

Шестима българи на Евро 2017 по тенис на маса

10.07.2017 | 15:55

Националите на България по тенис на маса заминават на 13 юли за 60-ото младежко първенство в Гимараеш (Португалия), което започва ден по-късно.

Комплект медали спечелиха "Спортни таланти"

05.07.2017 | 12:08

С титла на сингъл и сребро на смесени двойки "Спортният талант" на „Еврофутбол” Мария Делчева завърши участието си на 6-ия турнир по бадминтон.

„Спортни таланти” с нови успехи у нас и в чужбина

19.06.2017 | 18:35

"Спортният талант" на „Еврофутбол“ - състезателката по тенис на маса Калина Христова, постигна седем победи на сингъл и три на двойки на държавното отборно първенство.

В Панагюрище и Ардино са най-добри в тениса на маса (5-7 клас)

13.06.2017 | 14:07

Отбори от Панагюрище и Ардино спечелиха титлите по тенис на маса от завършилите Ученически игри 2017 за момичета и момчета 5-7 клас.

Мария Йовкова с 4 медала от Балканиадата

11.06.2017 | 18:00

Националката на България по тенис на маса при жените Мария Йовкова спечели три медала от 25-ите Балкански игри за кадети, кадетки, юноши и девойки.

България с 3 медала от Балканиадата по тенис на маса

10.06.2017 | 18:30

Завърши отборната надпревара на 25-ите Балкански игри по тенис на маса за кадети, юноши и девойки, която се провежда в курорта Албена.

Българи на финал на Балканиадата по тенис на маса

09.06.2017 | 11:14

Срещата за титлата е днес от 16:45 часа и ще бъде излъчена на живо в Tennis24.bg и Sportmedia.tv.

"Спортен талант" е лидер на Балканиадата по тенис на маса

08.06.2017 | 16:45

С победа започна участието на Спортния талант на „Еврофутбол” в тениса на маса Калина Христова на 25-ото Балканско първенство по тенис на маса до 15 г. и до 18 г.

Ученици от Перник и Две могили са №1 в тениса на маса

05.06.2017 | 11:00

ПГ по икономика от Перник при юношите и СУ „Св. Св. Кирил и Методий” от Две могили при девойките спечелиха държавните Ученически игри 2017 за 8-10 клас в тениса на маса.

"Спортен талант" с бронз в тениса на маса

18.05.2017 | 15:17

Спортният талант на „Еврофутбол” Калина Христова се окичи с бронзов медал от държавното индивидуално по тенис на маса до 18 г., което се проведе в Пловдив.

Доминация на 128-о СУ при момичетата в тениса на маса

24.03.2017 | 18:15

Над 200 юноши, девойки, момчета и момичета се включиха във второто издание на турнира по тенис на маса Открит шампионат на София.

Над 150 деца в шоу по тенис на маса в София

23.03.2017 | 17:15

Утре в зала „Диана“, комплекс „Дианабад“, ще се състои второто издание на новоучредения турнир по тенис на маса „Открит шампионат на София“, което се явява градско индивидуално първенство.

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла

Мария Йовкова: Направих промени в главата си и взех титла 25.07.2017 | 10:49

18-годишната Мария Йовкова донесе на България първата титла от европейско първенство по тенис на маса за юноши и девойки.