България U19 победи Каленбергер Ланд в приятелска среща

Viasport 13/10/2019 18:55

Българският национален отбор по футбол за юноши до 19 години победи с 3:2 в приятелски мач тима на Каленбергер Ланд.

Германците откриха резултата още в четвъртата минута, но капитанът на България Владимир Николов изравни в 13-ата след изпълнение на корнер.

Само 7 минути по-късно България поведе с гол на Димитър Стоянов след асистенция на Кристиан Добрев.

Второто полувреме на контролата отново започна с гол за домакините - 2:2, а в 75-ата минута Кристиан Добрев оформи крайния резултат.

Съставът на България: 1. Иван Дичевски, 8. Александър Тодоров, 10. Владимир Николов, 7. Димитър Стоянов, 15. Мартин Атанасов, 14. Филип Кръстев, 4. Християн Петров, 13. Кристиан Върбанов, 11. Кристиан Добрев, 6. Емануел Мирчев, 5. Йоан Колев;

Селекционер: Ангел Стойков;