Петър Иванов с бронз и квота за младежката олимпиада

11.09.2017 | 17:32

17-годишният Петър Иванов спечели бронзов медал за България от световното първенство по спортно катерене за юноши и девойки, което се провежда в австрийски град Инсбрук.

Хъдълстон донесе втори бронз от Унгария

28.07.2017 | 17:10

Втори бронзов медал спечели България в предпоследния ден на Европейския олимпийски младежки фестивал в Унгария.

България с бронз на детската олимпиада

28.07.2017 | 07:26

Валентин Андреев спечели бронзов медал на продължаващия четвърти ден в Гьор (Унгария) Европейски олимпийски младежки фестивал.

Дъжд обърка програмата на детската олимпиада

27.07.2017 | 10:00

Резултатът за България от поредния изминал ден от турнира са нови две 5-и места в джудото, където нашите представители Габриела Димитрова (до 48 кг) и Марк Христов (до 66 кг) се препънаха в последните си битки за медал.

Българите почнаха с 5-о място на детската олимпиада

26.07.2017 | 14:40

Джудистът в категория до 50 кг Любослав Григоров за малко изпусна да открие сметката на България на олимпийския младежки фестивал в Гьор (Унгария).

37 спортисти ни представят на олимпиадата в Гьор

20.07.2017 | 12:23

България ще бъде представена в 6 спорта - лека атлетика, джудо, спортна гимнастика, колоездене, плуване и тенис.

Варненци с най-много титли на олимпийския фестивал (СНИМКИ)

08.06.2017 | 09:15

Младите спортисти от Варна спечелиха най-много злато на завършилия в курортен комплекс Албена олимпийски летен фестивал.

България със 17 медала от уникална олимпиада

08.06.2017 | 07:55

Нашите представители бяха сред най-успешните участници в така наречените „Игри на победители“ и се завърнаха от руската столица с 5 титли, 5 сребърни и 7 бронзови медала.

Над 500 деца мерят сили на олимпийския фестивал

07.06.2017 | 09:30

Над 500 участници се събраха в курортен комплекс Албена за десетото юбилейно издание на летния олимпийски фестивал „Олимпийски надежди“.

11 медала за Сапарева баня от олимпийския фест

25.02.2017 | 15:53

С 11 медала завършиха ски бегачите на Сапарева баня в 5-ия олимпийски младежки зимен фестивал, който се проведе за пръв път в ски център Осогово до Кюстендил.

Виктор Жеков видя таланти на олимпийския фестивал

23.02.2017 | 17:51

Треньорът на най-успялата ни сноубордистка Александра Жекова - Виктор Жеков, видя няколко талантливи деца с добро бъдеще сред малчуганите, които премериха сили на зимния фестивал.

Осогово с дебют на зимните фестивали

22.02.2017 | 10:35

Ски-център Осогово над Кюстендил ще бъде домакин на петия олимпийски фестивал и така ще направи дебют в историята на младежките състезания.

Ски бегачите 8-ми на детската олимпиада

17.02.2017 | 18:16

България завърши с осмо място в ски бягането участието си на Олимпийския младежки европейски зимен фестивал в Ерзурум (Турция).

Сноубордистите 5-и на олимпийския фестивал

16.02.2017 | 16:20

Българският смесен отбор в сноуборда се нареди на пето място на продължаващия в турския зимен център Ерзурум Европейски олимпийски младежки фестивал.

Лия Манчева седма на детската олимпиада

15.02.2017 | 19:46

Сноубордистката Лия Манчева се класира на 7-о място в бордъркроса на продължаващия в турския зимен център Ерзурум Европейски младежки олимпийски фестивал.

Кристиян Ляпев е 12-и на детската олимпиада

14.02.2017 | 17:14

Скиорът-алпиец Кристиян Ляпев се нареди най-напред от българските представители през втория състезателен ден на продължаващия в турския зимен център Ерзурум Европейски младежки олимпийски фестивал.

Наша сноубордистка 8-ма на олимпийския фестивал

13.02.2017 | 20:27

България стартира с 8-о място на открития снощи Европейски олимпийски младежки зимен фестивал в Ерзурум (Турция).

Дьор е домакин на Европейския фестивал

31.01.2017 | 16:15

Унгарският град Дьор ще бъде домакин на Европейския младежки фестивал през тази година.

Поискаха пълно спиране на Русия от спорта

11.01.2017 | 14:20

Пълно отстраняване на Русия от световния спорт, поискаха с декларация представители на Асоциацията на националните антидопингови комитети (NADO).

СНИМКИ от наградите "Спортен Икар"

18.12.2016 | 11:10

В четвъртък на церемония в Националната художествена галерия в София бяха връчени наградите "Спортен Икар", а Българският олимпийски комитет раздаде призовете "Златна значка".